Jump to content
-Egert

Küsimus treeningkava kohta.

Recommended Posts

Esmaspäev: Rind, selg 4x10, kõht 3x25

Teisipäev: Biitseps 3x10, triitseps 3x10, õlad 3x10, kõht 3x25.

Kolmapäev: Puhkus.

Neljapäev: Trapets 3x10, selg 3x10, õlad 3x10, kõht 3x25.

Reede: Jõutõmbed 4x10, biitseps 3x10, triitseps 3x10, kõht 3x25.

Laupäev: Rind, jalad 3x10, kõht 3x25.

Pühapäev: Jooksmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa täpselt aru mis sa rinna ja selja all silmas pead? kas rinda teed ainult surumist lamades või lased ikka kõik läbi. ja seljaga samamoodi. kui lased rinnal,seljal vähemalt kolme erinevat harjutust siis raudselt palju.

see käib esmaspäeva kohta. teised päevad ka sassis kuidagi.

kui ma teen korralikult rinna läbi siis ei jõua ma seljaplokiga midagi teha. minu soovitus olex selline, et kombineeri üx suurem ja teised väiksemad lihasgrupid ühele päevale.

näitex selg ja õlg või siis rind ja triitseps. üldiselt kavasid on saada kuhjaga pead ainult sobivama endajaoks leidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jõuperioodi teha siis pole mõtet üle 4 korra nädalas jõusaalis käia. Seeriate vahelised pausid on pikemad ja kordused ei tohiks üle 8 minna (välja arvatud soendus seeriad). Samuti peaks kasutama põhiliselt baasharjutusi ja võimalikult palju vabaraskusi (kang ja hantlid). Reljeefi puhul on seeriate vahelised pausid võimalikult lühikesed ning korduste arv 8-15, kasutatakse võimalikult palju erinevaid harjutusi. Need kaks perioodi peaksid mõlemad kestma vähemalt 3 nädalat järjest. Tegelikult tehakse veel eraldi ka massi perioodi, kui me räägime võistluskulturismist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×