Jump to content
-Raix-

lõuatõmbed

Recommended Posts

wtf. triitsepsit ja rinda :ph34r: .. lõuatõmbamine arendab :seljalailihaseid,suurt ümarlihast,biitsepsit,õlavarre lihast. ning vähemalmääral :trapets (kest- ja alaosa ,romblihased ja rinnalihased. :D parandage kui eksin. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbed on väga hea harjutus, kui tõsta jalad ka tõmbe ajal ette, mõjub veel rohkem seljale. Peopesad hoida enda poole. Kuna tegemist on üsna raske harjutusega siis teha seda treeningu alguse poole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmbeid peopesad enda poole hoides on seljalihastel suurem amplituut - mass ja reljeefsus tuleb lihtsamini, biitseps saab ka rakendust. Peopesad eemale hoides on röhk seljalihastel ja tagumistel õlalihastel ning rinnalihaste kontuur areneb paremini.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tervist!

Ma olen tavaliselt trenni lõpus teinud lõuatõmbeid..esimene seeria on käed pealthaardes ja tõmban selja taha..teine ka pealthardes ja tõmban tavaliselt..kolmas on peopesad enda poole.

Minuarust on seljalihaseid arendanud päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist!

Ma olen tavaliselt trenni lõpus teinud lõuatõmbeid..esimene seeria on käed pealthaardes ja tõmban selja taha..teine ka pealthardes ja tõmban tavaliselt..kolmas on peopesad enda poole.

Minuarust on seljalihaseid arendanud päris hästi.

Areneksid arvatavasti veel paremini, kui teeksid lõuatõmbeid trenni alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×