Jump to content
starter

Andke nõu

Recommended Posts

Tere

Olen jõusaalis käinud üle aasta kuid nüüd suvi (juuni, juuli , august) jäi vahele.

Mõtlesin et käin edasi oma vana kavaga mis on selliné:

esmaspäev : rind,biits

teisipäev: jalad, kõht

kolmapäev: puhkus

neljapäev: õlg, triits

reede: selg kõht

On see kava normaalne?

lisaks teen iga trenni päev 45min aeroobset. On seda palju või vähe?

kavatsen käia selle kavaga kuu või kaks , siis hakkan proteiini ja kreatiini tarbima.

Soovin natuke rasvaprotsenti vähendada, et lihased paremini välja tuleks, sest tunnen et mul on suhteliselt head lihased, kuid need on rasvakihi all. Olen 179cm pikk ja kaalun 84 kg.Toitumisele ma suurt tähelepanu ei pööra , kuid omast arust söön normaalselt, nii et ikka 4-5 korda päevas.

Miks mu kaal ei vähene kuigi teen 4 korda nädalas aeroobset?

Minu eesmärk on lihaste reljeefsus paremini välja tuua ja jõunäitajaid parandada.

Andke nõu mida teha? Kas osta treening ja toitumiskava? Kes on ostnud võiksid rääkida sellest kas on abi ? Äkki oleks mõtekas minna bodypumpi? Mida bodypump endast täpselt kujutab üldse?

Siin ei pea ainult Kiivikas vastama.Võivad vastata kõik asjast teadlikud abivalmis kodanikud. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastasid ise enda küsimusele, miks su kaal ei lange - toitumisele sa ju tähelepanu ei pööra.

Ise teen täpselt sama kava järgi ja ka mõõdud on täpselt samad, aga minu soovitus sulle - pärast trenni võta puhas proteiinisheik, ilma süsivesikuteta ja muidugi oleneb mis kell on sul trenn, siis ise ma enam süsivesikuid kuni hommikuni enam praktiliselt ei tarbi. Ja lisaks on mul 1 puhas 60 minutiline aeroobne päev ka juures.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava muiud täitsa OK, aga minu arvates on peale esimest aastat vara kava neljaks jagada. Eriti kui sul veel 3 kuud nüüd vahele jäänud on.

Aeroobset 45 min täitsa OK. Teegi 30 kuni 60 min.

Lisavalku hakka kohe peale trenni tarvitama. Kreatiiniga võid oodata.

Miks mu kaal ei vähene kuigi teen 4 korda nädalas aeroobset?
sellepärast et
Toitumisele ma suurt tähelepanu ei pööra

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei.

Söö pärast trenni > puhas valgusheik >1h> pakk rasvata kodujuustu + tomat, kurk, pähklid>3h> pakk lahjat kohupiima blenderis arbuusi või marjadega, rasvatu piim> 1h > magama > hommikune pool süsivesikuterikkam (tatar, pruun riis, tume leib + midagi valgulist - kana, kalkun, kala, munavalge)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hardcore kas sinu puhul annab selline toitumiskava häid tulemusi ning lihaste reljeefsus tuleb paremini välja? mis kell sa trenni lõpetad umbes?

Vaatasin et pärast trenni nagu liha ei võigi süüa ? Mida oleks päris hommikul kasulik süüa? Äkki saadad mulle oma toitumiskava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma arvan et ma pole pime aga seda ma ei näe.

üleval servas on ka Artiklid,viid hiirekursori sellele ja sealt valid Toitumine ning teed sellel hiire vasaku nupuga klixu.Siis hakkad edasi sirvima . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma arvan et ma pole pime aga seda ma ei näe.

üleval servas on ka Artiklid,viid hiirekursori sellele ja sealt valid Toitumine ning teed sellel hiire vasaku nupuga klixu.Siis hakkad edasi sirvima . ;)

Või siis copy-pasted Oldmani postitusest sõna 'näidismenüü' ja paned selle otsingusse ja saad kohe õige artikil kätte :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×