Jump to content
fabio

nälg majas

Recommended Posts

Tere

Probleem on üüratu, kõigepealt, eks.

Niisiis asi selles, et olen üsna laisa eluviisiga, st. tõusen hilja, söön päevas praktiliselt 1-2 korda ( va. siis kui treeningpäev ) ning õhtuti, just siis kui töölt saabun, peale kella 23. on no üüratu isu, sööks või hobuse ära. Ometigi ei taha patustada.

Kuidas sellest lahti saada, mitte söömata õhtuti variant ei sobi, samas ei taha kuulda, et söö päevas rohkem ( pole isu noh ) , et siis, mida ma peaksin õhtuti sööma, et see loomanälg ära kaoks ( nõrgeneks ) ja et rasvu ei tekiks, kuna teada, et see õhtune söömine ju ütlemata hull komme on. Et kas mingi jogurt või ma ei tea mis, õhtuti, enne magamaminekut, et mitte rasvu koguda.

Andke tulla.

Aitäh :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka peale ärkamist putru sööma hommikusöögiks. Kui ei lähe sisse, siis oled enne magamaminekut liiga palju söönud. Kui nüüd õhtul tahad ilgelt süüa, siis mõtle, kui s... hommikul putru sisse saada on.

Minul see skeem täitsa töötab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui isu ei ole siis tuleb isuta süüa. Sööma peab ja kindlasti 3x päevas vähemalt!!

Õhtul kui koju jõuad, siis söö vähese süsivesikute sisaldusega toite..

See suve värk tegelikult, et pole isu.. Talvel on terve päev läbi meeletu söögiisu :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt isegi söön putru, aga mis hommik see enam on, kui kell umbes 11-12 vahel - normaalsete inimeste jaoks see juba lõuna :ph34r:

.. ning, isu on, on isu, aga õhtuti kurask :blink:

vähese süsivesikuga toite, nagu näiteks, mõned normaalsed ( kui saab siis ka maitsvad :D ) soovitused paluks .. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no näedsa, ongi õhtu jälle käes ja kõht paganam tühi on.

eiei, see sibula ja tomati värk ja koguni kooreta ei kõlba mitte :ph34r:

et süsivesikutevaest toitu jah, et siis mugin valke ? näiteks munavalgeid sisse, kohupiima vms pahna ? aga mida veel võiks ... :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohupiimas on sysivesikuid seda pole õhtul mõtet syya.Söö jah munavalgeid v6i kodujuustu.Ise söön iga õhtu rasvata kodujuustu.Ja kui see sul alla ei taha minna(maitse ei ole just k6ige parem)siis osta sau mixer ja peenesta joogix see,saad liccalt alla juua selle siis.Ise teen nii vähemalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama jama, tegelikult hullemgi veel. Ma nimelt olen viimasel ajal hakanud öösel kella nelja-viie paiku üles ärkama selle peale, et kõht on meeletult tühi. Söön siis kaks võileiba ja joon klaasi piima peale, siis tuleb uni jälle tagasi. Päeval muidu söön korralikult, kolm väiksemat ja üks suurem toidukord. Tervisliku toitumise saatsin mõnda aega tagasi pikalt, sest süsivesikutest loobumisest ei tulnud midagi välja - trennis hakkas pilt tasku minema. Kusjuures kaal ja rasvaprotsent ei muutunud absoluutselt kogu selle poole aasta jooksul, mil ainult kanafileest ja rasvata kodujuustust ja FatBurnerist toitusin. (No päris mitte ainult nendest, aga peamiselt ikkagi)

Nii et minu soovitust sa ilmselt kuulda ei taha - kui nälg kallal, siis söö kõht korralikult täis. :blink: See endapiinamine ei tasu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sama jama, tegelikult hullemgi veel. Ma nimelt olen viimasel ajal hakanud öösel kella nelja-viie paiku üles ärkama selle peale, et kõht on meeletult tühi. Söön siis kaks võileiba ja joon klaasi piima peale, siis tuleb uni jälle tagasi. Päeval muidu söön korralikult, kolm väiksemat ja üks suurem toidukord. Tervisliku toitumise saatsin mõnda aega tagasi pikalt, sest süsivesikutest loobumisest ei tulnud midagi välja - trennis hakkas pilt tasku minema. Kusjuures kaal ja rasvaprotsent ei muutunud absoluutselt kogu selle poole aasta jooksul, mil ainult kanafileest ja rasvata kodujuustust ja FatBurnerist toitusin. (No päris mitte ainult nendest, aga peamiselt ikkagi)

Nii et minu soovitust sa ilmselt kuulda ei taha - kui nälg kallal, siis söö kõht korralikult täis. :ph34r: See endapiinamine ei tasu ära.

