Jump to content
Vägivaldur

Kulturism, miks?

Recommended Posts

1. Raskuste ületamine

2. Tahtejõu arendamine

3. Sport+hea väljanägemine+tervis+hea enesetunne

4. Selg tuksis - vaja koguaeg ennast trimmis hoida, muidu hakkab valutama

mul samad põhjused, lisaks veel see et syda on terve ... väga tähtis elu pikkuse määraja :blink:

Muudetud kasutaja geen1uz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Raskuste ületamine

2. Tahtejõu arendamine

3. Sport+hea väljanägemine+tervis+hea enesetunne

4. Selg tuksis - vaja koguaeg ennast trimmis hoida, muidu hakkab valutama

mul samad põhjused, lisaks veel see et syda on terve ... väga tähtis elu pikkuse määraja :blink:

Rohke ja intensiivne jõutreening kutsub esile südamelihase tugeva hüpertoofia,mille hilisemat tähtsust tervisele ei tunta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tegele just kulturismiga, aga jõusaali tegemiste juures meeldib see tunne, mis tekib võimete piiril.Keha kurnatus on see, mis meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi 20 aastat tagasi sattusin jõusaali. Tõesti sattusin, sest ei julgenud sõbrale vastata, et ma ei tule. Läksin... ja 3-e kuu pärast hakkas meeldima. Tegin. Kuid siis tuli 16 aastat vahet - muutusid riigikord ja oli palju muid muutusi elus.

Paar aastat tagasi hakkasin uuesti tegelema, sest kehakaal ja ... jalgsi trepist üles minek 4-ndale korrusele hakkas hingeldamist tekitama. :blink:

Umbes aasta tagasi kohtusin netis ühe vanamehega (75 aastat vana mees), kes on tegelenud kulturismiga 25 viimast aastat. Kui nägin tema arengut (pilte ja tulemusi ning hiljem ka pisut tema mõttemaailma muutusi), siis leidsin - tahaks ka veel 70-ndates aastates elada suuta! George (see on ta nimi) ütles, et ta on 75-sena hoopis paremas vormis kui 45-sena! Vat nii.

Seega võib vist samuti rääkida eesmärgi ("Miks?") arengust aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treenin sellex ,et tunda endas seda heaolu tunnet mis tekib treenides.....

ilma ei saa enam kuidagi.ja ei taha ka.tervise kohapealt on muidugi ka vastuväiteid.igaüks ütleb mida tahab aga kui sa midagi ika tahad saavutada siis ilma paugutamata ei saa.ja siinkohal vaielda on mõtettu:))))

edu ja palju tervist teile kes te treenite 5-6päeva nädalas1,5tundi ja aastast aastasse. ja seda ilma keemiata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Raskuste ületamine

2. Tahtejõu arendamine

3. Sport+hea väljanägemine+tervis+hea enesetunne

4. Selg tuksis - vaja koguaeg ennast trimmis hoida, muidu hakkab valutama

mul samad põhjused, lisaks veel see et syda on terve ... väga tähtis elu pikkuse määraja :blink:

Rohke ja intensiivne jõutreening kutsub esile südamelihase tugeva hüpertoofia,mille hilisemat tähtsust tervisele ei tunta.

Düdamelihase hüpertoofia - ehk valgustaksid siis?

Tekkis kohe selline kõhe tunne seda lugedes :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningu mõjud lihaskiudude struktuurile ja ainevahetusele sõltuvad suuresti kasutatud harjutustest. Sama ilmneb vastupidavus-, kiirus- ja jõutreeningu mõjus südameveresoonte süsteemile, maksimaalsele hapniku tarbimisele või vere lipoproteiinide sisaldusele. Üldine tulemus on, et kõige positiivsemaid muudatusi aeroobses töövõime, südame-veresoonte süsteemi talitluses ja vere lipoproteiini sisalduses tekitab vastupidavustreening,s.o.jooksmine ,ujumine,sõudmine,suusatamine. Vaid dünaamilisemad jõuharjutused (näit. jõutreening ringmeetodil), kus kergeid või mõõdukaid koormusi paljukordselt korratakse lühikeste puhkepausidega, võivad toimida sarnaselt vastupidavustreeninguga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis käies muutub keha üldiselt paremuse poole, mis tõstab enesekindlust (minupuhul vähemalt). Jõusaal on nagu autosport : autospordis sa juhid ja suunad autot, kulturismis aga oma keha, mõlemad on väga head ja kui neid veel koos teha ;)

Ilma raskuste tõstmiseta ei kujuta vist elu ettegi...Peale trenni on ikka megahea tunne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks ,et suur olla ja ,,et respecti oleks :rolleyes: Tegelikult ma olen massohist,mulle meeldib end kannatamas tunda,eriti kui see "kannatamine" toon meeldiva tulemuse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eh, mees käsib tegeleda....:rolleyes:

Tegelikult nii on tunduvalt lihtsam ühel meist ju nii hooajaväliselt seda sporti teha kui ka võistlusteks valmistuda, kui treeningkava on sama, söök on sama jne. Koos treenime ja vajadusel aitame-innustame teinetesit saalis, koos sööme, koos puhkame. Teineteise peal on hea ka tulemusi jälgida, et kuidas üks või teine asi mõjub. Eks see kulturism ju üks pideva katsetamise ala ole. Kui ei sobi üks meetod, võib sobida teine.

