Jump to content
max15

kreatiini kasutamine

Recommended Posts

selline kysimus et kui ma võtan trennipäevadel 2x päevas kreatiini, kas siis ma v6tan yhe doosi hommikul ja teise õhtul või yhe enne trenni ja teise peale trenni? Et nagu mis aegadel ma v6tan???

ette tänades!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui 2x päevas siis soovitaksin enne ja pärast treeningut . 4x päevas oleks siiski vast parem ehk siis hommikul , enne- peale trenni ja õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem on kasulikum võtta üks doos enne ja teine pärast trenni. Kui aga on laadimisnädal, kus 4 korda võtad, siis jah üks enne lõunat teine enne trenni, kolmas peale trenni ja neljas enne magama minekut. Ise võtan nii ja mõjub väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna mõtlesin,et ei hakka uut teemat tegema siis kirjutan siia.

Niisis asi selline,et olen mingi 2 a trenni teinud aga ei ole peale looduslike asjade(kohupiim,puder jne) midagi tarbinud.

Nüüd sain aga Tasuta pool purki u 250g Seda Tai Kane Kreatiini.

Kas mul oleks seda mõtet yldse kasutada ja millised peaksid olema siis kogused minu puhul?

Või on targem see kellegile odavalt loovutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult tarvitaksin küll sinu asemel ära!Aga samas kui sul jõudu tuleb juurde ja lihaskasvuga ka probleemi pole ja kulturistiks saada ei taha siis pole eriti mõtet.

Kasutamine: Kasutamise esimesel viiel päeval 4 x 5 g (tl) päevas. Edaspidi treeningupäeval 2 x 5 g, puhkepäeval 1 x 5 g. Soovitavalt koos süsivesikutega (mahl) ja kohvi tarbimist piirates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult tarvitaksin küll sinu asemel ära!Aga samas kui sul jõudu tuleb juurde ja lihaskasvuga ka probleemi pole ja kulturistiks saada ei taha siis pole eriti mõtet.

Kasutamine: Kasutamise esimesel viiel päeval 4 x 5 g (tl) päevas. Edaspidi treeningupäeval 2 x 5 g, puhkepäeval 1 x 5 g. Soovitavalt koos süsivesikutega (mahl) ja kohvi tarbimist piirates.

kasu on tast igal juhul! minu armamus on et proovi ära ja vaata kas annab sulle midagi! kahju ta sulle ei tee ja on looduslik nii et edu! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millise tootja kreatiini soovitate kasutada, siin amazoni poes 4 erinevat tootjat ja 7 erinevat toodet. Millist soovitate osta, isiklikult pole varem kreatiini kasutanud.

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millise tootja kreatiini soovitate kasutada, siin amazoni poes 4 erinevat tootjat ja 7 erinevat toodet. Millist soovitate osta, isiklikult pole varem kreatiini kasutanud.

Tänan.

100% kreatiin monohüdraatidel pole minuteada mitte mingit erilist vahet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piisab täiesti kui võtad kreatiini ühe korra päevas. Ehk siis peale trenni koksi sisse paned 5g. kreatiini ja sellest piisab.

Kui oled juba ühe korra laadimise ära teinud siis enam laadimist teha ei ole.Vaid lihtsalt sööd kreatiini aastaringselt 5g. päevas.

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina võtan kreatiini (5-10 gr) poole tunni jooksul koos viinamarja mahlaga ning kaks tundi enne ja kaks tundi pärast seda ei söö midagi, et asi kõige paremini imenduks! Tavaliselt enne trenni.

Olen proovinud ka teisi variante, aga mulle sobib selline süsteem kõige paremini!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Vend Vähk: Just nimelt kreatiini võtmis viise on palju nii koguste kui aegade poole pealt. Aga ma tõin sellise varjandi lagedale nagu Ott soovitab.

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah igal ühel on omamoodi,sest kõigile ei mõju nii hästi.Näiteks mõnele mõjub paremini enne trenni ja peale trenni kreatiini võtta aga mõnedele hommikul ja peale trenni või siis õhtupoolikul seda tuleb ise vaadata kuidas endale paremini mõjub.Soovitan teistel proovida kuidas paremini tulemused tulevad kas enne ja peale trenni või mingi teine varjant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis küsimus kas kreatiini võib siis aastaringselt ka võtta? ning maksale liiga ei tee?  :huh:  ise lasin enne kuuridega kuu tagant

Minu arvates on aastaringne kreatiini tarvitamine liig. Organism peaks vahepeal puhkama ka lisakreatiinist.

Rääkigu teised, mida tahavad, aga asja tuleb mõistusega võtta.

Muudetud kasutaja acer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi on kindlaks tehtud, et aastaringselt kreatiini võtmine ei tekita mingit kahju organismile.

Ma ise võtaks nii et, algul laadimine, siis neli viis nädalat 5-10 grammi ja uuesti laadimine:) ja kogu pull jälle algusest :D

jõudu mehed! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×