Kas loobusid täielikult süsivesikutest?Kes soovitas?Laadimist puhkepäevadel (nt.nädalavahetusel) üldse ei teinud?Kui nii, siis pole midagi imestada.Enne, kui hakkate midagi sellist tegema ja ise katsetama, siis lugege või küsige teadjamatelt! :blink:

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2394

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=2394

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingit imemeetodit ei olegi soovitada. Kui ikka pole tahtejõudu pöörata tähelepanu oma toitumisele siis ei saa keegi sind kahjuks aidata. Loomulikult, kui sa päeva jooksul ei viitsi korralikult süüa siis õhtul koju jõudes on "vaakum" maos. Aitab see kui süüa päevas iga 3-4 tunni tagant ja mida õhtu poole seda vähem süsivesikuid. Hommikuti ja päeval tuleb seevastu just vastupidi tarbida rohkem süsiv. (põhiliselt riisi, makaroni, kartulit, tangaineid, leiba, puuviljasid jne.) Kui sa oled päeva jooksul ennast korralikult ennast süsiv. laadinud siis õhtul ei tekigi sellist hundiisu. Enamustel ülekaalulistel toimubki päevast päeva "surnud ring", ehk õhtul minnakse peale tööd poest läbi tühja kõhuga ja ostetakse endale kokku kõike head ja paremat mis teleka ees sisse lastakse. Hommikuks pole saadud energiat ära kulutatud ja seega pole isu, lõunaks tekib isu aga siis pole "aega" korralikult süüa ning ostetakse kiiruga pirukaid ja varsti ongi õhtune aeg käes jälle kodupoest läbi astuda, et head ja paremat osta. Ühesõnaga tuleb muuta süsteem vastupidiseks, et kui hommikul tõusta siis peab ikka korralik isu olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks veel, et süües suureneb kehas ühe mõnuhormooni kogus, mille pärast ongi peale söömist hea rahulolu tunne. näiteks buliimikutel langeb see hormoon väga madalale ja see tekitab suurt vajadust söögi järele, et seda hormooni jälle uuesti tõsta. söök on nagu narkootikum sellisel juhul, mida pead ilmtingimata saama ja kohe. õige kaalulangus toimub tasakaalustatud toidu ja õige dieediga. et õhtul sellist nälga ei tekiks peaks sööma päeva jooksul tihedalt ja tasakaalsustatud toitu, mis hoiaks selle hormooni tasakaalus.

nii palju siis sellisest vaatevinklist :blink:

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea, ma söön hommikul putru+2 muna+teed, siis teine hommikusöök on tav. mingi tuunikala+juurikad, siis koolitoit, siis pärast kodus väike lisaproteiin ja juurikad, õhtusöögiks mida pakutakse ja tund või nii enne magamaminekut kodujuustu ühe pooliku konteineri.

6 toidukorda, erilist nälga ei teki, variatsioonid on võimalikud, üldise kalorihulga suudan ka vajaliku hoida. normaalne.

@maryjane - miks sa peaksid üleüldse süsivesikutest loobuma? neid samamoodi vaja kui valke ja rasvu ju.

kui rasvaprotsenti tahad alla saada siis arvuta kokku palju sul kaloreid vaja on eluspüsimiseks, pane sellele veits otsa ja ära üle selle mine. jookse iga päev. kas siis aeglaselt pikka maad või sprinte. üldiselt sprindid(guerilla cardio) võtab palju vähem aega aga on rõvedam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@maryjane - miks sa peaksid üleüldse süsivesikutest loobuma? neid samamoodi vaja kui valke ja rasvu ju.

Kui täpne olla, siis tegelikult ei ole. On asendamatud aminohapped ning asendamatud rasvhapped. Asendamatuid süsivesikuid aga mitte. Inimene suudab vabalt nendeta elada, ilma et avalduks mingisuguseid terviserikkeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks nad üldse olemas on siis d:

seda ma ei teadnudki et täiesti ilma süsivesikuteta hakkama saab.

mingi atkinsi dieet vist põhineb sellele? ma olen küll kuulnud et eriti kasulik see ei ole.

võibolla keegi oskab valgustada mind sellel teemal

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole Atkinsi dieedi põhimõtetega väga täpselt kursis, kuid ta vist soovitas jah toituda valkudest ja rasvadest. Kui süsivesikuid ei tohtinud üldse manustada, siis on asjas üks AGA. Nimelt on selle tulemusena ka glükogeeni varud pidevalt tühjad. Spordiga tegeledes tähendaks see "kiirele" energiale ligipääsmatust. Seepärast oleks antud süsteemi puhul glükogeeni varud aeg-ajalt täis laadida. Hiljuti oli ka üks Rückenbergi artikkel, mis käsitles seda. Antud artiklis soovitati laadida nädala 6. ja 7. päev. Ise jagaksin laadimispäevad enam-vähem võrdsete vahedega pooleks, sest on väga raske kindlaks teha, mil glükogeenivarud täis saavad. Seega et vältida "ülekuhjumist", ei laeks ma mitu päeva järjest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×