No ja ma kavatsen samas vaimus ka jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

'Uvitav teema ajaloost välja kaevatud, :)

Siin ilmas tehakse enamus asju naiste pärast:tänapäeval raske ilusat naist leida;enamus sellised suured ja paksud; >50kg ... ja kui oled lõpuks normaalse leidnud - no siis tuleb ka endal normaalne välja näha ... no vähemalt üritada ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
'Uvitav teema ajaloost välja kaevatud, :)

Siin ilmas tehakse enamus asju naiste pärast:tänapäeval raske ilusat naist leida;enamus sellised suured ja paksud; >50kg ... ja kui oled lõpuks normaalse leidnud - no siis tuleb ka endal normaalne välja näha ... no vähemalt üritada ..., :rolleyes:

Kas suurem kui 50kg on paks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on suurim viga vihjata või olla nii jäme ja öelda naisele, et ta on paks. Päris paljud naised vaevlevadki dieeditades, sest mõni mees arvab endal olevat õigus hinnata teise inimese väljanägemist. Kuigi ei olla ise ka mitte just eriti atleetliku välimusega. Fakt on see, et sellise suhtumise ja ettenägematuse tõttu lisandub iga päev naisi, kes lausa vihkavad oma keha. Selle tõttu minnakse tihtipeale äärmustesse.

Seega enne mehed kui ütlete mõelge enne kümme korda. Isegi kui lausute seda naljaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuna oled veel noor 15 aastane ,siis treenin ikka naiste nimel :rolleyes: ,rannas on kohe poole parem olla ja vaadata kuidas mõndade tüdrukute pilt langeb sinu kehale,aga kindlasti meeldivad kah ülalpool mainitud põhjused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on suurim viga vihjata või olla nii jäme ja öelda naisele, et ta on paks. Päris paljud naised vaevlevadki dieeditades, sest mõni mees arvab endal olevat õigus hinnata teise inimese väljanägemist. Kuigi ei olla ise ka mitte just eriti atleetliku välimusega. Fakt on see, et sellise suhtumise ja ettenägematuse tõttu lisandub iga päev naisi, kes lausa vihkavad oma keha. Selle tõttu minnakse tihtipeale äärmustesse.

Seega enne mehed kui ütlete mõelge enne kümme korda. Isegi kui lausute seda naljaga.

ÕIGE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei suudan max 2-3 päeva jõusaalist eemal olla, nii et võib öelda küll et olen jõusaali narkomaan. :rolleyes:

Treenin enesetunde pärast, et olen midagi saavutanud, tervise nimel ja üldse jõusaal annab kuidagi elule suuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muhahahaa. mida sa seal rannas kardad siis

Naisi loomulikult.Siin oli ju mingi teema,et eesti naised pidavat kulturiste - ja üldse lihaselisi mehi - värdjateks.No ja inime otsustas hakata sporti tegema,et eesti naised teda jalust ei rabaks ...

Teed sporti,muutud värdjaks;hea rahulik rannas käia,ükski eesti naine su vastu huvi ei tunne, :rolleyes:

btw,me vist mõtles välja,miks eesti naistele kulturistid ei meeldi :pekist-kontidest koosneva sültja massi kõrval näeb naine parem välja.Siis ei saa nii arugi,kui paks ta ise tglt on ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisi loomulikult.Siin oli ju mingi teema,et eesti naised pidavat kulturiste - ja üldse lihaselisi mehi - värdjateks...

Värdjateks? Ehh, see on küll niisama möla... Nii kui musklis mees kuskil üksi juhtub olema, on kari litse kohe ümber kiimlemas. Vb eeldatakse, et kena välimus, järelikult on ka raha tal taskus, ma tõesti ei tea... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Värdjateks? Ehh, see on küll niisama möla... Nii kui musklis mees kuskil üksi juhtub olema, on kari litse kohe ümber kiimlemas. Vb eeldatakse, et kena välimus, järelikult on ka raha tal taskus, ma tõesti ei tea... :rolleyes:

kuidas saab nii lihtsalt eeldada,et kui on hea välimus on palju raha?Lihttöölistel,kes rasket tööd teevad,on reeglina keha oluliselt ilusam,kui juhtivtöötajatel,aga raha on siiski juhtivtöötajatel oluliselt enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×