Jump to content
Guest Alo

Mis asi on steroid

Recommended Posts

Guest Kolja

Loomulikult on vaja rääkida steroididest ja dopingu kahjulikkusest ,kuid ei saa ka mitte rahuliku südameda ainult pealt vaadata,mis see kuradi Tokko on Marekiga teinud.Meie olema tegelikult oma vaikimisega tunnistanud ju tegelikult k?ik toimunu ?igeks.Kerige aeg ise igaüks tagasi ja vaadake rahulikult ajalehe artiklid üle ja te m?istate igaüks ise,et kogu selle dopingukontrolli positiivsuse korraldaja

ja sellest pasundaja oli Tokko isiklikult.

Tema oli ju see,kes alustas Mareki mustamisega igas TV esinemises,tema oli see, kes aina jahvatas mingist n?rkade meeste liigast.Ja seda just siis kui Marek oli tulnud kolmekordseks Euroopa meistriks.Aga Tokko p?ilaps

Otikesel polnud ju sellele midagi vastu panna.Marek oli kolmekordne Euroopameister fitnessis ja alaliit jättis

välja kuulutamata isegi Eesti parima meessportlase fitnessis.Kuidas siis sellist käitumist oma alaliidu presidendi poolt hinnata.T?esti Mareki ja Oti vahel on vanuse vahe ja olid sel ajal ka erinevad kaalu kategooriad.See ongi Tokko poolt väiklase inimese käitumise näitaja.Kas saab ühes t?elises alaliidus idiootsemat seisu veel ette kujutada,kui

Tokko poolt idiootsuseni viidud alaliidus.

M?elge mehed järgi,enne kui niisama asute Tokkot v?i Kiivikast kaitsma.Keda

te tegelikult ikkagi kaitsete.Tegelikult on

Tokko üks suur mädapaise Eesti spordis,

mis tuleb avada operatsiooni teel,sest paistab et ise ta ei avane kunagi ja aina jätkab organismi mürgitamist edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun minu poole pöörduda ikka ja ainult minu pärisnimega (Mikk-Alvar). Mina ei kirjuta sulle a la Elmu vmt.

Jah, mind ei ole mustatud, sest mind pole millegagi mustata:-) Ja pole siin vaja rind paljas, Marekit kaitsta. Ta on suur mees ja saab endaga ise hakkama. Kui Arnoldi ja Oti kohta mingit kindlat kompromiteerivat juttu pole ja isiklikult kah kuidagi kannatanud ei ole, võiks oma isikliku antipaatia siiski omateada jätta. Tuututajaid ja tühikargajaid leidub ikka, tahaks näha mõnda meest, kes oma juttu ka tõendab, mitte ei loobi teisi netis pasaga.

Kõike paremat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Ikka Elmar

No kulla Mikuke sa oled ikka paras puupea küll,sa ei suuda asja olemusse mitte üldsegi süüvida vaid oled nagu su bosski lihtlabane puupeake,kes korrutab ainult oma m?ttetut möla ja probleemi olemusest ei taipa mitte m?hkugi.Eks siis jätka samas vaimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui puupeadest rääkida, siis palusin sul mind nimetada ikka õige nimega. Ja mis on probleemi olemus, ütle mulle!!! Sinnamaani oled ikka tühikargaja, kui sa seda lahti seletada ei suuda. Mina tahan kindlaid ja tõestatud fakte, mitte sinu soperdatud juttu. Säästa ennast ja teisi oma ideedest, palun.

Mõtleva inimese tunnusmärk on konstruktiivne info, mida ta suudab teistele jagada, mõtle palju sinu postitustes on seda olnud? Kardan, et sa ei mõtle seda kah välja, aga see selleks. Mis ma sulle nüüd tegin või kuidas ette jäin, et mind "parajaks puupeaks" nimetad. Tundub, et oled lihtsalt väga kibestunud inimene, kes ei oska oma sisemiste tundepuhangutega midagi peale hakata ja siis tunneb perversset soovi seda Amazoni foorumis välja elada. Veelkord kordan oma palvet, kui siia veel tahad midagi nii väga kirjutada, siis pea meeles sõna KONSTRUKTIIVSUS. Siiamaani oled küll lähtunud printsiibist LOLL MULA!

Ja peale selle, mina ise olengi enda "boss", ära näe tonti seal, kus seda ei ole. Ahjaa, kas sinu "boss" on siis Marek või? Naljatilk oled, seda ma sulle ütlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Duff

Minge ######! Kalmus ju tunnistas, et kasutas dopingut. Oti ja Tokko kohta pole mingeid tõendeid. Idioodikari!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehee! ma juba ootan millal tuleb 99. kommentaar, et siis ise 100-ndasse kommentaari kirjutada " minge te kõik p...e!" ja kaubapeale veel ka toimetuselt Robocopi T-särgi võidan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Elmar

Mikuke,sa oled veel kinnisema m?istusega,kui su boss.Sind häirivad juba täiesti tühised asjad.

