Jump to content
rait121

Mehed pumpima tartus...

Recommended Posts

Enne panin teema, kus saaks Tartus pumpida..nüüd olen juba leidnud ka kohad, kus saaks, kuid kõik on segagrupis...rõõmsam oleks sinna minna mitte päris üksi:)

Et ootaks liitlasi..kes tahaks pumpima minna ;)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kus see mure-mureke? Tartu neiud ju väga kenakesed ;) ja treenerid ka B), milleks sinna veel teisi võlle vaja on?

Tavaliselt käin Tartu Arcticu BP-s ainsa mehena. Vahel 7 päeva jooksul 5 korda isegi. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid, läheks ka arcticusse..kuidas seal trenn on?

Ega mul millegagi võrrelda ei ole. Pole mujal BP-s käinud. Arvan, et Eesti tipptasemel, kui selline tase peaks eksisteerima. 4 viimase kuu jooksul on mulle trenni andnud seal 5 treenerit. Igal treeneril väiksed erinevused, aga nii peabki ju olema. Igatahes Kaiu trennid meeldivad mulle kõige rohkem.

Ma päris täpselt ei saa aru, milleks neid kaaslasi seal väga vaja on. Personaalne treening ju igati. Kui midagi valesti teed, siis treener aitab nõuga. Kui normaalse koormusega teed, siis ei pane midagi muud enda ümber tähele peale treeneri ja harjutuse õige sooritamise. Vahel ei pane isegi muusikat tähele. Ammu siis kaaslast või teisi trennis viibijaid.

Mõnikord loomulikult paneb tähele. Aga siis on mul mõistmisega probleeme - kuidas minust 2 või isegi rohkem kordi kergemad tüdrukud osasid harjutusi minuga samade raskustega teevad. Seda vahel mõistus tõesti ei võta. Oskab keegi äkki selgitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimese kehakaal ja jõud ei ole omavahel otseses sõltuvuses.

Tõesti? ;)

Sellest selgitusest said küll nüüd kõik targemaks.

Reaalselt võiks ju teema olla teadustööd väärt. Ehk on keegi kuskil midagi sellist märganud?

Kas mu mõte, et hoopis pikkus võiks olla võrdelises sõltuvuses jõuga on väga ketserlik?

Kui 150cm/50kg naine treenib raskusega 30kg ja 200cm/100kg mees raskusega 40kg, siis nende treeningu intensiivsus samade harjutuste juures tundub võrdsem kui järgmise situatsiooni korral: 150cm/50kg naine raskusega 30kg ja 200cm/100kg mees raskusega 60kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimese kehakaal ja jõud ei ole omavahel otseses sõltuvuses.

näiteks jalgade suhtes teatav jõu vahe on kindlasti olemas! kui võtad 70 kg kaaluva mehe ja võrdled 130 kg mehega siis teisel on ikka jõudu rohkem - kõik kannavad enda keha ja tegutsevad kehaga ja sellest tuleneb asjaolu et jõuvahe siiski on!

teine aspekt on juba treenitus - igaüks on jõusaalis näinud kuidas mõni väga väikse kaaluga meesterahvas liigutab suuri raskusi ! kõik sõltub eesmärkidest ja tegutsemisest!

edu kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihaste jõud oleneb nii nende läbilõikest,st.lihaskiudude arvust ja paksusest kui ka närvisüsteemi võimekusest neid kiudusid samaaegselt tööle rakendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×