Jump to content
Jones

Aeroobse töö pulss

Recommended Posts

Olen veidi segaduses.

Ühe teooria järgi on parim pulss rasva põletamiseks 170 miinus vanus. Olen 35, minu puhul siis 135 lööki minutis.

Teine ütleb, et 220 miinus vanus ja sellest 65% on õige. Minu puhul on see 120,25 lööki minutis.

No on ju vahe? Või olen äkki asjast kuidagi valesti aru saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

220-vanus korda 65-75% oleks see vahemik,millest Sa teadsid alumist piiri.Kui nüüd selle järgi arvutada,siis saame südame löögisageduse vahemikuks 120-139 l/min.Nagu näed,langeb selle piiridesse ka hõlpsama valemi järgi arvutatud aeroobse pulsi väärtus 135 l/min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu hästi sellesse viimasena pakutud meetodisse. Pealegi, velol pulsilugeja olemas, järelikult kasutan seda.

sellega on nii, et see on kõige lihtsam varjant nii enam vähem orienteerumiseks kui muud varjanti ei ole.

ise kasutan polari pulsomeetrit, pärast annab kulutatud kalorite arvu ja pulsid ning graafikud arvutis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei usu hästi sellesse viimasena pakutud meetodisse. Pealegi, velol pulsilugeja olemas, järelikult kasutan seda.

sellega on nii, et see on kõige lihtsam varjant nii enam vähem orienteerumiseks kui muud varjanti ei ole.

ise kasutan polari pulsomeetrit, pärast annab kulutatud kalorite arvu ja pulsid ning graafikud arvutis

Ja palju selline lõbu sulle maksma läks?See polari pulsimeeter;)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×