Jump to content
kirjutaja

õlad

Recommended Posts

ma ei tea mis viga, aga õlad "ragisevad" kui teha näiteks hantli tõstet kõrvale üles, ja vahest läheb ka mingi osa õlast valusast seest, annab tunda, muidu tundub kõik normis olevat, aga õlad, see ülemine osa :wacko:

jõudu täitsa on ja lihasmassi ka õlal, natuke üle poole aasta käidud jõusaalis korralikult.

kas keegi oskab aidata? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on samamoodi. nt õlalt surumisel ragisevad ja kahe käega lendamisel ragisevad. minul aitas õlalt surmisel suurema kaldega tegemine, et siis kaldpingil, mis ei ole väga vähe kaldes (nii umbes 80 kraadi), et saab selga vaid kergelt toetada. lendamisel aitas see kui hakkasin ühe käega korraga lendamist tegema, et keha natuke ettekallutatud, aga mite palju... parem oleks kui saaks teise käega kuskilt seinast kinni hoida.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul sama probleem puusaliigestega. Arst ka midagi tarka ei osanud öelda. Äkki keegi on sama probleemiga juranud - et saaks nõu kuda lahti saada!??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates võib põhjuseid alju olla.

1. Õlaliigese ehituse eripära

2. Kunagine õlavigastus, mis annab tunda.

3. Kehv soojendus

4. õlg on nö kinni, liiges ei veni (ehk ongi ehitus), kuid annab parandada erinavte harjutustega. NÖ. odaviskajate harjutustega. Pulgaga seljataha jne.

Mul endal õla probleem surudes, kuid panen soojendusel õlgadele rõhku ja alustan rinnalt surumist kuskil 20-40 kg raskusega. Seejärel hakkan tõstma alles.

Ehk peaksid ka korraliku soojenduse tegema ja alustama harjutust väga kerge raskusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates võib põhjuseid alju olla.

1. Õlaliigese ehituse eripära

2. Kunagine õlavigastus, mis annab tunda.

3. Kehv soojendus

4. õlg on nö kinni, liiges ei veni (ehk ongi ehitus), kuid annab parandada erinavte harjutustega. NÖ. odaviskajate harjutustega. Pulgaga seljataha jne.

Mul endal õla probleem surudes, kuid panen soojendusel õlgadele rõhku ja alustan rinnalt surumist kuskil 20-40 kg raskusega. Seejärel hakkan tõstma alles.

Ehk peaksid ka korraliku soojenduse tegema ja alustama harjutust väga kerge raskusega?

ragiseb ka ilma raskuseta :wacko:

aga suur aitäh, kõik tuleb järgi proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×