Jump to content
anjushka

nagu ikka- kõht

Recommended Posts

Olen 170 cm pikk aj kaalun 53-54 kg. Mul on dilemma seoses kõhulihaste treenimise ja dieediga- teen iga päev kõhulihaseid ja aeroobseks treeninguks käin mõned korrad nädalas jooksmas. Kuid see mis ei kao, on kõhupolster, nimetatud piirkond on mul alati murelapseks olnud. Toitumist jälgin, valgud õhtusöögiks jne, kuid ei taha mingit väga ranget dieeti pidada, kuna kaalun ennegi vähe... Järgmiseks aastaks plaanin kõhu selliseks vormida, et istudes midagi "kahekorra" ei vaju :), kuid vajan selleks abi

Palun andke nõu...

A

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõned korrad nädalas aeroobset on vähe - ma soovitaks teha nii 4-5 korda nädalas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem aeroobset treeningut tõesti.

Kui niisama kõhulihase harjutusi teha, siis selle tulemusena muutuvad kõhulihased tugevamaks ja pikapeale ka natuke suuremaks. Kui nende harjutustega ainult piirduda, siis läheb keha tasakaal käest ära - samal ajal peab teisele kehapoolele e seljale ka mingi viisakama koormuse andma. :)

Veel üks point, kui ainult kõhutrenni teha ja samal ajal toidust saadavad kalorid katavad energiavajaduse või on sellest suuremad, siis ei kao kõhupolster mitte kuhugi.

Samuti ei ole kirurgilise sekkumiseta võimalik ainult kõhu pealt polstrit eemaldada - kas kõikjalt või mitte kusagilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

järg PUMPER-i postile : Aeroobne 3x nädalas ja mingisugune füüsiline treening jõusaalis. Hüpitsat võiksid ka kasutada - saad jalad saledamaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud artiklist:

Tulemuseni peaksid jõudma, kui treenid 70-85% maksimaalsest südamelöögisagedusest 30-45 minutit ja 5-6 korda nädalas. Kõhtu treeni 2-3 korda nädalas.

Tekkis arusaamatus, et kui seal on kirjas 70-85%, aga seni on kuulda olnud, et rasvapõletuseks on sobivaim 60-70%. Saan ma millesti valesti aru nüüd või? Oleks tänulik, kui keegi aitaks selgusele jõuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud artiklist:
Tulemuseni peaksid jõudma, kui treenid 70-85% maksimaalsest südamelöögisagedusest 30-45 minutit ja 5-6 korda nädalas. Kõhtu treeni 2-3 korda nädalas.

Tekkis arusaamatus, et kui seal on kirjas 70-85%, aga seni on kuulda olnud, et rasvapõletuseks on sobivaim 60-70%. Saan ma millesti valesti aru nüüd või? Oleks tänulik, kui keegi aitaks selgusele jõuda

Vaata : Artiklid --> Treening -->Aeroobse Treeningu Printsiibid ja Juhtnöörid II

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõht...

Mina treenin küll kõhtu iga päev, aga õige kuju ja reljeefi saan välja alles enne võistluseid eridieediga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3x aeroobset nädalas on ainult vormi hoidmiseks.

Kui tahad rasva kulutada siis 5-6 korda.

30-45 minti.

60-70% max südamelöökide arvust

Max löögid= 220 - vanus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×