Jump to content
handballer

10 päevane võistlusperiood

Recommended Posts

Tere

Mul oleks selline küsimus: Ma mängin käsipalli ja mul hakkab 10 päevane euroopa meistrivõistluste valiktsükkel ja ma tahax teada mis toidulisandeid(pulbreid) olex kõige parem kasutada ning milline peaks toitumine nende päevade jooksul välja nägema , et ma jõuaks mängida ka viimasel päeval. Meil on seal umbes üx mäng päevas ja vahepeal on ka üx päev vaba. Tahaks ka veel teada, kust seda ainet olex võimalik saada, mul ei ole enam aega seda amazonist tellida, ma pean juba homme õhtul ära sõitma.

Tänan ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

midagi ei pea tarbima, söö korralikult, maga korralikult ja rohkemat pole vajagi-vähemalt nii lühikese ajaga mingi asi mõjuma ei hakka,kui siis ehk rasvapõletajad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikute hulka toidus tuleb tõsta ühtlaselt iga päev kuni 70 - 75 % kogu energiavajadusest.Toit peab olema kergesti seeditav. Parim süsivesikute manustamise viis on spordijoogid,mis peaksid olema 6-8 % süsivesikulahusena.Liiga kanged ,13-15 % ,joogid võivad esile kutsuda seedesüsteemi häireid.

Üks tund enne võistlusi tuleb süüa süsivesikuterikast toitu arvestusega 1 - 2 g kehakaalu kilogrammi kohta.

3-5 min enne algust soovitatakse juua spordijooki 3-4 ml kehakaalu kilogrammi kohta ja seejärel iga 15-30 min järel 2-3 ml/ kg kohta.

Peale võistlust tuleb kahe esimese tunni jooksul sisse võtta 50-60 g süsivesikuid tunnis,hiljem 25 g tunnis.

Kokku peaks 24 tunni jooksul süsivesikute osa moodustama umbes 10 g/kg kehakaalu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×