Mida peaks siis Marek tegema,kui sinu skaalat kasutada.See mida Marek tunnistas on ju ka Tokko poolt paar aastat tagasi soovitatd v?tta.Mikuke sa

ikka puhta idioot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi Sind (heas mõttes) huvitab siis uuri mujalt.Kasuta otsingumootoreid internetis, kirjandust jne. Materjali on palju. Kuigi isiklikult arvan, et kasulikum on oma energiat ja uudishimu mujale rakendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu nime välja kirjutamine käib sulle selgelt üle ajumahu ja seepärast ma seda sult ei ootagi enam. Aga kulla seltsimees, palusin sind lähtuda edaspidi printsiibist KONSTRUKTIIVSUS, aga kas sa ei tea sõna tähendust või hoolimata SUURTEST THÄHTEDEST otsustasid ikka oma stiili ehk LOLLI MULA juurde jääda.

Ja sa ei vastanud mu küsimustele. Mis siis on probleemi olemus? Kas see, et Marek jäi vahele, ongi see kurikuulus probleemi olemus???

Säästa palun teisi oma madala IQ poolt produtseeritud üllitistest ja hoia end edaspidi arvuti juurest eemale.

Järelemõtlematult sõimad teisi "puhta idioodiks" ilma selleks alust omamata. Kas sinu "bossi" maneerid on sullegi külge hakanud? Ainult labasus labasuse järel.

Ütlen sulle seda, et sinu perversset soovi siin sinuga diskuteerima hakata ma kindlasti ei täida, kuna asi kujuneks välja nii, et mina üritan sult mõnegi asjaliku lause välja pigistada, aga sina vastad lauslollustega. Ei, seda pole vaja.

Igatahes jään su kiirele ajupõletikust paranemisele lootma.

MIKK-ALVAR (saan aru, et sul on seda raske kirjutada, aga ürita kodus paberi peal kasvõi MIKK alguses kirjutada. Suured asjad saavad ikka alguse väikestest)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Mikk-Alvar (see õige)

Paluks minu nime teistel kodanikel mitte kasutada. Võtke nimede kalender lahti, seal on palju toredaid nimesid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teate mis mõte mulle pähe turgatas. Lugesin kunagi raamatut "kulturism kõigile" seal prooviti kummutada myyti - suur lihas - vähe mõistust. Lugedes siin foorumis mitmeid erinevaid alateemasi saan ma aru miks selline myyt levib or on levinud. suured ja tugevad mehed aga jutt nagu turueidel. yks lahmimine teise otsa. on ka asjalikke texte aga ylekaalus ikka lahmimine. Ja veel. Mr. Kalmus ja tema toetajad/sõbrad. Elu läheb edasi. pole vaja põdeda. Oli seal siis midagi või ei olnud. Igastahes kui ka midagi oli siis igayks on eksinud ja mõistusega inimesed annavad eksinule uue võimaluse. On väga väiklane meenutada 100 aastat yhte viga. Igastahes mulle Mr. Kalmus meeldib. Tõsine töömees. Kui aus olla siis pean igastyhest lugu kes on midagi saavutanud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paluks lõpetada enda teiste sulgedega ehtimine. Asi hakkab juba üle viskama. Kas ma eeldan õieti, et minu nime kasutab seltsimees Elmar. Tubli poiss, nii tõestadki, et oled tõsine Eesti mees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja seejuures palun meeles pidada, et ma ei ole mingi tavaline jumbu, vaid raskes konkurentsis võidu saavutanud kulturismitshempion! Nii et suva naglad - paluks mitte minu nime alt kirjutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Elmo

Kas sa, Miki,ei olnud see mees,kes siin aasta alguses pasundas,et olid võistlustel ülikõva ja et sul vastaseid lihtsalt ei olnud,aga eks see põud ja metsatulekahjud on oma töö teinud.Muideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest pealtnägija

Palun tungivalt siia portaali Mikusuguseid noorukeid mitte lubada.Jaa,noorel mehel on andi aga mis alal,ei ole veel kindel.Juhin tähelepanu,et siin on tegemist üsna valusate teemadega ja kui üks veel väljakujunemata silmaringiga poiss siin küll ühele,küll teisele saba liputab ja oma ohtrates sõnavõttudes ennast esile toob,see ei sobi kohe mitte.Nagu siin juba eelpool öeldi-muideks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule täitsa meeldib see sõdimine siin, saan iga päev ühe korraliku annuse naeru. Räägitakse, et naer on terviseks:)

Ohhjahh, suured mehed ja nende liivakastimängud.

Jätkake samas vaimus, kuid meenutage üht vanarahvatarkust: Targem annab järele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×