Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Vaatame,kas saan veel selle kommentaari ära saata,või kustutatakse ära.See on siin vaieldamatult parim teema ja mind küll ei häiri,et need diskussioonid siin juubeliteemas on.Edu vähjale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha uut teemat!Olen siia ikka aeg-ajalt sattunud.Mulle see teema meeldib,kuigi ise ei ole kahjuks seda vähki oma silmaga näinud.Pildid võistlejatest on viimase peal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on ilusad poisid!Loodame siiski vähist veel kuulda.Äkki ikka tuleb kevadel jälle välja?Kallis vähk.Mul selline küsimus:Kas sa oled kreatiini kasutanud?(usun,et oled).Kuidas peaks algaja ,17 aastane kulturismist huvitatud noormees kreatiini võtma.Kas oleks võimalik kuulda vähja või mõne teise Eesti kulturisti kogemustest kreatiini kasutamisest.Seda ,kuidas kasutada on räägitud,aga mind huvitavad just faktid.Mida räägivad need inimesed,kes seda on pikemat aega kasutanud.Mis vahe on näiteks Soome ja Saksa kreatiinil?Ei soovi mingit reklaamikallakuga juttu,vaid rohkem konkreetsust.Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat uudiste alt kulturismi teemat!

AASTA 2002 MR:OLÜMPIA TULEMUSED:

2002 FITNESS OLÜMPIA

Las Vegas, Nevada; Friday, Oktoober 18, 2002

VÕITJA: SUSIE CURRY (USA)

2) Kelly Ryan (USA)

3) Jenny Worth USA)

4) Adela Friedmansky (USA)

5) Jennifer Hendershott (USA)

6) Stacy Hylton (USA)

7) Tracey Greenwood (USA)

8) Shannon Meteraud (USA)

9) (viik) Christine Bergeron (Canada)

Tanji Johnson (USA)

11) Anna Level (USA)

12) Stacy Simons (USA)

13) Laurie Vaniman (USA)

14) Lisa Reed (USA)

15) Aleksandra Kobielak (Poland)

2002 MR. Olümpia

Las Vegas, Nevada; Saturday, Oktoober 19, 2002

VÕITJA: RONNIE COLEMAN

2) Kevin Levrone (USA)

3) Chris Cormier (USA)

4) Dexter Jackson (USA)

5) Gunter Schlierkamp (Germany)

6) Lee Priest (Australia)

7) Flex Wheeler (USA)

8) Markus Ruhl (Germany)

9) Orville Burke (USA)

10) Dennis James (USA)

11) Craig Titus (USA)

12) Art Atwood (USA)

13) Ahmad Haidar (Lebanon)

14) Ernie Taylor (England)

15) Nasser El Sonbaty (Yugoslavia)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...ja teistele kreatiinihuvilistele.Kreatiin annab tavaliselt jõudu juurde 10 protsendi kanti,sõltub paljudest erinevatest teguritest.Lihaskasvu suurenemine ja areng on puhtalt individaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine täielikult foorumi lehele - valid ülalt menüüribalt FOORUM ning sealt edasi AMAZON. Avaneb leht, kus on kirjas kõik uuemad teemad. Kui nüüd täitsa lehe allaossa kerida, vaatab vastu tuttav aken, kuhu saabki kirjutada uue foorumi teema ning oma sõnumi. Klikates nupule SAADA, sooritataksegi see toiming ning kõigi eelduste kohaselt peaks Teie poolt saadetud teema nüüd ilutsema kõige esimesel kohal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VÕIKSITE 1-2 KOMMENTAARIGA VANAD TEEMAD ÄRA KUSTUTADA,SEST AJA JOOKSUL ON SIIA,AMAZONI JÄRJEST RASKEM SISSE SAADA.SELLE VEND VÄHI JUUBELIÕNNITLUSTE TEEMA SIIN VÕIKSITE KA LÕPETADA JA ALUSTADA UUT TEEMAT,NÄITEKS LIHTSALT VÄHK.TÄNAME.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÕU! ÕUUU!! Vend Vähk-sinu Kala siin, olen sinu Fänn. Kuulge Birgitid ja Kristid! Ärge siin kujutage ette, Siilpoiss on minu - äkki muutun armukadedaks, mis siis. Kahjuks ei jõudnud võistlusi vaatama tulla, aga tean su arengut niigi. Ära siis lõdvax lase! Jah, juubeliõnnitlused kah, oled valmis?! Mine siis pikalt ######!

