Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

õnitlused siis ka minu poolt:)

päris naljakas, mul tunne, et enne näeme Vend Vähi uut juubelit, kui see teema lõppeb:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laupäeval 22.03.2003 saab Vend Vähi naisfännide halb unenägu teoks, nimelt minul ja paljudel teistel on olla au kutsutud suurele pulmapeole, amazon omaltpoolt üritab teha sellest peost ka fotoreportaazi, jääme põnevusega ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne siis Vend Vähjale ja ta Armsale Naisele. Loodame, et saame tulevikus õnne soovida neile ka kuldpulmade puhul ja miks ka mitte teemantpulmade puhul. Hoia siis kõva Vend Vähk:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ÕNNITLUSED...TEGELT OLEKSID VÕINUD VEEL NATUKE AEGA VALLALINE OLLA-MULLE JA ÕELE EI OLE NÜÜD JU MINGEID SHANSSE ENAM JÄÄND. KAS ON EESTIS VEEL NII ILUSAID POISSE?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovin veelkord noorpaarile õnne ja jõudu !

Kordaminekuid spordi ja isiklikus elus !

Hr. Vähk, kui võimalik, siis võta palun minuga ühendustm, mul oleks Sulle üks esinemis pakkumine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule sina maamees Villi! Sa oled ise elus kibestunud ja nüüd ajad siin teistele ka mingisugust pada.Sa vaata kui ilus paar ja ole kuss.Õnne noorele paarile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja loodame varsti ka järeltulijate sünni puhul õnne soovida.Ka mind huvitab see Nisu Uuno küsimus.Kas ta käis ka vend vähja pulmas ja kas oli ikka päris õige Nisupoiss?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulsin häid uudiseid.Sul olevat juubel olnud ja naise võtsid ka? Õnne siis juubilarile ja naisemehele ja ikka neid edukaid esinemiseid nii kulturismis kui fitnessis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmalt täname abikaasaga kõiki õnnitluste ja heade soovide eest. Jah, peab tunnistama, et paljude jaoks tuli minu naisevõtt siiski ootamatult, kuigi ise olen selle projekti kallal juba päris mitu aastat tegelenud ja planeeritud pulmi erinevatel põhjustel sunnitud mitu korda edasi lükkama. Usun, et oleme Irisega eeskujuks paljudele paaridele, kes on samuti juba aastaid koos olnud.

Nüüd kirjutaks paari lausega ka eelseisvatest võistlustest. Jah, valmistun jälle karikavõistlusteks, kuigi sügisel käisin veksli välja, et niipea ei võistle enam. Nendest võistlustest loodan ma hetkel ainult ühte- seda, et ükskõik, kes minu kaalus esimeseks tuleb, läheks ka finaali välja ja et see mees läbiks kindlasti dopingukontrolli. Ise olen kasutanud viimaste aastate jooksul ainult kreatiini ja nüüd ka mingit proteiinipulbrit. Vormi saavutamiseks ja kuivatamiseks käin tihedalt solaariumis ja saunas. Rasvaprotsent toidus on minimaalne. Mina olen eelseisvateks võistlusteks ja vajadusel ka dopingukontrolliks valmis. Kas ka minu konkurendid?Head päeva jätku kõigile!Vend vähk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaa, peab tunnistama, et igasugused kahtlased konkurendid on vähjal kopa ette visanud. Tegelikult võiks ju kõik esikohaomanikud automaatselt kohe dopingukontrolli minna peale võistlusi, siis ehk saaks rääkida ausast võistlusest. Huvitav, kas isand Kalmus ka seekord välja tuleb ja finaalist osa võtab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×