Jump to content
jasmiini

Immuunsüsteem ja kaos

Recommended Posts

Kui ma nüüd ei eksi, siis immuunsüsteem peaks teatud osas mikrofloora funktsioneerimisele tuginema (mida saab tagada teatud koguses õigete piimhappebakteritega). Vastasel korral pole väga ühestki sissesöödavast vitamiinist kasu. Right? :)

Probiootikud (bakterid ja kõhuussid) on immuunsüsteemile vajalikud teatud immuunreaktsioonide esilekutsumiseks, et ta omadega segi ei läheks.

Eriti on nad vajalikud väga varases eas.

Segiminek väljendub näiteks allergiate ja autoimmuunhaigustena, krooniliste põletike ja muude nurjatustena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma seal küll ühtki argumenti ei näe millele see väide toetuks :D

Järeldused on siiski millegi alusel tehtud.

Otsi mulle mõni uuring, kus on näidatud, et enne toidulisandi tarvitamist oli haigestumine haigustesse selline ja pärast nn. imuunsüsteemi näitajate tõusu vähenes (puudus) kontrollgrupil haigestumus täielikult võrreldes platseeboga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu. Immuunsüsteem on üks segane sasipundar ja võib vabalt puusse panna, eriti tsiviliseeritud inimesel.

Ja kroonilised põskkoopa- ja muud ülemiste hingamisteede probleemid on sageli mingi paikne probleem. Tihti ka väga raske jälile saada.

Meditsiin on tegelikult alles lapsekingades.

Minul olid mitu aastat pidevad "külmetused" ja sain ühe põskkoopaoperatsiooniga lahti, aga see oli tegelikult juhus, operatsiooni eesmärk ei olnud üldse külmetushaigustega seotud ja keegi ei osanud midagi intelligentset nendest pidevatest haigustest arvata.

Dynamisan ilmselt tõesti on jura. Looduslikke võtteid võiks veel katsetada, paikne soojendamine, aurutamised ja muu ökop'sk :)

Tsink annab paikse efekti seal kuhu ligi pääseb.

Cordycepsi võib katsetada aga nende kvaliteet on väga erinev.

Mandlite nüsimine võib mõnda aidata.

http://www.elu24.ee/864358/amazonase-hoimuliikmete-immuunsusteem-on-tugev-tanu-mikroobidele-ja-parasiitidele/

Kõik vidinad, mis Jumal on inimesele külge loonud, on siiski millekski vajalikud. Millegi eemaldamine toimugu ikkagi äärmise vajaduse korral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cordycepsi võib katsetada aga nende kvaliteet on väga erinev.

Kus seda Cordycepsi saada võiks ja kas Ravimiamet läbi laseb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et teemasse sisse trügin aga kas keegi oskab soovitada midagi, mis aitaks sügis/talvise väsimuse vastu? Lähen ilusti 24 paiku magama, ärkan 7-8 hommikul aga tööl olles ikka kipun haigutama ja selline väsimuse tunne on kogusaeg peal. Omastkäest tean, et suvel sellist probleemi ei esine, kuna siis enamasti on ka päikest piisavalt. Kas peaks siis D vitamiini kogust suurendama? Hetkel ostsin Fitshopist Olimpi vitamiini&mineraali kapsleid. Kas selline toode aitaks ka selline probleemi vastu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, et teemasse sisse trügin aga kas keegi oskab soovitada midagi, mis aitaks sügis/talvise väsimuse vastu? Lähen ilusti 24 paiku magama, ärkan 7-8 hommikul aga tööl olles ikka kipun haigutama ja selline väsimuse tunne on kogusaeg peal. Omastkäest tean, et suvel sellist probleemi ei esine, kuna siis enamasti on ka päikest piisavalt. Kas peaks siis D vitamiini kogust suurendama? Hetkel ostsin Fitshopist Olimpi vitamiini&mineraali kapsleid. Kas selline toode aitaks ka selline probleemi vastu?

Kuidas hemoglobiini tase veres on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel ostsin Fitshopist Olimpi vitamiini&mineraali kapsleid. Kas selline toode aitaks ka selline probleemi vastu?

Aga proovi järele, kuidas aitab. Peaksid paari nädalaga märkama, kas on erinevust. Toimivate toidulisanditega kaob väsimus ja näiteks ka kevadväsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus seda Cordycepsi saada võiks ja kas Ravimiamet läbi laseb?

