Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Ambaaal on kõigest valesti aru saanud.Jah,tõsi on,et Tartus on ka üks Marko nimeline noormees.Tedagi kutsutakse lolliks Markoks.Pean tunnistama,et nad on selle Reval-Spordi lolli Markoga väga sarnased.Minu teada on mõlemad siiani ka turvasüsteemides tööl.Raske on aru saada,kumb on lollim.Igal juhul,sorry,Ambaal.ERNALE:See USA saal oli muidugi tase.Tavalised mehed naljalt oma lamadessurumise seeriaid alla 120 kg raskusega ei teinud.Suuremad poisid punnisid seeriaid juba 170-180-ga.Mul õnnestus ka ühte kuuest seeriat 260-ga näha...Mõned masinad olid seal sellised,mida ma Eesti saalides näinud ei ole,ka harjutused olid neil erinevad.Mõndasid harjutusi ei olnud seal keegi vist kunagi teinud,näiteks selga ühe hantliga(alt tõmbeid) ja Bulloveri suure hantli või kangiga.See on selline pikem teema,kui on konkreetsemaid küsimusi,siis andke minna!SAMile:Treener on see inimene,kes vastutab saalis toimuva eest.Õpetab-juhendab-aitab kõiki abivajajaid erinevalt vanusest,nahavärvist,poliitilistest vaadetest,soost jne.Kui treener oma tööga hakkama ei saa,siis leian,et mina ei ole selle eest vastutav.Minu jaoks on treenerid ikka need,kes on õppinud seda ametit mitu aastat kõrgkoolis(näiteks Tartu Ülikoolis),mitte klounid,kelledel on isegi algteadmistest väga udune ettekujutus.Treener peab olema autoriteet.Mingit tola,kes moblaga mööda saali ringi tuiab ja enamus ajast lihtsalt segab tõsiseid trennitegijaid ,ei saa ju tõsiselt võtta.See jutt ei ole suunatud kellegile isiklikult ja ma ei tahaks sellest ka enam rääkida.Ok,pikk jutt-jama jutt.Veel paar tundi ja trenni!Jõudu!Vend Vähk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et tegemist on siin onu sam´i advokaatidega... ütlesin paar sõna, mis ma sam´i jutust arvan ja kõik võtsid seda väga isiklikult.

Sam, kui sa väga solvusid, siis anna andeks... ma enam ei tee. OK?

See, et me Imrega niisama lõõbime üksteise kallal, ei tähenda veel seda, et me mehed metsast oleks ja anonüümsetena niisama mustaks üksteist.

Ambaal kui see sind lohutab, siis ma olen Tartus sündinud.

PS! Usun , et Amazonis on paljust olulisemast rääkida kui minust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näete,vend vähk on ennast siin väga tihti ilmutama hakanud.Jah,ei näe põhjust siin sellest treenerijutust osa võtta,see valaks ainult õli tulle ja pealegi on selle jutu jaoks ju eraldi teema olemas.Tegelikult võiks ju ka lollile markole oma teema teha-talle ka natukene rõõmu selles kurvas maailmas.Küsimus suurele ringile!Kui tihti peaks naisterahvas treenima säärelihast,et säärele mitte massi,vaid reljeefi saavutada?Milliseid harjutusi peaks tegema?Võite tuua näiteid ka Reval-Spordi masinatest ja treenimisvõimalustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeneri jutu võiks lõpetada, selleks on teine teema?!

Miks siis küsida teema all "JUUBELIÕNNITLUSED VEND VÄHILE" säärelihaste treenimise kohta?!

...Ja vaevalt on Katrinil õigust mind lolliks markoks kutsuda. Sa ju ei tunnegi mind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen mees maalt ja see Katrin ei peaks oma kintsude pärast ültse muretsema sest ta võiks minu juure maale tulla ja lauta tööle!Vaata kus vanasti olid naistel jalad-jämedad ja karvased ja mis nüid on?Köik ned pritni speersid ja sakirad on ikke eputised ja meie naised löövad neid oma iluga iga kell.Terviseid vend vähjale ka.Need poisid,kes ei viitsi trenni teha saata minu juure maale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu maailmavaade on korralikult kannatada saanud!Sind peaks kuhugi naisõiguslaste orgiale viima altari kohale kannatama sellise jutu eest.Äkki viid enne laudanaised Toompeale?Tervitan ka vend vähki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd panid küll mööda.Kui saad aega vahel ka kaine peaga siia teemasse tulla,siis võiksin sulle rääkida 21-st sajandist,mis juba mõnda aega käimas on.Naisideaaliks ära pea ainult Marjaküla Maiet,on teisigi naisi!Tänan vähki minu eelmise küsimuse vastuse eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EELMISE NÄDALA NELJAPÄEVAL JÄI MINU TÕSTEVÖÖ REVAL-SPORDI JÕUSAALI.TEGEMIST ON FIRMA "KETTLER" MUSTA TÕSTEVÖÖGA.REEDEL EI SUUTNUD MA SEDA IGAL JUHUL ENAM KUSKILT LEIDA.KUI KEEGI SELLEST MIDAGI TEAB,VÕIKS MÄRKU ANDA.VÖÖ SISSE ON KIRJUTATUD VEND VÄHK.TÄNAN.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muskel?Huvitav nimi.Ei tea,kas amazones on ka nii,et nimi iseloomustab omanikku ja algajate kohta öeldakse muskel ja härg,aga tegijate kohta lihtsalt Ott või vend vähk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et see vöö lihtsalt minema jalutas.Järelikult on Reval-Spordis vargaid.Eks neid on tänapäeval igal pool.Kallid jõu- ja tõstesaali inimesed!Kes näeb sellist musta kettleri tõstevööd mõnel uuel näol,vaadaku siis selle vöö siseküljele,äkki sealt paistab omaniku nimi:vend vähk.Eks minagi hoian silmad lahti,pidi uus vöö olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge teie kaks armunut.Inimesel on mure-otsib tõstevööd taga ja teie siin ajate üksteisele keelt kõrva!Minge õppige seda lantimisekunsti Reval-Spordi treenerilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×