Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Tundub,et seekord sinu dieet ebaõnnestus,kevadel olid sa ju kõige kuivem,aga nüüd ei näinud kahjuks sellist teravust.Üks oluline moment on asja juures:Sa oled vist võistelnud viimase 2 aasta jooksul kõigil kulturismivõistlustel(võin eksida).Sina oled kogu aeg teine olnud omas kaalus,aga esimesed mehed on tulnud ja läinud.Jätka samas vaimus ja proovi kevadeks ennast kuivemaks ajada!Ükskord me võidame niikuinii!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minust läks küll napilt esi koht. Ei leia küll midagi laita, kava oli suurepärane, osades poosides oli mehe üleolek silmnähtav(näit tagant, topelt biitseps). Lihased olid teravad ja sügavad. Ei saa aru miks nii läks. Mis näoga oli...kõva soojendus või taani päike? Enivei: super

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te räägite, et vabakava oli suurepärane, minuarust oli küll väga kesine. See on paljude kulturistide miinuseks, et vabakavad on nii igavad ja üksluised. Vot sellel ühel veteranil, kes nagu neeger välja nägi oli kõva etteaste, kuigi lihased mitte just kõige paremad enam. Arvan, et seetõttu sai medali ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli poiss.Vaatasin just õega neid pilte.Vorm on paremaks läinud,oleks võinud ikka kuivem olla.Kas sa siis kevadel ei tulnud esimeseks?Või oli sul peale neid võistlusi veel mingi võistlus,näiteks fitness?Jätka oma missiooni.Tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine koht!ÕNNITLUSED!Vaatasin ka mina eelmiste võistluste protogolle ja tõesti on Vähk kõik viimased kolm kulturismivõistlust kaasa teinud ja alati teiseks tulnud.Esimese koha mehed on aga selle eest kogu aeg erinevad olnud.Mina vähja asemel koguksin ennast ja tuleksin alles järgmisel aastal välja.Järgmistel meistrivõistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlused vähjale.Võistluste fotod on täitsa tip-top.Tegelikult olid kõik need vähja kaalu esimesed kolm üsna võrdsed.Suurim konkurents oligi just selles kaalus.Kui vähk juba kolmandat korda poseerima kutsuti,siis ausalt,mina teda ei kadestanud.Kevadel lihtsalt peab paremini minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaene vennike kutsuti alguses ühe ja siis teise konkurendiga eraldi välja jõudu proovima.Tõesti oli üritus vend vähja suhtes nats ebaõiglane,sest see kolmanda koha mees kogus sellel ajal jõudu,kui vähk esimesega higistas.Mina küll ei suudaks nii pikalt maksimaalselt poseerida.Poseerimine ju väsitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piltide järgi läks Vähil isegi hästi, et teise koha sai. Kolmanda koha oma paistab küll tast korralikult üle olema. Võibolla polnud lihtsalt nii kuiv või esines halvemini- kahjuks jäi võistlusel käimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MM-l poseerivad medalimehed vähemalt 10x neist 5 - 6 järjest, asi on eesti väiksuses, meil lihtsalt pole nii palju võrdseid mehi keda võrrelda, kuid see just teebki võistluse huvitavaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu juba öeldi,käis vähk kolm korda seal punnimas.Kolmanda koha mehel oli küll ilus ülakeha,aga jalad peenikesed.Vähk lihtsalt omas paremaid proportsioone,kahju,et ta nii kuiv ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle aasta võistlus pidi natuke muudetud olema võrreldes eelmiste kordadega.Võistlejatele ehk mitte kõige parem(vajab harjumist),aga pealtvaatajatele meeldib.Vist jääbki nii .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen saanud ka aega siia tulla.Üleeile nägin murelikku Otti,kes kurtis,et vend vähi juubeliõnnitluste teema on saamas varsti 300 kommentaari täis,aga juubeliõnnitlustest on asi nüüdseks kaugel.ON KÜLL!Mulle meeldis Oti poolt väljapakutud plaan,et kui 300 täis saab,siis see teema kustutatakse ja alustatakse uut teemat.Muide,ka Otil endal oli hiljuti juubel,õnnitlused tagant järgi!Võistlustest.Jah,see Antsoni õpipoiss oli minust parem.See Taani kahenädalane reis viis siiski mu vormi alla,põhjuseid ei hakka siinkohal üles tooma.Kas ma kevadel jälle välja tulen?Vaevalt küll.Olen tõesti nende üllatusmeestega võistlemisest väsinud.Mul on praegu tugevad kasvamise plaanid,aga see eeldab minu paariaastast eemalolekut võistluslavalt.Olen kulturismis võistelnud 4 korda ja alati teiseks tulnud,alati on esimeseks tulnud erinev mees-kaua võib?Tänan kõiki kommenteerijaid siin,kellele minu käekäik on korda läinud!Kohtume uues teemas!vend vähk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×