Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Jah Scatinil õigus. Tööpäeviti 17-20-ni on ikka rahvast üle mõistuse... ja kui autoga veel tulla, siis on kindel, et kohta pole. Aga teistel aegadel on normaalne. Ise eelistangi sellepärast varem treenida. Aga , et foorumi teemast mööda päris ei paneks, siis olen täheldanud, et Vend Vähk käib just õhtuti... ta ju kah nagu tööinimene või nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud headele inimestele!Sain aru,et nädala sees käib just õhtuti Revalis palju rahvast.Isegi vend vähk käib.Kuidas on lood nädalavahetuste õhtutega?Nädalavahetustel peaks ju enamus ikka päeval ära käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt tore!Sügise alguses oli siin amazones täitsa vaikus.Karta oli,et asi sureb välja.Siin me nüüd oleme ja kõik on jälle ok.Mul on vend vähjale küsimus:Kui tihti sa kõiki lihasgruppe treenid?Olen kõrvalt jälginud ja mitte ei saa sinu süsteemist pihta.Segama ei ole ka tahtnud tulla,sest need sinu seeriatevahelised pausid on tõesti väikesed.Loodan,et satud kunagi siia ka ja vastad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Nädalavahetusel on saalis ok. Käib küll rahvast, aga ütleme nii, et mõõdukalt ... käivad enamasti ainult tegijad. Teised, kes saali ummistavad nädala keskel on tavaliselt nädalavahetusel kuskil peojärgses koomas... vist?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ma pole küll Vend Vähi vahendaja, aga olen ise Temaga rääkinud... praegu ta tõesti mingit kindlat kava ei järgi... ühte lihast , teist lihast, erinevad puhkepausid jne... enesetunde järgi.

Seepärast on Paulil ka süsteemist raske aru saada:) Aga eks täpsema vastuse annaks Vähk ise Sulle, tuleb ainult küsida.

Soovitus:alusta juttu vanadest müntides, ehk omad isegi mõnda ja nii varsti ehk saadki Vend Vähja treeningu saladused kõik teada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Miks ei näita enam autorite nimesid?Kas on tegemist uuendusega?Viimasest kommentaarist ei saa aru,mis need mündid siia puutuvad.Käekirja järgi on tegemist selle poisiga,keda vend vähk lolliks markoks nimetas.Võin eksida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lolli markot ma küll ei tunne... aga enamus, kes siin kirjutavad ,peaks nigu Vähi fännid olema... seega peaks nad teadma, et V.V. lemmik hobi on vanade müntide kogumine, aga tundub, et eelmine "probleemik" on mees metsast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu,et vend vähk müntidega rohkem tegeleb kui kulturismiga.Ah,mis me siin ikka õiendame.Äkki peategelane ise võtab ka sõna ja valgustab meid oma tegemistest.Mina lähen igal juhul trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm... ei saa kommentaarist aru... po russky nada ili sto?

