Jump to content
õlalihas

kohvi

Recommended Posts

kaugeltki mitte,kohveiin just tostab keha temp ja poletab rasvu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaugeltki mitte,kohveiin just tostab keha temp ja poletab rasvu ;)

Vaata neid,kes päevast -päeva kohvikutes istuvad,need küll ju saledad ei ole. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem soovitati jõusaalis treenivatel sportlastel, enne harjutuste sooritamist kohvi mitte tarvitada, sest arvati, et kohv soodustab organismi veetustamist. Spordidietoloog Jane Griffits arvates on see üks müütidest. «Selline effekt võib ilmneda juhul, kui te joote tohutus koguses kohvi – ligi 300 milliliitrit ühe joogikorra ajal. Kui te aga joote sellise koguse päeva jooksul, pole veetustamise effekt märgatav».

Instituudi andmetel kasutavad paljud vastupidavusalade sportlased kofeiini. Dietoloog märkis, et tass kohvi enne spordisaali külastamist, aitab mitte ainult atleete, vaid ka tavalisi asjaarmastajaid. Griffits rõhutab eriliselt, et tass kohvi ilma spordisaali külastuseta, ei põleta rasvasid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud et kui jood kohvi tühja kõhu peale,siis see toimib rasva poletajana aga kui sööd selle korvale midagi (saiakest) siis toimib se vastupidi.soovitatakse süüa tund aega peale kohvi joomist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

Vaata neid,kes päevast -päeva kohvikutes istuvad,need küll ju saledad ei ole. B)

näide - tere , palun mulle kohv koore ja suhkruga + juurde 1 aleksandri kook !

arvan et igainimene kes kohvikuid vahelgi külastab on taolist teksti kuulnud!

ma toitumis teadlane ei ole aga siiski arvan et kohv ise kedagi paksuks ei tee nagu ei tee ka vesi toidujuurde - toit teeb ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskilt kuulsin isegi vist et kohv pidi just rasvu põletama vms..

et kui kõht tühi joo kohvi vms... :rolleyes:

kahtlane jutt vähemalt nats minu jaoks ei tahaks seda uskuda ise seda aga mingi arst rääkis et nii on juu siis on ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arva ära, mis su magu teeb, kui sinna koguseg tühja kohvi peale laksad? Enne söö kasvõi natuke kodujuustu või kohupiima näiteks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest kohv just kiirendab seedimist. Vähemalt mul toimib see küll. Aga tühja kõhu peale küll ei soovitaks. Ja hommikuti on ikka mõnus küll ajalehti lugeda ja värsket kohvi juua :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga palju kohvi -> närvisüsteemi üleergutamine (ülekoormus) -> kehv olla. Kuidas enestunnet parandada? Magusat süües muidugi, sest magus teadagi rahustab. Või lihtsalt süües, sest täiskõht tekitab ka rahulolu. Sedasi teeb kohvi paksuks. Kohvi eraldi juues põletab jah rasvu, aga sellisel eesmärgil ei soovitata üle 1-2 tassi kohvi päevas juua.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×