Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Jutt läheb huvitavaks. See dopinguprobleem on tõsine valupunkt kulturismis. Karta on, et seekord on finaalis Ott Kiivikas üksinda ja kõigil peale pealtvaatajate hea! Hundid söönud ja ka lambad terved! Kellele elu, kellele äri!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturismist stero ära kaotada on täielik jama. Kui nüüd võtta, et vähi on (viimasel ajal) puhas ja eeldada, et tal on keskmisest inimesest tublisti suuremad eeldused lihaskasvuks, siis on ju olukord vägagi nutune. Vähi reljeef võib ju olla viimase peal jne, aga mina isiklikult imetleksin palju suurema heameelega tohutuid, kaugelt üle 100kg kaaluvaid lihamägesid, milliseid ilma streoidideta pole võimaik saavutada. Kulturism on puhas show ja showd peavad tegema friigid, sellised tüübid, kelle poole tavainimene alt üles vaatab ja võib ainult oiata, et "oh my god".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin oli vist mingi aeg tõsiseid probleeme sisselogimisega,aga nüüd tundub kõik jälle korras olevat!Igatahes homme on siis see tore päev Võrus ja saame näha-kaasa elada,kuidas meie lemmikul seekord läheb?Kas on jälle mõni üllataja tulemas?Edu vend vähjale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dopingutulemused ära...Vara veel vend vähki jälle teise koha puhul õnnitleda.Kas keegi tahaks vastu vaielda,et sellel sibanovil on päris üks süst sees? Minu arust on need pildid siin vähjast kuidagi ebaõnnestunult välja tulnud.Mina sain oma profifotokaga palju paremaid ja selgemaid pilte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei näinud neid võistluseid, Võru jäi liiga kaugele!Õnnitlen vend vähki omalt poolt järjekordse teise koha puhul, sest nagu eelmise aasta asjade käik näitas, ei tunnistanud hiljem keegi, et vähk ikkagi selles kaalus võitjaks tuli kokkuvõttes.See Denis Shibanov on hea näide,milline ei tohiks olla keemiavaba kulturist.Selles suhtes olen eelpoolkõnelejatega nõus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, täna on küll veel selline tunne, et enam ei lähe võistlema, või kui peaks minema, siis juba teise kaalu (kuni 90 kg), kus neid üllatusmehi on tunduvalt vähem. Siinkohal toon ära oma eelmised võistlused kulturismis:1997 a kevadel juunioride klassis üle 72 kg 2.koht (esimene oli Ott Kiivikas), 2001 a sügisel meeste klassis kuni 80 kg 2. koht (esimene oli A.Barabanov), 2002 a kevadel meeste klassis kuni 80 kg 2. koht (esimene oli J.Truupõld), 2002 a sügisel meeste kuni 80 kg jälle 2.koht, mis hiljem vaikselt ära muudeti (esimene M.M), 2003 a kevadel meeste kuni 80 kg jälle 2.koht...(seekord tuli võitjaks Denis Shibanov). Kus mul peaks olema see motivatsioon nende ühevõistlusemeestega võistelda? Kuni 90 kg meestest on mul Ott ja Kornishev kogu aeg suures plaanis silmade ees, aga kuni 80 kg ei tea kunagi, kes ja kuskohast jälle välja ilmub. Praegu võtan lihtsalt aja maha ja puhkan. Käisin siin eelmisel aastal kasvamisemõtte välja, aga nendele, kes Eesti kulturismivõistlustel ainult suuri lihamägesid tahavad näha, pean nüüd kurvastusega teatama, et sorry, minuga ärge arvestage! Selle paariaastasele tähelennule eelistan mina küll pere loomist ning iseenda ja oma järeltulijate tervist. Muidugi ei pidanud ma kasvamise all silmas rohket piimajoomist ja saiasöömist...Siin kommenteeriti neid võistluste fotosid. Ma tean paari head fotograafi heade kaameratega, kes seal kohapeal olid.Katsun toimetusele neid fotosid organiseerida ja need praegused pildid, kus enamikel ma alles valmistusin mingit poosi sisse võtma, võiks üldse ära võtta. Eelmise aasta sügisel olin ma ju palju kehvemas vormis, aga fotod olid tunduvalt paremad. Võib-olla oli probleem ka valguses. Igal juhul, kui keegi peaks minu läkitust lugema, siis ärgu