Lihtsalt vastasin Paulile, et Vähk tõesti praegu mingit kava ei järgi, vahelduseks võib ju ka teisiti treenida. Ja mündtidest rääkisin seepärast, et kuna see on lihtsalt Vähi üks hobidest... et teistel kah ehk huvitav teada. Sam ära siis trenniga üle pinguta, muidu ei sa saa varsti üldse vist millestki aru.... hakkad ennast emasena tundma ja lähed kogemata naiste pesulasse. Kellele seda jama siis veel vaja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane kommenteerija oli raudselt loll Marko.Mul on täna aega küsimustele vastamiseks.Kui tihti ma erinevaid lihasgruppe treenin?Varem treenisin üle kahe päeva,nüüd üle kolme päeva-lihas ei jõua taastuda.Suuremaks ma neid vahesid ka ei tee,sest siis hakkavad jõunäitajad langema.Olen need teadmised saanud aastatepikkustest kogemustest,mitte tarkadest raamatutest.Põhjus,miks ma siin seda kogemuste jutta hakkasin ajama,on selles,et ikka paar korda kuus küsitakse minult trenni kohta ja erinevate preparaatide kohta selliseid küsimusi,milledele ma absoluutselt vastata ei oska.Ma ei pea vajalikuks inimestele mulli ajada ja sellist üldist juttu välja mõelda.Kõik inimesed on erinevad ja neid erinevuseid ei sa välja tuua üleöö.Jah,vajadusel võin nõu anda ühe või teise harjutuse õigemast sooritusest ja selle harjutusega seotud ohtudest,aga toitumise kohta ja treeningkavade kohta peate ikkagi küsima treeneri käest-selle eest talle ju palka makstakse!Kui on asjast huvitatud inimesi,siis andke märku ja ma võin teile teha oma viimase treeningugraafiku-saate seda võrrelda oma kavaga.Trenni ajal on minu jaoks üsna olulisel kohal keskendumine.Ei saa aru nendest,kes maksavad raha selle eest,et jõusaalis vennastumas käia.Mind isiklikult häirib see jubedalt,võib-olla sellepärast,et olen treeninud ka mingi aja World Gimis,Ohios ja sealne treeningkultuur jättis mulle sügava mulje.Inimesed käisid saalis tõesti ainult trenni tegemas,kes jutustada tahtis,läks kohe saalist välja.Müntidest niipalju,et kogun jah,aga ainult väärismetallidest münte enne 1940 aastat.Midagi pensionifondi 10. samba taolist.Miks ma meistrivõistlustel saltot ei hüpanud?Ausalt öeldes kole ohtlik ettevõtmine,sest võistlejad on ju laval õliga kaetud ja oht saltohüppamise ajal känarasse panna on suur.Heakene küll,sellest sai nüüd küll pikk kommentaar.Nendele,kes tahaksid mind siin nüüd avalikult sõimama hakata ja öelda,et Revalis mingeid jutuklubisid ei ole ja kõik nõrkemiseni trenni teevad soovitan vaid üht:vaadake saalis veidi ringi.Seal on kindlasti palju inimesi.Paljud nendest trenni teevad,paljud istuvad niisama?Soovin kõigile tõsisemat suhtumist jõusaalitreeningutesse,küll siis ka tulemused endast varsti märku annavad!!!Vend Vähk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseni pidasin vend vähjalt küsimuste esitamist suht lootusetuks.Mis nüüd viga!Vend vähk!Soovin tutvuda sinu treeningprogrammiga,kas sa oleksid nii hea ja trükiksid selle siin ära?Teretulnud oleksid ka mõned kommentaarid ühe või teise harjutuse kohta.Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähjal soovitaks ka ikka jututuppa aeg-ajalt vaadata.Kas toimetus sulle mingi karika ka võidu puhul tagant järgi andis?Jube nahaalne küsimus,aga ära pane tähele.Õnnitlused juubeli puhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin seda viimast vend vähi kirja ja tahaks nüüd hirmsasti kommenteerida.Kiri oli hästi pandud,midagi halba ei saa öelda.Ma olen juba öelnud-olen maalt ja teen ka ikka trenni.Kui poistel saalis ei ole viitsimist niisama raskusi tõsta,siis saatke nad minu juurde,Põlvamaale!Meil on siin kogu aeg suur tööjõupuudus.Poistele labidad kätte ja läheb lahti!Saavad nats maaelu tunda kuskil Põlva kuurortis ja musklirammu ka rohkem.Pärast tööd ei ole aegagi jutustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju küll,aga ükski revali logard ei tule sinu juurde maale isegi mitte suure raha eest.See jutustav jõuk seal kardab tööd ja higistamist.Lihtsam on ju arendada näpulihaseid mobiiltelefoni klaviatuuril,kui hantlit,veel hullem labidat käes hoida.Vähile:soovitasid siin murega treeneri poole pöörduda.Kas sa ei ole siis näinud Reval-Spordi treeneri kommentaare?Kui treeneri käest ei ole mõtet küsida,siis suure murega ikka proovitakse leida keegi ,kes aitab.Selle Marko kohta on ikka tabavalt öeldud küll:loll Marko.Tema viimane soperdis on selleks piisavalt hea näide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...kui tobust markost.Küsiks vähjalt selle USA saali kohta.Kuidas see World Gymi saal ka oli?Oli seal selliseid masinaid,mida Eestis ei ole?Kuidas üldse üldine tase oli?Paljuga seal mehed lamadessurumist tegid?Mis hinnad seal olid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole siin varem sõna võtnud.Siin oli see treenerijutt...Olen korduvalt Reval-Spordi treenerite teemas sõna võtnud.Teil ei ole seal ju mingit treenerit!Ei maksa seda saali taevani kiita kui paljud mingeid imelikke harjutusi teevad,treeneri ametit pidav meesterahvas samal ajal kas mobiiltelefonile või naisterahvastele keelt kõrva ajab.Vähemalt ei varja keegi seda juturahva olemasolu.Mis vend vähjal viga-tal ei ole ju treenerit vaja,saab ise hakkama.Algajatele on aga treener esimestel päevadel hädavajalik.Ootan sellel teemal kommentaare.Veel parem,kui teete seda Reval-Spordi treenerite teemas.Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge ärge sõimake mu sõpra lolliks markoks. Loll marko on tegijamees, vahepeal isegi ülikõva tegija. Vend Vähk teab ka seda. Ja taelab hoopis Tartus ja turvab!

Kalamees mees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×