Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Isiklikult arvan,et peaksid ikka seljasirutajat ja lailihast ühel päeval treennima.Selle kangiharjutuse võid asendada masinaga,kus saad põhimõtteliselt sama harjutust sooritada istudes,rind ees.See ei peaks nii hullusti seljale mõjuma kui õigesti teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaks omalt poolt lisada,et vv ,Ott ja Kalmus on tegijad.Ma ei saa aru nendest inimestest, kes tulevad siia spetsiaalselt virisema,et neile ei meeldi musklid.Minge arutage seda ajakirjas "Kodukiri".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meie oleme meestega nyyd ikka sangbommi ka töstnud,aga ei ole muskliraasugi kuskil!Näljas ei ole old,muskel piaks ike kasvama.Mis muskulaid se sangbomm treenib?Pidi ju hyva arjutus igale musklile olema.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust see ime tuleb et selle vv foorumi tegelased pommi tõstavad ? ma arvasin et te ainult heegeldate ja treenimine tähendab teile siin foorumis lollide kysimuste esitamist. ja see sam on ikka eriti hädine vend. Juba 32 kilo mainimine tähendab talle murtud selgroogu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte k?gile ei ole looduse poolt kaasa antud tugevat selga. Isegi professionaalsed tõstesportlased on on oma seljad ära tõmmanud.Või arvad sa,et need maamehed mingeid erilisi soojendusharjutusi enne punnimist teevad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on enne trenni ja peale trenni alkohol.Treenerit neil ka nagunii ei ole ja kui ongi mõni tont,siis ta enam ei mäleta,miks ta seal peab üldse olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest vend vдhk

Mul lihtsalt ei ole praegu midagi lisada. Mind on nende fännide tegevuse pärast siin korduvalt kritiseeritud, ei taha nagu ise õli tulle valada.Valmistun kevadisteks võistlusteks ja suureks ürituseks järgmisel nädalavahetusel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×