Jump to content
normaalne

kas normaalsed tulemused????+

Recommended Posts

nagu huvitavaid teemasid saab ikka korra kuus lugeda!

said 15 aga kas tead et eesti juunjoride meister + 100 rebib 240?

ma saan aru kui sa räägid ameerika kaaluühikust bound , siis on teine asi - kui aga kg siis arvan et ...!

aga edu sulle ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu huvitavaid teemasid saab ikka korra kuus lugeda!

said 15 aga kas tead et eesti juunjoride meister + 100 rebib 240?

ma saan aru kui sa räägid ameerika kaaluühikust bound , siis on teine asi - kui aga kg siis arvan et ...!

aga edu sulle ! :)

ma tean jam et tõmbavad minuga suht võrdselt

aga mul on kunagi lootus püstitada MM rekord 275 kg noortes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu huvitavaid teemasid saab ikka korra kuus lugeda!

said 15 aga kas tead et eesti juunjoride meister + 100 rebib 240?

ma saan aru kui sa räägid ameerika kaaluühikust bound , siis on teine asi - kui aga kg siis arvan et ...!

aga edu sulle ! :)

pound vast ikka.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellised postitused hakkavad ära tüütama, sa surud 110 rinnalt ja oled 15 aastane ja küsid kas see on hea, kui sa sellise küsimuse esitad siis sinu aju on küll rosina suurune!!

Palun lõpetage selliste lollide küsimuste küsimised, igaüks saab ju ise võistluste protokollist järele vaadata mitmenda koha oleks ise saanud! Järgmisena postitab keegi küsimuse kuidas ainult kõhu pealt rasva maha saab või kas proteiini võib trenni vabal päeval ka võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@ mait00

Kle aga selleks ju foorum ongi?

Kui keegi mitte midagi ei küsiks siis ei oleks ju foorumi eksisteerimine võimalik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks selliste postituste saatja taotleb,seda et teda teised kiidaks,ütleks kurat sa ikka oled kõva mees,ülikõvad tulemused eks see äsja 15 aastaseks saand tüüp kes 230 jõudu tõmmbab ja 110 rinnalt paneb saab aru kül et see on üli hea aga teiste kiitus tõstab ju kõrvust keda ei tõstaks.Selle üle ma ei viitsi vaidlema hakatagi kas need numbrid ka tõesed on võibolla on võibolla ei ole igasuguseid olen näind kes tõstavad mega raskuseid ilma mingi erilise trennita mõnel pidi olema mingi "supermehe geeni fenomen"tavaliselt on need veel sellised peenema poolsed vennikesed kellest ei tea uskudagi et mingit jõudu võib olla kuid on poole tugevam kui tast poole suurem mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KLe 15 aastane kuttt....:) ...et ee kus kohas sa elad siis ..tahaks ka näha kus moodi see selg sul vastu peab , et 230 paned ja 15 aastane luustik ..Et jah kui see tõsi on siis sa oled ju fenomen ja tulevikus ehk tõmbad ka 500 kilo ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sain 15 a. ja olen üle aasta trenni teinud:)

kaalun 75 kg

tulemused:

kükk-170 kg

sur.-110kg

jõutõmme-230kg

...ja õhtuti käid veel karudega maadlemas ka....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen 9sa kuud käinud ja olen 17 ja pole ka sellised tulemused veel, nii pea ei hakkagi olema..

päris masendab kohe.

varsti pistad murumetsaga rinda juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 aastane võib selliseid tulemusi küll teha. mina surusin 13 aastaselt 75 kg rinnalt (spordilaagris saadud diplomi pealt kontrollisin järele). Siiski maksavad sellised võistlustevälised tulemused 3 kopikat ämber. jõudu sellegipoolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minugi poolest las ta uhkustab siin tulemustega, olen ise 15 ja selliseid tulemusi pole mul kahjuks kuskilt võtta, aga ütlen nii palju et mis see meid üldse huvitab palju tema näitajad on, ja mind nagu ausalt öeldes üldse teiste näitajad ei huvita, ma teen ikkagi endale mitte teistele;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla pole sul midagi viga..

Äkki on asi su treeningprogrammis? Kui rõhk on ntx biitsepsil, või jalgadel siis on ju suht loogiline et rind ei arene?

Ja pead ennast väga kritilise pilguga vaatama... Kuidas trenni teed?

AGa jh..põhjuseid võib väga palju olla..... alustades geneetikast ja lõpetades kes teab mis asjaga.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimesi on igasuguseid ühest äärmusest teise,kas keegi teab öelda kui raskete hantlitega teevad tegijamad vennad biitsepsit(Kalmus ja Kivikas)ning paljuga keegi ültse siin teeb keskendunult ühele käele,üks tüüp rääkis et tema teeb 35 kilostega 8sasi seerjaid mida ma kül väga uskuda ei taha samas lükkab ta rinnalt 95kg ja treenind mingi 1,5a.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaadake mehed eesti meistrivõistlusted noorte tulemusi ja siis öelge, kas numbrid on normaalsed. See 75 kilone vend on jah nii tugev, aga kas ka järgmisel aastal? ennem uurige ja siis kommenteerige

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×