võtku seda hüvastijätukirjana, aga väga võimalik, et jään nüüd mingiks ajaks võistlustest kõrvale. Ja veel: ärge laske ennast sellel ilusal ilmal meelitada! Praegu on küll ilmad ilusad,aga suvel veel ilusamad!Jõudu ja vastupidavust kõigile!vend vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bravo , sellist avameelset juttu tahaks palju rohkem lugeda. Selle ja veel mõned valitud palad peaks igale algajale kohustuslikuks kirjanduseks muutma. Ehk saavad siis aru, kuidas need asjad siin maailmas tegelikult käivad. Loodan ainult, et vähil pahandusi ei tule...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt on tõesti aus ja avameelne. Usun,et isegi saadaks sellise imemeestejama peale kõik kukele ja selles kaalus rohkem ei esineks.Mis mõttes peaks vähjal pahandusi olema?Võistluste pildid on nigelad küll, valgus oli kohapeal kehv.Proshektorid eest ja tagant sõid reljeefi ja kontrasti ära.Vähk, sina pane ikka edasi ja ära neist üllatusmeestest välja teegi!Vaatame, kas see viimane üllatusmees oligi nii väga üllatusmees...Nii umbes paari nädala pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei ole vend vähi vastu midagi, aga mis üllatus meestest siin jutt on, enamus on ju kõik aastaid võistelnud Barabanov, Kiivikas ja Shibanov ja ise osalen ka uuesti sügisel. Kuuldavasti tuleb veel neid, kes pole ammu osa võtnud. Muidugi kui " 7 " korda järjest võistelda pole ju lootustki olulist lihasmassi juurde saada ja iga kord tipp vormi välja pigistada. Jõuad alles taastuda kui peab jälle hakkama dieeti pidama, millest me siin räägime. Teatavasti pole mingi eriline pingutus kuni 80 kg seas naturaalselt lavale jõuda, ( viimasest võitjast ma ei räägi ). Nii et heasudamlikult soovitan omalt poolt vahest mõni võistlus vahele jätta. Jõudu kõigile igatahes !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et siin ei pidanudki vv silmas täiesti uusi mehi Eesti kulturismi areenil, vaid selliseid salatrennimehi, kelle vormist ei tea viimase tunnini keegi mitte midagi. Mis siin keerulist on?

Teise koha puhul soovin vähjale juba praegu õnne, vaatame, mis paari nädala pärast selgub...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et mitte. Kuidas selle esimese kohaga siis on? Kas vv sai sügisel esimese või teise koha? Sama küsimus selle viimas võistluse kohta, aga seda saame teada alles peale paarinädala pikkust ootamist. Loodan, et seekordne võidumees ei tule siia toksima, et isvinite, jaa ne snal...(eesti keeles: vabandage, ma ei teadnud...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa mind silmas pidasid, siis oli sügisene kommentaar - seletus ja hoiatus praegustele ja eelkõige tulevastele võistlejatele, et praeguse aja toidulisandid võivad dopingu proovis näidata positiivset tulemust. Ja ma ei ole kellegi ees vabandanud. Vabandama peaksid hoopis need müüjad, kes keelatuid aineid sisaldavaid toidulisandeid müüvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vist kõigist viimastest võistlustest osa võtnud, aga tema tuli ju ka alati absoluutseks parimaks.Vend vähk võiks saada mingi suuremat sorti lohutusauhinna. Ootame dopingutulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt võistlusvorme viimase 10 aasta jooksul on teinud Kalmus, see et ta ei ole paaril korral osalenud Eesti võistlustel olude sunnil, aga niipalju kui mina mäletan on ta teinud võistlusvormi 1993a. sügisest saati iga kevad ja sügis, see on esimene kevad 10 aasta jooksul kui ta võistlused vahele jätab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõvem mees on siiski see, kes võidab. Kunagi võistles üks Babintsevi nimeline noormees, kes võitis siis kui oli üksi kaalukategoorias. Kui oli rohkem võistlejaid siis nii head tulemust ei tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×