Jump to content
kiirus

lihase valu on normaalne??v6i ei:)

Recommended Posts

Selline kysimus - tekkis siin sõbraga väike vaidlus,tema räägib, et kui järgmine päev lihas valus, siis oli õige trenn.

Mina aga teen ikka oma 4 korda korralikult trenni ja üldiselt ei lähe valusaks, kui pole 2 paeva vahele j22nud.

on siis normaalne ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul näiteks oli alguses peale igat trenni lihased valusad.umbes kuu aja pärast kadus lihasvalu ja nüüd annab ta endast ainult peale tõsist paugutamist märku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihasevalus on süüdi piimhape jap.

mu endine kekaõps ütles, et kuum dush peale trenni pidi piimhappe ladestumist soodustama:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu n2ib,et on ja ei ole ka normaalne:) pean ka vist l6hkuma hakkama:)mikrorebend sobiks mulle kah.ju siis ikka teen sellise raskusega,et lihasele meeldib ja v2ga ei rebene.tuleb paugutama hakata ja siis hulllult venitada. kui kiivikas ka v6taks s6na:) ,siis oleks selge asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

iga inimese keha reageerib trennile erinevalt. st et mõne inimese lihas peale trenni kasvab valutades, teisel kasvab ilma valuta. oleneb organismist. me kõik oleme erinevad. mõni hard gainer, mõni fast gainer... if you know what I mean

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga teravat valu ei tohi olla - norm. on kui valu esineb suurtel venitustel ja lihas on lissalt kange ! kõva valu näitab ületreeningut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasevalu järgmistel päevadel on indikaatoriks, et on korralikult vatti saanud. Kui lihased valusad ei ole tähendab peab midagi treeningul muutma. Tavaliselt lisatakse harjutusi mis ei ole alati õige, targem on muuta nt. harjutuste järjekorda, seeriate vahelisi pause või teha superseeriaid jne. Kui lihas on veel valus pole mõtet peale teha, tuleb oodata kuni taastub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga teravat valu ei tohi olla - norm. on kui valu esineb suurtel venitustel ja lihas on lissalt kange ! kõva valu näitab ületreeningut!

There is no overtraining, just under-recovery.

loodan et tõlkida pole vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa kaugeltki öelda, et mul iga treeningu järel lihased hirmus valusad on. See ei saa olla ainus treeningu eesmärk, see kui lihased valulikud ei ole ei tähenda, et arengut ei toimu. Minu treeningutel on erinev iseloom, mõni treening on ka spetsiaalselt kergem, et ületreeningut ei tekkiks, sellise treeningu juures ei saagi oodata lihaste valulikust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×