Ainult sinu Kala!

Ära siis pikka viha pea..jah

üLI KÕVA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kindel,et vennakesel vähjal ei ole teist,siin niisama jagelejatest sooja ega külma.Mees on jälle Reval-Spordi ridades ja teeb selle kuulsa saali üldpildi pea igal õhtul asjalikumaks.Jah,neid mehi,kes Revalis praegu üldse trenni teevad,võib ühe käe sõrmedel üle lugeda.Enamus ei saa aru,miks nad saalis üldse on.HÄBI!Tähelepanu!Seda kisa,et mis te siin valetate,tehakse ikka trenni küll,ei ole mõtet hakata ajama.Oma silm on kuningas.Eelnevalt vaadake natuke ringi ja te näete,et enamik saalisolijaist ajavad enamus ajast lihtsalt juttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli juba hirm,et toimetus selle teema ära kustutab,aga kellel ikka on huvi nii ülikõva teemat kustutada?Jaa,olen kuulnud,et vend vähk ei ole peale järjekordset teist kohta depressiooni langenud ja teeb igal õhtul Revalis kõva trenni.Ise loodan teda ikka kevadel jälle võistlustel näha.Ei taha uskuda,et Revalis ainult mõni üksik trenni teeb.Usun,et trenni teevad ikka kõik,aga mitte nii suure intensiivsusega kui need "ilusad mehed".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik et sama nimega (madis) kasutajaid on mitu. Aga nõustun 100% teise madisega. Revalis on jõle palju tolgendamist ja muusika röögib liiga kõvasti. Kurat tulen saali, mingi KETCHUP kisab, jõle hästi saab kontsentreeruda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka minult.Peame vist vv fänniklubi asutama.See meie kiidulaul ei pruugi siin kõigile meeldida.Juba on tehtud märkusi.Kadedaks minnakse kohe,kui keskit kiidetakse.Vähjale jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, mis imet see VEND VÄHK teinud on, et teda siin ülepea kiidetakse. Lahe vend võib ta olla, kuid kiitmisega ja fännamisega pole mõtet üle pingutada. Miks just tema kõigist parem on? (mitte seda et miks mitte mina, ei kade ma pole) Minu arvates on ta kulturist nagu kulturist ikka. Vaadake, mis tööd on Ott teinud. Temast võix ju ka teha 300 komentaariga iidoli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No teegi siis Otist 300 kommentaari.Võid sellest Reval-Spordi treenerist alustada,saad ehk 300 kiiremini täis.Vend vähk vaevalt kõigist parem on,aga tal on lihtsalt palju sõpru erinevates Eesti maakondades.Mees ei ole mingi jamaga hakkama saanud ja suhtleb vabalt.Muide,kes ei ole veel tähele pannud-Sacatini on siin teemas sage külaline.Vaadake ja imetlege tema kommentaare!Vahel ei olegi nagu midagi kommenteerida,aga soov õhku liigutada vajab tegutsemist.Eks temagi on tubli,kahjuks vist ebaterve.Varesele valu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.Nendest Suckatinidest ei ole mõtet välja teha.Nad on lihtsalt kadedad.Mõtle sellele,miks nad siis sellisel teemal käivad,mis nendele ei meeldi?Minul on tegelt küsimus:Siin käub palju Revali rahvast.Seal käib praegu kindlasti hästi palju rahvast.Tahaksin seal samuti treenida,aga mulle ei meeldi,kui saal on liiga ülerahvastatud.Kas hommikuti käib vähem inimesi?AIDAKE,head inimesed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näe tekkis taas soov ``õhku liigutada``. Paistab, et riivasin sinu kõige tundlikumat kohta Aksel ( cool off men ) Sellest teemast siis niipalju ja vastus sinu küsimusele Kadri on, et Revalis on tõesti õhtud tihedad. Ei soovita minna esmaspäeval 17.00-19.00 - saal puupüsti rahvast täis. Käisin ka laupäeval kella 12. paiku ja saal oli täiest tühi. Oli vast 1 inimene peale minu. Argipäeviti olen märganud, et 3-4 aeg on samuti vaiksem, eks õhtud ole alati tihedamad: inimesed tulevad töölt ja lähevad trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×