Jump to content
Edwin

Jõusaal ja kodune trenn

Recommended Posts

Tere! Olen 13-aastane tahan küsida,et kuidas saaks kodus lihast arendada hästi teen kodus kättekõverdusi neli korda nädalas 3 x 20 ja kõhulihaseid 4 x 30 ,aga plaanis on sügisel minna jõusaali ja mul on nagu selg altpoolt viltu natuke ja parem pool õlast on natuke alla vaiunud ja rangluud on ka päris palju väljas ,et nagu parem pool rangluu on nagu rohkem punnis ja õlad on nagu mul ees pool ja arst ei soovita ka minna jõusaali sest mul peab täis kasv ära kasvama ja siis pidi luustik õigeks minema aga ma nii väga tahaks jõusaali minna .Äkki seletad mulle nendest asjadest ja annad mulle nõu andeid veel kodustes harjutustes.Jään vastust ootama .Edu sulle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa pead hakkama kõige pealt oma keha rühti jälgima.Laua taga istudes pead jälgima ,et keha oleks võimalikult sirgu,st. ei tohi vajuda kirjutamisel kuhugi poole;kõndimisel saad niimoodi keha asendit kontrollida,et kõverdad käed küünarnukist ja need peavad võrdselt toetuma puusadele;õlgu pead ka samamoodi hoidma ühel kõrgusel.Koolikoti või raskuste kandmisel pead kätt kaunis tihti vahetama,et keha mõlemad pooled saaksid võrdselt koormust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×