Jump to content
kakur007

Kuidas treenida????

Recommended Posts

Oleks selline probleem et sooviksin teha treeni aga kuna kodukohas ple j6usaali ple see v6imalik. Ostsin siis endale koju hantli 22 kg saab teha v2hemaks kuni 12 kg. Milliseid harjutusi oleks sellega v6imalik teha et suurendada biitsepsit????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
emm 12 koli kui oled algaja on see vast raske ma usun 3 seeriat 10 kordusega lääb sul raskex ma usuniitsepsile lailihasele 20 norm ma usun ;)

No mida teksti, muffigi ei saa aru.Võiksid enne ikka läbi lugeda, mida oled kirja pannud, enne, kui postitad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahe hantliga saab teha kõike. tõesti kui on tahtmist siis anna ainult minna.mida?

pole mõtet hakata siin ülesse lugema sest harjutusi on väga palju.

olin sunnitud kaks aastat treenima veepudelid kotis ja nöör otsas:))) rinda tegin nii ,et teine mees oli turjal.samuti kükke.lõuga tõmbasin 6mm traadi peal...irw

olin siis 25. arenesin siis ka palju.ei valku ei midagi.ainuke mis oli oli tahtejõud. vot siis ma unistasingi kangidest ja hantlitest:)) ja sellest mida saaks kõike nendega teha.

täna käisin naisega lossipargisja seal oli kohalik rammumees2005.peale seda kui kõik härjad olid seal oma rinna ära surunud ,(kutsuti)läksin publiku seast ja surusin ainult esimesest kohast kaks kordust vähem...irw sain sealt mingi särgi ja oligi jokk.

aga arvestada tuleb seda ,et paari päevapärast mul op tulemas ja söönud olen ainult tavalist toitu.ei mingeid muid maiustusi:()

seega lõpetusex ütlen ,et uuri sebi ja pinguta ja tulemused tulevad ise koju kätte.

parimat soovides kaido

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kalewiste
olin sunnitud kaks aastat treenima veepudelid kotis ja nöör otsas:))) rinda tegin nii ,et teine mees oli turjal.samuti kükke.lõuga tõmbasin 6mm traadi peal...irw

olin siis 25. arenesin siis ka palju.ei valku ei midagi.ainuke mis oli oli tahtejõud. vot siis ma unistasingi kangidest ja hantlitest:)) ja sellest mida saaks kõike nendega teha.

"Laagris" oli jõusaaliga tuuga? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×