Jump to content
Sportuna

Kus trennis käid ja kus elad???

Recommended Posts

Kimberis on parem aura, rohkem ruumi ja trenazööre. Tennisehallis oli samas uuemad masinad, kuid kui mõni masin kinni oli, ei saand harjutust teha, mida vaja oli, Kimberis seevastu saab, sest nt rinnaltsurumispinke on kaks jne...

Rööm kuulda, et meeldib. Kuigi pingid on meil minu mäletamist mööda ikka uuemad kui seal. Soetasime nad kaks aastat tagasi. Lihtsalt nende välimus ei ole võibolla nii atraktiivne kui tennisehalli omadel. Ma valin alati pingid nende tööomaduste järgi, mitte välimuse järgi. Meil on professionaalsed trenažöörid. Teistes kohtades valitakse enamjaolt kenamad ja kergemad ehk siis poolprofessionaalsed. Vahe on selles, et ühel on koormust 80kg, teisel aga võid peale panna kuni 400kg. Kuna meil on palju tugevaid sportasi, peavad olema ka trenažöörid vastavad. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil on professionaalsed trenažöörid. Teistes kohtades valitakse enamjaolt kenamad ja kergemad ehk siis poolprofessionaalsed. Vahe on selles, et ühel on koormust 80kg, teisel aga võid peale panna kuni 400kg. Kuna meil on palju tugevaid sportasi, peavad olema ka trenažöörid vastavad

Ega see vist jah neile nö. poolprofessionaalsetele trenažööridele tervislik pole kui neile lisaks max. raskusele veel mõned kangikettad külge riputatakse, nagu näinud olen. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elan Tallinnas, Mustamäel ja trenni teen veel Audentese jõusaalis,aga peab vist mujale minema,sest aina rohkem ülerahvastatud seal :o Pärnus käies sai Tervisepradiisi jõusaali külastatud -väga meeldis :rolleyes: ja vahel olen käinud Flexeris,Zelluloosis,vanasti aastaid Tulbi spordiklubis.

Kuidas TTÜ spordihalli jõusaalis lood, mahub veel sinna õhtul 18 paiku ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käin zelluloosis ja kuidas seal Kalev Spas on?

Ei ole mujal käinud ega oska võrrelda, aga minule seal meeldib.

Viimasel ajal on hakkanud palju rahvast käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×