Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Tundub,et segased ajad on tänaseks möödas.Mõned aktivistid on mind viimastel päevadel jälle Revalis näinud.Olen selle Tartu kohta öelnud,et võib-olla lähen.Aga vist ikka ei lähe niipea,kuigi hirmsasti tahaks.Ok,asjast.Eile vedasin Reval-Spordi valvelauda paarkümmend Eesti Kaitsejõudude seinakalendrit huvilistele jagamiseks.Kuna need said paari tunniga otsa,siis viin täna paarkümmend tükki veel.Annan need valvelauda,kellel huvi on,võib sealt küsida.Olgu siis,õhtul Revalisse!Head päeva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordsed juubeliõnnitlused ilusale vend vähile!Mul sõbranna käib just selliste vend vähi suguste meeste pärast Revalis ja nendest seal puudust juba ei tule!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näed,teevad sust juba naljapilte ja puha.Tegelikult täitsa toredad naljad!Sa vähikene oled neid kivialuseid nalju terve elu kuulnud,ära saa meie peale kurjaks,ega siis meil sellist kuulsat nime ei ole!Tore,et sind jälle Revalis näha on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa siis nende piltidega,mis siit leida võib,rahul ei olegi?Tegelikult võiks vend vähist juba postmarke trükkima hakata.Samas oleks Eestis vaja ka juba tuhandekrooniseid kopüüre...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks olete kõik vend vähi tegemistest nii liigutatud?Mina olen ka tegelikult ilus poiss!Vend vähil on selline fänniparadiis,mul ei midagi.Olgu,pean ka selle jõusaalis käimise tõsisemalt ette võtma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... et siin igasugused hullud ikka toimetuse poolt ära kustutatakse,asi läks juba ropuks.Võistlusteni on jäänud veel alla kahe kuu,ei tea,paljud seekord üldse võistlevad?Kas on võimalik ka nendel võistlustel vend vähki näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siia,Amazonesse, ikka aeg-ajalt sattunud.Kirjutan esimest korda ja kindlasti siia,kõige suurema kommentaaride arvuga teemasse.Siin on olnud ikka mõned korralekutsujad,et kuulge nüüd,mis te poete sellele vähile!Mina arvan,et tegemist ei ole pugemise, vaid lihtsalt juhusega kuna Eesti Kulturismi viimase paari aasta muutused ja areng on nii mõnelegi sportlasele jätnud halva jälje.Vend Vähil,kellest ei teatud veel aasta tagasi midagi,juhtus sünnipäev just õigel ajal olema.Täpsemalt juubel.Jah,tegemist ei ole just erilise suurusega silma paistva mehemürakaga,aga paljude jaoks kadestamist väärivat muskulatuuri ta ju omab siiski(vt fotogaleriid).Muidugi teeb see paljusid kadedaks!Minu pöördumine rahva poole:Kallis rahvas!Ärge virisege ja kadestage teisi kogu aeg!Alustage kritiseerimisel iseendast ja te ehk mõistate paremini siis ka teisi.Aamen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×