Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Kuis siis on?Tundub,et hirmud selle ees,et see vend vähi teema siin kinni pannakse,ei olnud põhjendatud.Ikka leidub põhjusi,miks õnnitleda.Mina õnnitlen teda selle puhul,et varastati ainult töstevöö,aga mitte väliriided ja talvesaapad.Tahaks muidugi õnnitleda ka selle eest,et ta nii populaarseks on muutunud ja tal nii suur fänniklubi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asjaajaja sina oled?Sa ise oled oma lollustega populaarseks muutunud.Ära siis krõpsu siin midagi,kui ei ole miskit ütelda.Tervitan ka mina vana kaardiväelasena vend vähki ja loodan temast peagi midagi kuulda,näiteks kevadistel võistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine mängi siis kaarte!Tahad olla ka sõber?Ära teeskle siin vend vähi austajat,nagunii on sinu skisofreenia läbinähtav.Mis sind õieti häirib?Äkki siiski see,et vend vähki siin naisterahvad hea sõnaga meeles peavad,aga sind-perverti on unustatud?Sorry,vähk.Läksin endast välja.Sellised kaardimehed ajavad vihale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah et mina olen loll joodik!Vat mis teie ise sin sirgeltate?Mul on küsimus,kuidas rangmetugevust trennida?Mul traktoriremondiga tugevat rannet vaja-õhtuti on käed liiga nõrgad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plaadi peal pilte võime levitada.

Cd kus on viimaste MM - ide ja Eestikate , hi?d 500 eeku, kui on soovi siis kirjutage.

Võib eraldi välja noppida ka ainult Vähja pildid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks meeldiv, kui VEND VÄHK ja toimetus omaltpoolt veelgi seda fotogaleriid suurendaks aeg-ajalt, siis oleks sinna huvitav vahel piiluda. Olen üsna pikalt seda teemat fännanud, asjal on jumet. Kahju ainult, et mõned naisterahvad ei suuda end kultuurselt väljendada, selliseid "pervert" sõnu ei tahaks selles teemas küll kohata! Tervitused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks ei ole kuulda olnud vend vähi rihmaotsingutest?Mingi mees lubas ju isiklikult ukse ees seista ja kõiki kontrollima hakata.Maren.Ehk selgitad,mida see panemine tähendab?Kes,kus ja kuidas paneb?Ja miks paneb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rihm toodi ilusti peale järgi mõtlemist adminni juurde ära, pastakaga nimi suurelt sees, kes viitsib teda maha nyhkida!!! Aga saalist ta ära käis ja Fredi rihm ka kõnnib praegu ringi, seega kellelgi meist näpud sygelevad ja ilmselt mujalt ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kallis rahvas!Ja ongi 400 kommentaari täis.Jah,sain oma tõstevöö mingi ime läbi tagasi-vedas!Tänan siinkohal kõiki aktiviste,kes rihmaotsingutele kaasa aitasid!Pöördun kõigi siinviibijate poole palvega mitte üksteist sõimata!Igal inimesel on oma arvamus.Tänan,head õhtut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähk kui sull raske pole lepiks Sinuga kokku mõna pildistamise aja.

Rahvas nõuab aga pole midagi korralikku anda,

selleks oleks hea, kui näha väheke rohkem vaeva ja teha Sinust korralik plakat, kui sobib muidugi .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×