Jump to content
Janar Rückenberg

Pro24.pri.ee - Kas Õige Asi?

Recommended Posts

Jah on küll! Võta Pro24 meeskonnaga ühendust ja sulle antakse vastavad kordinaadid, kust saad järele uurida :P

Võin sulle 100% seda kinnitada ,et õige ;)

Muudetud kasutaja rauul poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal soovitan siiksi eelnevalt jälle reklaami maiguliste teemade suhtes

Robocopiga kokkuleppida - muidu kustutame need.

PS ! Turg on Eestis väike võitlus käib elu ja surma peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raisad saadavad juba Reiti ka reklaami.... väga madal/hale.....

Miks hale? Tõesti , kui tahad asjast lahti saada on ju reklaam vältimatu ja sellise külastavusega lehekülje puhul nagu rate.ee võib ju päevas päris paljusi uusi geelivendasid leida , kes ostavad purgi serious massi ja jäävad seda söödes lihaste arengut ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks ka, et hale. Väga hale! Sa, rauul, väidad, et pole seotud, kuid olid siin esimene, kes tegi teemasid "Optimum nüüd Eestis" jne ning teema sisaldas vaid linki. Sinu kasutaja nimi tekkis ka siis ning muul teemal pole sa sõna võtnud. Ega rahvas loll pole. Mina igatahes ei usaldaks. Kodulehekülge vaadates ei leia mingeid andmeid firma kohta. Kui on üldse firma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga läbipaistvalt tegutsete, härrased. Tsaar, sa oled ju ilmselgelt asjaga seotud, kui antud kodulehekülje foorumis täpset infot asja kohta jagad. Ei maksa siin klienti mängida. Rahvas pole rumal!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on usalduses, teine asi on toodetes. Kes neid valgupulbreid lähemalt uurinud, ei telliks neid nagunii. Ma ei viitsi hakata rääkima, mis neil häda on, aga olen ise seda nö bestsellerit söönud ja lähemalt uurinud ja koostisest lähtudes võib öelda, et kasvatab võib-olla tiba paremini kui Vägilase tooted.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@muc:Kas ei viitsi või lihtsalt ei oska midagi tarka öelda?! ;)

Kes siis Oma peremehe kätt hammustab...

Muudetud kasutaja rauul poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Optimumi 100% whey ja Prolab Pure Whey, ISS Research Whey Matrix tooted on väga head.

Mis sest halba on, et keegi müüb Optimumi tooteid.

Muc sa ilmaaegu ajad inimesi segadusse oma jutuga et need tooted pole head jne.

Muudetud kasutaja pound 4 pound poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päev Pöördumisi Faile Lehekülgi Külastusi KBaite

17 404098 270934 165063 7047 1505137

Eile oli meil Amazonis selline päev , üle 7000 külastuse ,

nii et asi läheb õiges suunas ... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päev Pöördumisi Faile Lehekülgi Külastusi KBaite

17 404098 270934 165063 7047 1505137

Eile oli meil Amazonis selline päev , üle 7000 külastuse ,

nii et asi läheb õiges suunas ... ;)

Palju keskmine külastavus on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ei eksi siis on sinu sponsor robocop ja tema varustab sind toidulisanditega jms. või eksin? Oled ju O. Kiivika õpipoiss. ikka sööte sama "leiba"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muc ja Rauul - saate aru, see teema ei vii mitte kuhugi. Mõtetu.

Muc - Reklaam on juba tehtud, nyyd lisades postitusi lihtsalt pushite seda Optimumi veel tagant et see teema aktiivsena püsiks, MIks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei eksi, olen Oti "õpipoiss". Kui aga nemad mind toidulisanditega sponsoreeriksid, siis olekski ju minu huvides ka, et neil hästi läheb. Et neil paremini läheks, siis ma ju peaksingi nende tooteid kiitma ja konkurentide omasid mustama, et nende läbimüük suurem oleks. See aga pole antud juhul case. Rääkisin omadest kogemustest. See, et te mõlemad pulbreid müüte, ei tee teid veel vendadeks. Te olete konkurendid. Seda veel, et kui keegi soovib endale sponsoreid saada, siis selleks peab tulemusi näitama. Sellest, et ma Oti õpilane olen, on vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi on usalduses, teine asi on toodetes. Kes neid valgupulbreid lähemalt uurinud, ei telliks neid nagunii. Ma ei viitsi hakata rääkima, mis neil häda on, aga olen ise seda nö bestsellerit söönud ja lähemalt uurinud ja koostisest lähtudes võib öelda, et kasvatab võib-olla tiba paremini kui Vägilase tooted.

Kui Colemanil oleks Optimumiga sponsorlusleping, küllap siis sööks temagi !

sinu sõnad kui tribulust müüsid! ;) või nende tribulus oli mega hea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×