Jump to content
StaticMoth

Proteiin No 1 - küsimus

Recommended Posts

mina teen ainult puhkepäevadel shegi piimaga ja trennipäevadel segan ka kogu aeg arcticuga või glükoosiga.Kalliks lõbu :rolleyes:

Glükoosi puhul ei olegi ju nii kallis lõbu.. 500g on 15-16 eek

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui teha veega ja siis sinna kakaod juurde panna kas siis on joodav või läheb maitse jumala karpi ? kui keegi on proovinud siis öelge :rolleyes:

proovisin selle "meie mark" kakaoga täitsa ok aga ilma kakaota on ka täitsa hea(minuarust) aga sikue värk oli et kui muidu sheiki teen läheb hästi vahtu ja tuleb mitu minti oodata kuniks vaht läind aga kakaoga kadus vaht kohe hästi kiiresti ära... kahtlane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tarbin seda nii, et valan pudeli Articut alla, panen 4 - 5 spl. pulbert peale loksutan ära, lähen pesema peale trenni ja kui tagasi tulen on ära lahustunud ja vahtu ei ole ning maitse ok. Võib ka mahal või mõne muu süsivesikuga segada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin whey1, arvatavasti maitsetu maitse peaks tal olema. Kas whey1 peabki olema selline nati suuremate terakestega kui jahu ja väga õrnalt bee?ikas?

Tundub, et asi on halvaks läinud, sest maitse on ikka väga jube. Kuigi pakil oli kirjas, et on ok kuni 2006 aastani. Minuteada on veel 2005 meil käes.

Kahtlus tekkis sellepärast, et sai ostetud/proovitud ka No1 maasika maitselist. Pulber ise nagu jahu ja lumivalge. Kõige naljakam on see, et maitse on nagu maasikakokteilil (segatud veega).

Ei tahaks eriti paari sotti vastu taevast ka lasta. Tervist ka selle saasta pärast ke**ima ei hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näitex ei talu seda no1'i maitset kohe ültse ja joon suht vägisi seda a veega on muidu jah parem teha kuna läheb paremini alla, lahustub paremini ja on kiiremini imenduv ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina näitex ei talu seda no1'i maitset kohe ültse ja joon suht vägisi seda a veega on muidu jah parem teha kuna läheb paremini alla, lahustub paremini ja on kiiremini imenduv ;)

Täpselt sama siin ... valan asja alati tassi pärast sheikeris valmistamist, et saaks kohe 1 korraga kõik mööda kõri alla lasta :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma joon kõiki proteiine piimaga tavaliselt. Vahel panen articuga koos, aga siis tuleb magus suhteliselt.

Aga ega see piim seda imendumist tohutult ka ei aeglusta. Palju oleneb inimese ainevahetuse kiirusest ka loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa vapsjee aru mis virisete siin :ph34r:

ma kunagi jõin sellist valgujooki endale sisse, et üks sõber hakkas selle peale ropsima :blink:

mees peab tugev olema xD

ilu / jõud nõuab ohvreid !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks hoiatan, et ärge te maitsestamata jogurtiga valgujooki tehke. Irrrmrõve maitse tuleb.

tekkis selline mõte et kas on mõtet hommikul teha 3.5 % piimaga ( et imenduks aeglaselt ) valgu kokteil , kuna ei ole eiline hommikune sööja ja seega mõtlesin et oleks ehk oleks sellest kasu !

Kuid jah No1 maasikat olen ise kah tarbinud , tegelt täitsa ok maitse kuid peale seda kui whey 100% rocky road-i proovisin enam seda No1 kyll ei taha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis selline mõte et kas on mõtet hommikul teha 3.5 % piimaga ( et imenduks aeglaselt ) valgu kokteil , kuna ei ole eiline hommikune sööja ja seega mõtlesin et oleks ehk oleks sellest kasu !

Pigem õhtul, juhul kui uinumist ei takista. Ma ise kah pole hommikul suurem sööja aga olen täheldanud seda, et kui hommikul natuke midagi sellist süüa mis seedimise käima paneb, siis edasi läheb juba lihtsamalt. Ehk siis seda, et tunni või kahe pärast lähed sööd mida iganes. Aja jooksul harjub muidugist organism ära, aga üldiselt tahab kõht ette valmistamist. Hommikul vajab organism käimalükkamiseks palju energiat ja kui see nüüd seedimise peale kulutada, võib see hoopiski ära väsitada.

ps. ma pole mingitpidi spetsialist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis selline mõte et kas on mõtet hommikul teha 3.5 % piimaga ( et imenduks aeglaselt ) valgu kokteil , kuna ei ole eiline hommikune sööja ja seega mõtlesin et oleks ehk oleks sellest kasu !

Kuid jah No1 maasikat olen ise kah tarbinud , tegelt täitsa ok maitse kuid peale seda kui whey 100% rocky road-i proovisin enam seda No1 kyll ei taha

ma tean kui raske võib hommikuti söömine olla, aga aja kasvõi vägisi sisse, ega muidu massi tule!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tean kui raske võib hommikuti söömine olla, aga aja kasvõi vägisi sisse, ega muidu massi tule!

nu maitea. kolme kuuga 7 kilo. ja hommikul harva kui midagi põske pistsin. üldiselt kujunes asi nii, et kuskil 11 paiku midagi, siis kella kolme paiku midagi, siis peale trenni massilisaja kella 19 paiku ja õhtul aeglaselt imenduv valk. parematel päevadel sai sinnatänna midagi veel vahele torgatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nu maitea. kolme kuuga 7 kilo. ja hommikul harva kui midagi põske pistsin. üldiselt kujunes asi nii, et kuskil 11 paiku midagi, siis kella kolme paiku midagi, siis peale trenni massilisaja kella 19 paiku ja õhtul aeglaselt imenduv valk. parematel päevadel sai sinnatänna midagi veel vahele torgatud.

heh, päris karm

ma lihtsalt pooldan hommikuti päristoitu, kuna valgus on ikkagi suht ühekülgne toitainete sisaldus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×