Jump to content
Trend

kava

Recommended Posts

Treeningkava

Hommik:

Jooksmine 3-5km

Lõuatõmbed 6x6

Lõuna:

Lamades surumine 6x10

Kaldpink surumine 3x10

Lennutamine lamades 3x8

Pullover 3x8

Biitseps 3x8

Triitseps 3x8

Kõht 3x20+

Õlg või kätekad 3x8 v 4x25

Õhtu:

Jooksmine 3-5km

Lõuatõmbed 6x6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe läbi foorumi artiklid ja postitused,saad palju targemaks.See kava on ainult aja-ja energia raiskamine ning mõttetu lihase "tapmine".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe läbi foorumi artiklid ja postitused,saad palju targemaks.See kava on ainult aja-ja energia raiskamine ning mõttetu lihase "tapmine".

ja siis kui järgmine aasta lõpetad lugemise siis alusta julgelt trenniga!

loe ikka valikuliselt! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee lõuatõmbeid kukla taha. Harjutusi üle 3 seeria pole mõtet teha eriti. Tee ntx rinnaltsurumisel 3x10 + rööbastel surumine 3x10. Kõhtu soovitan teha 1x100+. Kui tahad rasva mahajoosta, siis pead jooksma vähemalt 45-50min s.o ca 7-8km

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käige nahhui

Mõttetu mees oled! Kõigepealt küsib teiste arvamust ja kui see ei meeldi siis saadab kõik nahhui. Nii need asjad ikka päris ei käi!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui kahe kuu pärast tuled siia foorumisse tagasi ja ütled,et mis ma saaks teha,mul on ületreening ja pildi viskab pärast trenni taskusse,siis saadan mina sind juba nah***.Mõtetu vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin soovitati teha nende amazoni kavade järgi. Alguses tegin enda kava järgi aga nyyd tunne et hakkaks tegema edasijõudnute kava kaheks. Seal soovitus et 3-4 x nädalas. Kahjuks pole sellist võimalust kuna 2 päeval nädalas saalihoki 1,5h ja võimalus käia 2 x nädalas jõusaalis. sellepärast küsiks et kas amazoni kaheks jaotatud kava on mõtekas teha nii et N: esmap. teen ülakeha ja neljap. alakeha või peaksin uurima ja vaatama endale rohkem sobivama kava??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×