Jump to content
T.M.

Poksitrenn Tartus

Recommended Posts

Plaan oli sügisel minna emajõe ateenasse tarkust koguma ja et see kõik peas kinni seisaks tuleks seda mõõdukalt sinna kinni taguda. tsiviliseeritud inimese kombel mõtlesin poksitrenni peale. äkki keegi saab valgustada seda teemat

äitüma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei soovita mitte kellelgi poksiga tegelda,vähemalt võistlusspordiga mitte.Ma olen näinud lähedalt ,et mitte öelda" käega katsunud "Mohhamed Ali`d,kui ta oli maailmas võitmatu,ja mis on tast nüüd saanud...värisev ratastoolis tudike,kes ei tule oma eluga ise toime .Kohutav! Ja seda tänu peaaju pidevatele mikrotraumadele.Samuti on mitmed minu õpingukaaslased surnud peaaju traumade tagajärjel ja küllaltki noorelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega see pidev piki kolu saamine hästi mõju jah... vähemalt ei soovita seda nendele, kes kunagi ajudega tööd teha kavatsevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis loll ila see on? Mehed minge saali korra ja vaadake ringi? Amatöörpoks on väga ok . Seal kedagi vigaseks ega surnuks ei lööda. Olen nii öelda oma käega katsunud . Profipoks on see kus taotakse lolliks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poksis tuleb ise lüüa, mitte lasta ennast taguda, seal see iva peitubki. Tegelikult aga ei tasuks mitte mingil juhul amatöörpoksi karta, sest peakaitse teeb oma töö. Üks trennikoht on näiteks Tähtveres judo hallis, tasub minna ja järgi vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid nõuandjad: ärge hirmutage algajaid juba tippsordiga seotud vigastustega nii kõvasti. Ei ütle ju keegi, et ära hakka jõutreeningutega noorestpeast tegelema, kuna kui sull on sellele annet ja sulle see meeldib ning sa teed seda 20a on sul tulevikus liigesed katki ja mida-kõike-veel

jah, ka ei saa aru.... amatööritasemel ( loe: enesearendamiseks ja enesekaitseks )võitluskunstidega tegeleval inimesel ei juhtu treeningute käigus mitte midagi hullu. Treeningutes tehakse sparringut reeglina 30-50% jõuga ja peakaitsme(te)ga. Tugevat löögitrenni ja paugutamist tehakse kottide ja lapade peal. Treeningutel ei ole eesmärgiks treeninkaaslasi lõhkuda vaid tehnikat, oskusi, reflekse arendada. Lammutatakse võistlustel.

Ekslikult arvatakse et kui lähed kuhugi võitluskunstide trenni siis kohe taotakse segaseks ja puruks - väga ekslik arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×