Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Sain jälle üle hulga aja ka siit läbi tulla.Taani lähen esmasp varahommikul ja olen tõesti 12 oktoobrini võõrsil.Ainuke probleem on tõenäoliselt dieet.Ma ei ole sealsete oludega päris hästi tuttav,aga loodan hakkama saada!Küsimustele praegu vastama ei hakka,teen seda kindlasti peale võistlusi.Vererõhk?Oli varem kõrgepoolne,aga peale seda,kui hakkasin enne trenni aeroobset tegema,läks kõik normaalseks.Olgu siis,pean jooksma.Kena sügise jätku,kõik Sakalasse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt tekkis üks küsimus:Millised võiksid olla tricepsi baasharjutused?Milliseid harjutusi peaks tegema algaja ja kas nende harjutuste juures on ka mõned ohud või vead,mida algaja peaks teadma?Tänan rohkete vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halleluuja!Mitte et ma mingi usklik oleks,aga jårgmised kaks nådalat kuluvad mulle voistlusteks ettevalmistamiseks kyll åra!Minu teadmised Taani maastikust on kyll puudulikud-siin ei ole mingeid mågesid!Aga jousaal on tegija ja see on hetkel koige olulisem.Solaarium ja saun on ka minu kåsutuses.Jutu mote:Tegemist on Taani tavalise sojavåe oppekeskusega,kus on koik need asjad olemas.Kadedaks votab.Tervitan koiki joumehi ja konkurendid,HOIDKE ALT!Vend Vahk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Reio

Kas meie lemmik,vend vähk ikka tuleb 13.oktoobril välja?Äkki on tal veel aega siit läbi tulla ja vastata.Väga oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole siia nüüd pikalt sattunud,vahepeal oli siin nii vähe külastajaid,et uskusin juba,üritus välja surnud ja Arnold ja Ott teineteisele veel ainult armastuskirju saadavad,aga siin on ju asjad hoopis hulluks läinud!Üle 200 kommentaari on tase.Vahel on tunne,et vähjal on suurem fännide armee,kui Otil ja Kalmusel kokku.Aga ausalt öeldes äkki ongi nii?Ootame seda vend vähki järgmisel nädalavahetusel siis Tallinnasse,paljudel on tema vastu suur huvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänasest päevast ka vend v?hi suur fänn ja patrioot.Olen seda Amasonast täna päev otsa lugenud ja see teema on siin olnud väga emotsionaalne ja andnud palju head energiat.Ma teed ise ühes Eesti alevis trenni ja seal paljud teavad seda vähki,on kuulnud.Ju ta siis ikka on selline lemmik,et inimestele meeldib.Teised kritiseerivad üksteist,aga siin teemas sellist asja ei kohta.Kui mul ükskord peaks trennikava vaja minema,siis loodangi siit abi saada.Aitähh juba ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Erik

Tere.Olen ammu tahtnud küsida,kes koostavad kulturistidele need kavad,millega nad esinevad laval?Mida seal hinnatakse?Kus on mingi ajapiirang ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On jåånud veel yks nådal...Teeme,mis suudame.Vastan Eriku kysimustele:Kava koostamisel eelmisel aastal aitas mind hr Otsus.Kevadise kava koostasin juba ise ja ka nyyd valmistun selleks v¸istluseks oma j¸ududega.Kava puhul hinnatakse liikumist,kui håsti sa suudad oma keha kontrollida.Ajapiirang on:Sellel aastal on vist kava max pikkus 1 min.Oluline siiski on proportsioonide v¸rdlev hindamine ja kohustuslikud poosid.Siin on yks våga omapårane trenas¸¸r-tåpselt nagu jalgrattatren. aga kåtele.Enne trenni teen tavaliselt m¸lematele-jalgadele ja kåtele umbes 10 minutit sooja.Kuna see uus masin on m¸nedele piirkondadele siiski uus,siis esimesel kahel påeval oli lihas ikka

valus kyll.Kui on veel kysimusi,siis tuld!Låhen nyyd åra saali.J¸udu k¸igile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurvad uudised vend vähi kodumaalt lahkumise ja uhkeks,ülbeks minemise kohta olid seekord jälle enneaegsed.Loen ja nuputan,kas isand vähk ikka tuleb välja?Räägib siin ühest nädalast,aga midagi 100 prossu ei ole maininud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sa siis aru ei ole saanud?Ikka tuleb.Enam selgemat vihjet ei saa ju välja käia.Jäta oma mail,ehk vend vähk isiklikult saadab sulle vastuse.Lähed Sakalasse kohale ja ise vaatad,kas tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja veel pühapäeval!Selle asemel,et saalis rügada,istub seltskond siin.Mina arvan ka,et vähk on päris hästi ennast selles suhtes väljendanud ja lähen teda kindlasti vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin siiani kindel,et olen täna siin ainuke,aga ei.Inimestele on tekkinud arvutid koju ja veel netis ka-see ongi ju progress!Kallis Katrin.Eks minagi olen siin välja lugenud,et vähk tuleb,aga siiski ei ole ma selles veel täielikult kindel.Ma lihtsalt olen selline uudishimulik ja vähk on jätnud täpselt sellise saladusliku sisuga informatsiooni endast siia,mis saab mida iganes tähendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...et vähk ei tulegi äkki enne suurt üritust enam siia ja siis oleme viimase minutini nagu peata kanad-ei tea midagi täpselt.Vaatasin neid vähja kirju ja pean onu Samiga leppima.100-st protsendist on paar protsenti puudus.Loodame,et vastab.Jääme ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvisest juubelitervitusest on välja kujunenud üks tubli teema,kus on küll igasugused teemad läbi lipsanud milledega loo peategelane tahest -tahtmata seotud on.Kulturismiga.Edu talle ja ka teistele Eesti kulturismiga tegelejatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×