Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Mina esitan siin rahvale kohe toitumiseküsimuse.Kust kohast ja kuidas saab valgupulbrit osta?nagu ma juba ütlesin,olen maalt ja hobusega ja ei tea noid asju.Oleks vaja midagi lihtsat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke panid teemast mööda aga, kui asi huvitab siis siin samas veebi keskkonnas olevas poes peaks olema sinu küsimusele ammendav vastus.

Selles teemas püüame ikkagi Vend Vähki õnnitleda. Edu Vähk !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen kindel et siit saan ikka abi.teistes teemades räägitakse palju tarka juttu,aga mitte midagi arusaadavat.Mingid spetsiihvilised väljendid,mina tahan puust ja punaselt.Näiteks osta see ja sellega on parem kaalus alla saada.No saite mu küsimustest aru,ma ei ole mingi eriline jutumees,loodan,et aitate mind.Ma tahan rohkem energiat ja kaalus juurde saada.Jään ootama teie seisukohti ja arvamusi.Ette tänades ja vabandan,kui see minu küsimus kellegi arvates siia teemasse ei sobi,aga ma usun,et vend vähil isiklikult ei ole selle vastu midagi.Viljar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled siin-seal oma vaimukustega ennegi silma paistnud.Ära suhtu teistesse inimestesse nii üleolevalt.On inimesi,kellel on kaalukasvatamisega suuri raskusi,näiteks minul.Märjukese pruukimine ja tordisöömine ei anna mingit tulemust.Mind huvitavad just erinevad spordikonsentraadid ja ka trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel vähjal pidi nagu paljudel kuulsatel inimestel ka kunstniku paberid olema.Las hakkab ka nagu seksiKristi oma meistriteoseid müüma ja hakkab sellest kuulsusest nuts jooksma.Siin saaks vähja pildid oksjonile panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Raimond Meigas

Olen seda kulturistide hingeelu siin Amazonis jälginud.Asi on parem kui varem!Veel aasta alguses käis jube materdamine selle keemia tarbimise ümber,aga nüüdseks on rahunetud.Eesti inimene on kord juba omakasupeal väljas,sellised me oleme!Nii minagi.Tegelikult sooviksin selle kiidulaulu taustal vastuseid paarile küsimusele.Sooviksin teada,kas Eesti kulturismi ja sportlaseid sponsooreritakse ka,sest tegemist on siiski üsna kuluka spordialaga.Kes maksab kinni sportlaste laagrid,esinemised välismaal?Kas Eesti Kulturistide liit on teinud selle koha pealt mingeid edusamme,sest paar aastat tagasi käisid enamus sportlaseid oma kuludega välisüritustel.Palju on Eestis üldse kulturismiga tegelejaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see ei ole küll minu asi,aga äkki saad selle küsimuse siiski eraldi teemasse paigutada.Ei ole kindel palju sellest siin rääkida tahetakse,kuigi kindlasti on ka vähk sportlasena selle murega seotud nagu teised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kuradi jama see on?Mis plöga sa siin ajad?

Sul on vist kole tahtmine kõigile halvasti öelda.See ei ole küll mingi jututuba ja ma ei lase ennast selliste lollustega kaasa tõmmata ja soovitan ka sellistel sacatinidel mujale kolida.Siin on tegemist siiski tõsiste küsimuste-vastustega.Olen nii mõnigi kord siit asjalikku nõuannet saanud ja siinsed teemakohased kommentaarid on alati teretulnud.Head õhtut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see niisama krõbisemine ei sobi kuidagi.Kui tõesti ei ole midagi öelda,siis ei ole siin vaja ka esineda.Toimetus võiks omalt poolt öelda,kas on veel lootust piletit võistlustele saada esimesse 20 ritta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain jålle aega siit låbi tulla.Våike ootusårevus on kyll sees.Nendele,kes tunnevad suurt huvi minu vo?stlemise vastu:TULEN KYLL!Olen siin k¸vasti dieediga tegelenud,vorm on hea.Homme pean ennast veel yle kaaluma,mul on kahtlus,et see kohalik kaal ei ole påris ¸ige.Vabakava saab olema huvitav,olen sellega ikka tegelenud,våike yllatusmoment kulub ka marjaks åra!Olgu siis,homme ¸htuks olen vast juba Tallinnas,kuhu selle ilma pårast ei tahaks eriti tulla.Siin,Taanis, on tåna ¸htul påris ilus ilm.Sooja on ehk 10 kraadi ja tåielik tuulevaikus.Siin-seal ¸itsevad veel v¸ililled.Ok,ega ma siis mingi loodusemees ei ole,ikka rohkem nagu s¸jamees,årge pange tåhele!Tervitan veelkord k¸iki,kes mind teavad ja tånud minu toetajatele!Ega siis midagi,pyhapåeval nåeme!¨igemini teie nåete mind,sest suure valgustuse t¸ttu ei nåe v¸istlejad pealtvaatajaid peaaegu yldse.Kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×