Jump to content
gymer

24 a. mees pahedes

Recommended Posts

Niih,

teen teema lahti teemal joodikust builder..

Nimelt teema, kui selline, on tekitatud tänu minu heale sõbrale. Nimelt arvab ta (24.a 182cm, 80kg) et ei saa temast lihakasvatajat... armukesed ms. suits ja ms. alko on oma töö teinud, ei suuda (usu - oska) ta end vormi ajada. Mina aga väidan vastupidist - loobuda neist pahedest (mingil määral ;) ) ja asuda enda kallal tööle... Kuna kulturism, fitness jne... ei nõua vanust vaid pühendumist...

seega kallid prod ja algajad, julgustage

ps! teema on (suht mõtetu), mõeldud kui ka inspiratsiooni allikakas sõbrale...

Muudetud kasutaja gymer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

las läheb jõusaali ja treenib mõni nädal kui juba tulemused vaikselt näha on, küll siis see juba motiverib edasi treenima. algul peaks mingi lihas hõlpsalt peale tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõusaalis käimine ei kujune elustiiliks paari nädalaga ning inimest, kes siiamaani on tegelenud elupõletamisega ei saa sundida jõusaalis käima.ta peab ise tegema otsuse, et ta tahab oma elulaadi muuta.muidugi võib teda (ka peaks) suunata nö. õigele teele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtlesin et räägin oma loost ka siis. olid ka mul sellised vinged eluviisid, ikka läks õlut ja suitsu päris korralikult. ajapikku hakkasid pohmad üha hirmsamateks minema ja muidu oli ka see olemine suht nadi. otsustasin ka rauda väänama hakata. esialgu kodus, et trenniraha raisku ei läheks ja pärast juba saalis. nüüd käin 4-5 korda nädalas revalis ja kui suvepäeva jagub siis uisutan ka.

õllest suitsust pole loobunud, reede-laupäev ikka trimpan.

mis ajapikku juhtus oli see, et elu ja tuju palju mõnusamaks läinud on, pohmad ei tapa enam, kui neid üldse tuleb.

nüüdseks olen mõnede aukudega 8 kuud trenni teind. joomisele teeb see igal nädalapäeval sajaga ära.

mis ma soovitan? akaku peale, enne teada ei saa kui hea on ;)

k

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

otsi amazonist üles artikkel kuidas 1 kuuga tüübid 10 kilo lihast kasvatavad ja näita oma sõbrale, see peaks piisavalt motiveerima ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 kuuga??

algaja sureb enne vast ära ;) aga kui see nii oleks, motiveeriks see ka mind :(

minusugune võhik arvab, et 1 kuuga 10 kg liha - unreal....

ei ole teps mitte unreal. muidugi aga palju oleneb kehatüübist, geneetilisest eeldusest, korrektsest toitumisest jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×