Jump to content
Rainer B

Jogurt

Recommended Posts

Jogurt sisaldab lihtsüsivesikuid. Kerge moodus kindlaks teha, kui kahtled- Kui on magus, on alati tegemist lihtsüsivesikutega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks loetleda liitsüsivesikuid ja toiduained, milles neid on. Sama küsimus ka lihtsüsivesikute kohta. Kas vahe on imendumise kiiruses või millesgi muus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jogurt sisaldab lihtsüsivesikuid. Kerge moodus kindlaks teha, kui kahtled- Kui on magus, on alati tegemist lihtsüsivesikutega.

seda arvasin ise ka aga siiski süüakse seda õhtuti aga siis vist juba maitsestamata jogurt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen ka jogurtit peale jõusaali peale trenni võtnud kuid see pole parim valik sest seal aeglase imenduvusega valgud - kaseiin on enamik !

üldiselt on ta kerge seedida ja tema bakterjaalne koostis on inimorganismile head!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen jogurtit eelistanud ikka hommikupoole tarbida, arvestades seda, et süsivesikuid on temas ikka suht palju, võrreldes valkudega.

Peale trenni jääb jogurt minumeelest ka just seetõttu puudulikuks. Kohe peale trenni olen eelistanud 100% mahlasid nende kiirema imendumise tõttu. Koju jõudes läheb menüüsse aga kanafilee;)

Kui valida jogurti ja piima vahel, siis jogurt on kindlasti organismisõbralikum ja ei ärrita magu nii palju kui piim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×