Cordycepsi laseb ravimiamet läbi. Saab näiteks smartpowdersist või iherbist. Aga seleta, milleks on täiskasvanud inimesele vajalikud mandlid? Pimesoole vajaikkuse kohta on mingid teooriad aga ilmselgelt saab ka ilma pimesoole ja mandliteta elada ja elukvaliteet pole teps mitte halvem, minul hoopis paranes vastupanu haigustele märgatavalt peale mandlite eemaldamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cordycepsi laseb ravimiamet läbi. Saab näiteks smartpowdersist või iherbist. Aga seleta, milleks on täiskasvanud inimesele vajalikud mandlid? Pimesoole vajaikkuse kohta on mingid teooriad aga ilmselgelt saab ka ilma pimesoole ja mandliteta elada ja elukvaliteet pole teps mitte halvem, minul hoopis paranes vastupanu haigustele märgatavalt peale mandlite eemaldamist.

Mandlid kaitsevad organismi suu ja nina kaudu sisenevate mikroorganismide eest. Mandlid võtavad nendelt proove ja valmistavad siis nendevastaseid antikehi. Mandlid on kõige suuremad enne murdeiga, seejärel nad vähenevad.

Minu tütrel sagenesid resp. haigused peale mandlite eemaldamist.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mandlid kaitsevad organismi suu ja nina kaudu sisenevate mikroorganismide eest. Mandlid võtavad nendelt proove ja valmistavad siis nendevastaseid antikehi. Mandlid on kõige suuremad enne murdeiga, seejärel nad vähenevad.

Minu tütrel sagenesid resp. haigused peale mandlite eemaldamist.

Ja kui vana su tütar on? Ma ütlesingi TÄISKASVANUD inimesele, lastele on nad ilmselt tõesti vajalikud. Ma olin lapsena ja kooli ajal väga terve aga tasapisi hakkas haigestumine sagenema, kolmekümnendate alguses olin ikka mitmeid kordi aastas korralikult haige, mandlid tihti paistes. Siis käisin mandliopil ja pärast seda ei olnud mitu aastat haige. Nüüd olen vahel olnud aga väga harva ikkagi võrreldes mandliteajaga

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui vana su tütar on? Ma ütlesingi TÄISKASVANUD inimesele, lastele on nad ilmselt tõesti vajalikud. Ma olin lapsena ja kooli ajal väga terve aga tasapisi hakkas haigestumine sagenema, kolmekümnendate alguses olin ikka mitmeid kordi aastas korralikult haige, mandlid tihti paistes. Siis käisin mandliopil ja pärast seda ei olnud mitu aastat haige. Nüüd olen vahel olnud aga väga harva ikkagi võrreldes mandliteajaga

30.a. Mandlid eemaldati 2 a. tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järeldused on siiski millegi alusel tehtud.

Jah, näiteks lambist, või eelarvamuste põhjal :P

Otsi mulle mõni uuring, kus on näidatud, et enne toidulisandi tarvitamist oli haigestumine haigustesse selline ja pärast nn. imuunsüsteemi näitajate tõusu vähenes (puudus) kontrollgrupil haigestumus täielikult võrreldes platseeboga.

Otsi ise :D

Ei viitsi otsida siin, aga koduses arvutis mul neid ikka on.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, näiteks lambist, või eelarvamuste põhjal :P

Otsi ise :D

Ei viitsi otsida siin, aga koduses arvutis mul neid ikka on.

Karlssonil oli ka kodus mitutuhat aurumasinat .... või vähemalt paarsada. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul hoopis selline kogemus, et pika nn külmetushaiguste jada, mille vastu miski ei aidanud, lõpetas antidepressandi kuur. Üksjagu aega võttis muidugi selleni jõudmine, et depressioon kõigi nende jamade taga. Aga tõesti selle ravi peale kõik nohud-angiinid kadusid, uskumatu tundus endale ka. Sellest nüüd aastaid möödas ja olen õppinud stressiga tegelema kui vaja, ja mitte laskma sel kasvada.

Jutu mõte siis, et immuunsuse langusel ja pideval väsimusel võib olla põhjus, mille peale vb kohe ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Stress on hea immunosupressant. Aga mis veel hullem, kutsub esile ka immuunsüsteemi veidrusi nagu autoimmuunhaigused.

C-vitamiini grammiannuste mõju on osaliselt ilmselt just stressireaktsiooni piiramine.

Aga C takistab ka osa viiruste tegutsemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×