Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Täname vend vähki erakordselt toreda Fitnessi Eesti Meistrivõistluste läbiviimise eest Tartus, klubis Atlantis ja arvestades, et mees kuuldavasti elus esimest korda viis sellist üritust läbi, siis loodame talle sellel alal suurt tulevikku!!! Paar viga oli, aga muidu väga OK!!!

Täname ! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun eelpoolkõnelejatega selles rate teemas! Sain juhuslikult teada, et tal siingi fänne. Igal juhul olen kindel, et nende tema piltidega seal rates on jõusaalides käiate arv kahekordistunud. Tõesti tasemel fotod!!!

Edu talle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, mis siin salata, olen amazonest pikalt eemal olnud, aga elu täis üllatusi ja nüüd valmistun kevadisteks võistlusteks ja energiavarud on saja peal!!!

SOOVIN KÕIGILE FANTASTILISI JÕULUSID JA PALJU PROTEIINIPULBRIT JÕULUVANA KINGIKOTIST!!!

:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄNU AMAZONI MEESKONNA ABILE JA REBASEPOISI USINUSELE SAI MINU GALERIISSE LISATUD UUED PILDID! PEAGI ON LISA OODATA JA PROOVIN KA OMA VANEMAID VÕISTLUSTEPILTE JA KA 7-8 AASTA TAGUSEID PILTE OMA ARENGUST SIIN VÄLJA TUUA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ongi õige aeg umbes kuu varem hakkata õnnitlema : ) Sulle aga soovin : Head Vanaaasta Lõppu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tekitab ärritust, et keegi võib siin amazones veel populaarsem olla kui sina? Kahju, et vend vähki ennast siin ammu kommenteerimas ei ole näha olnud:-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×