Jump to content
Sacatini

Otile ja ainult Otile

Recommended Posts

Lgp. Ott Kiivikas. Nüüd tuleb selline küsimus. kus kindlasti paljudel on oma arvamus, kuid usaldan sind kui üht tähtsamat tegijat Eesti kulturismis. Oled kindlast külastanud www.bodybuilding.ee saiti. Teema all treening oled kindlast lugenud seda nö. teist äärmust: **vead, mida olen teinud ......enamikus ikka ja jälle** Mis töötab** Rada, mid mööda käisin**. Kas tõesti on tõsi, et Rohkem kui 2x nädalas treenimine (ükskõik millise süsteemi juures) on progressile vastu töötamine - hmm ei tahaks eriti uskuda. Ise treenin 4x nädalas ja no poroblem. kõik on ok (vähemlt praegu). Mis sa ise asjast arvad???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan usalduse eest, ma mingi aeg tagasi lasin silmadega need artiklid üle, eriti põhjalikult ei süvenenud, kuid ütlen veel kord, igaüks peaks enesele sobiva kava leidma katse-eksitus meetodil. St. on olemas põhiprintsiibid, kuid koormustaluvus, taastumine jne. on inimestel erinev. Keskenduma ei peaks niivõrd treeningkavale kui toitumisele ja puhkusele. Ma näen iga päev inimesi, kes treenivad tunduvalt rohkem kui mina, kuid nende tulemus erineb oluliselt sellest kuhu ma jõudnud olen. Treening võtab päevasest ajast 1,5-2 tundi kuid ülejäänud aja peaksime keskenduma eelpool mainitud tegevusele. Minu arvamus on selline, et treenides 2x nädalas ei ole võimalik saavutada märkimisväärset progressi, see võib toimida ainult treeninguid alustades esimestel kuudel. NB! tule oma särgile järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru.. te siin foorumis jõle agarad süüdistama, kuid kas on ka mingeidki tõendeid sellest dopingust. Kui ei ole, võib seda Oti dopingujuttu laimuna käsitleda... Või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kogu see keemiamöga a la "tema KINDLASTI on midagi võtnud" tuleks tõsta mingisse eraldi foorumisse "Sitaga loopimine". et seal siis loobime üksteist sitaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Siim

Ott mine peese, hoopis sina oleks pidanud Viljandis vahele jääma mitte se venku.Winstrol, Samatropin, Insuliin- kas tuleb tuttav ette? Hea kaval kompott , Kui ?ieti kasutad siis vahele ei jää. Pealegi ei ole ka nii kahjulik kui muu saast."TUBLI"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki sa siim tuled hakkad edaspidi ise teste tegema hoiaks kohutavalt raha ja aega kokku? Äkki lisad siia veel selle mida Nikolai võttis, et tema test negatiivne oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole mingi saladus, et minu vähk oli tingitud nii öelda lubatud steroidi kogustest. Neile , kes on foorumit hoolikalt lugenud ei tohikse see mingi uudis olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott mine peese, hoopis sina oleks pidanud Viljandis vahele jääma mitte se venku.Winstrol, Samatropin, Insuliin- kas tuleb tuttav ette? Hea kaval kompott , Kui ?ieti kasutad siis vahele ei jää. Pealegi ei ole ka nii kahjulik kui muu saast."TUBLI"

Kas see jutt vastab tõele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see jutt vastab tõele?

Milline osa?

Vahele võib kõigega jääda. Dopingutestid arenevad jne...

Somatotropiini (HGH), insuliini ja Winstroli manustamine koos on kindlasti kahjulikum kui mõnda neist eraldi tarbides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need tooted tegelikult ei sisalda HGH, nad väidetavalt lihtsalt parandavad selle tootmist kehas

ja päris HGH pidi üldse hirmkallis olema

aga samas pole farmakoloogia mu tugev külg...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan usalduse eest, ma mingi aeg tagasi lasin silmadega need artiklid üle, eriti põhjalikult ei süvenenud, kuid ütlen veel kord, igaüks peaks enesele sobiva kava leidma katse-eksitus meetodil. St. on olemas põhiprintsiibid, kuid koormustaluvus, taastumine jne. on inimestel erinev. Keskenduma ei peaks niivõrd treeningkavale kui toitumisele ja puhkusele. Ma näen iga päev inimesi, kes treenivad tunduvalt rohkem kui mina, kuid nende tulemus erineb oluliselt sellest kuhu ma jõudnud olen. Treening võtab päevasest ajast 1,5-2 tundi kuid ülejäänud aja peaksime keskenduma eelpool mainitud tegevusele. Minu arvamus on selline, et treenides 2x nädalas ei ole võimalik saavutada märkimisväärset progressi, see võib toimida ainult treeninguid alustades esimestel kuudel. NB! tule oma särgile järele.

Mina treenin 2 korda nädalas ja arvan,et keskmine Eesti inimene peakski treenima 2 korda nädalas.Enamik treenivad küll 5-6 korda nädalas,aga progress peaaegu puudub,kuna treenitakse lihtsalt üle.Kõige suurem häda ongi selles,et ei suudeta saalist eemal olla,kuna kangesti tahaks treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina treenin 2 korda nädalas ja arvan,et keskmine Eesti inimene peakski treenima 2 korda nädalas.Enamik treenivad küll 5-6 korda nädalas,aga progress peaaegu puudub,kuna treenitakse lihtsalt üle.Kõige suurem häda ongi selles,et ei suudeta saalist eemal olla,kuna kangesti tahaks treenida.

Ühest äärmusest teise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×