Jump to content
normaalne

kas normaalsed tulemused????+

Recommended Posts

mõnele meeldib lihtsalt kiidelda,aga ma tean ainult seda et mina käin trennis tyypidega kes saavad 17 ja 45 rinnalt on ylim raskus,ise olen 17 ja surun 70,ja arvan et see on normaalne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla pole sul midagi viga..

Äkki on asi su treeningprogrammis? Kui rõhk on ntx biitsepsil, või jalgadel siis on ju suht loogiline et rind ei arene?

Ja pead ennast väga kritilise pilguga vaatama... Kuidas trenni teed?

AGa jh..põhjuseid võib väga palju olla..... alustades geneetikast ja lõpetades kes teab mis asjaga.. ;)

Ega ma jõu eesmärgil ei treenigi, huvitab nagu rohkem kulturism aga jõudu peaks ju ikkagi juurde tulema. Kas liiga palju treenides võivad lihased ka aeglasemalt areneda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need on tõesed tulemused

ma ise olen neid niipalju näinud

ja eile(15 august 2005) tõmbas ta trennis240 kg see oli puhta kerge aga ei hakkanud rohkem tõmbama ja kes ütles et ta võistlemas ei käi siis käib küll.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
need on tõesed tulemused

ma ise olen neid niipalju näinud

ja eile(15 august 2005) tõmbas ta trennis240 kg see oli puhta kerge aga ei hakkanud rohkem tõmbama ja kes ütles et ta võistlemas ei käi siis käib küll.........

Ok , kindlasti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma jõu eesmärgil ei treenigi, huvitab nagu rohkem kulturism aga jõudu peaks ju ikkagi juurde tulema. Kas liiga palju treenides võivad lihased ka aeglasemalt areneda?

Mitte nad ei või vaid arenevad ja edasi liikumine võib vastupidiseks pöörduda liiga intensiivsete treeningute ja suurte koormuste puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ja so what? Las lükkas.. Räägi parem palju ta kaalus. VÕi on jälle seline kurejutt.

Palju on siin mehi kes on 1.80 pikad ja korvpalli pealt sisse suruvad?

Nüüd hakkab kindlasti tulema et oi mul on sõbra sõber kes 1.65 ja laob pealt nii et vähe pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean üht isikut, kes on 16 aastane (lõpetas 9.klassi) ja surub 110, aga muid jõunäitajaid ei tea. Päris andeks tüüp teine. Olen kindel et selliseid tüüpe leidub veelgi, aga väga vähe. Minu arvates sõltub see päris palju noorena harrastatud spordialadest(lisaks geneetikale).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõnele meeldib lihtsalt kiidelda,aga ma tean ainult seda et mina käin trennis tyypidega kes saavad 17 ja 45 rinnalt on ylim raskus,ise olen 17 ja surun 70,ja arvan et see on normaalne!

Need 17 aastased kes suruvad rinnalt ainult 45 on ikka haledad.

Ma olen 13 ja surun 50.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule mul on ka tuttav kes on 14 ja surub 95kg rinnalt aga mass on 75 kg.

krt siin läheb ikka suureks läbustamiseks kätte ära.13a ja 100 kg IRW

kui ma 11 olin sain esimest korda 90kg ylesse.

MÕTETU TEEMA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×