Jump to content
max15

biitseps ja triitseps

Recommended Posts

tean, et see kysimus on siin juba esinenud, aga ei leidnud otsingust vastust oma kysimusele, et kas neid lihasryhmi võib yhel päeval teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole eriti mõtet.Triitsepsit tee õlaga ja biitsepsit tee koos selja või rinnaga.Ise alustan just massiga ja hakkan käima triitsepsit hoopis eraldi päeval treenimas ja biitsepsit hakkan koos jala tagaosaga tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõniaeg tagasi leidsin kuskilt sarnase kysimuse, seal pakuti välja ka selline variant: et saavutada maksimaalset kasumit tuleks teha biitsa ja triitsa koos ehk siis triitsa seeria ja siis biitsaseeria vaheldumisi nii jõuab lihastesse maksimaalne hulk verd ja seeläbi aitab see tublisti kaasa lihase kasvule :D mina arvan siiski et see on puhtalt individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõniaeg tagasi leidsin kuskilt sarnase kysimuse, seal pakuti välja ka selline variant: et saavutada maksimaalset kasumit tuleks teha biitsa ja triitsa koos ehk siis triitsa seeria ja siis biitsaseeria vaheldumisi nii jõuab lihastesse maksimaalne hulk verd ja seeläbi aitab see tublisti kaasa lihase kasvule :D mina arvan siiski et see on puhtalt individuaalne.

Kasutan ise ka seda bic/tric superseeria varianti mõnikord ja leian, et töötab väga hästi. Ei näe mingit põhjust miks ei tohiks neid koos treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasutan minagi ja soovitan, sest yhtne treening tekitab teatavat rutiini ja ise olen teinud vahetevahel kavaväliseid harjutusi :D

Muudetud kasutaja ziil01 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen neid tavaliselt eraldi, aga mõnikord teen koos ka.

Tavaliselt ikkagi põhimõte, et kui ma teen rinda siis see kurnab juba triitseptsit kah. Teen rinda veel kitsama haardega ja kurnab triitsa veelgi enam+ veel mitu harjutust triitsale(rind,tri). Biitseptsit teen tavaliselt järgmine päev koos jalaga.

Aah ei ole mõtet eriti, eks Sa püüa leida see oma!!

Igatahes koos võib neid küll teha.

Muudetud kasutaja netz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub kaua treeninud oled. Esimesed 3 aastat tasuks koos teha. Hiljem lähevad seeriad piisavalt raskeks, et neid regulaarselt ei jaksa koos teha. Vahelduseks tuleks vähemeelistatud meetodi ka teha.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin üldiselt ühel päeval biitsepsit ja triitsepsit. Vahel teen triitsepsit peale rinda või õlga ja biitsepsit peale selga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×