Jump to content
tilluke algaja

kõhulihased ja õlle

Recommended Posts

Et kuidas mõjutab vähene õlle mu plaani kõhulihased välja tuua. Et siis otsustasin paar nädalat tagasi, et oleks vaja kõhulihased välja saada. Noh ja siis alustasingi raske trenniga :D Kuid, just paar minutit tagasi, avades ühe õllepudeli, et selle seltsis vähe lõõgastuda, tekkis küsimus, et kas see õlu on äkki suur vaenlane mu kõhule...!? Või äkki väike süütu õlle, ilma rasvase snäkita, ei tohiks mu plaane eriti segada?

Muudetud kasutaja tilluke algaja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vale arvamus et õlu mõjutab...ma seda ikka päris palju tarvitand ja midagi pole rohkemat ette küll tulnud... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemustest võin öelda, et õlu küll kõhulihastele midagi ei tee. Kõhulihased täitsa kenasti väljas ikka kuigi õllet lastud ikka hea mõni aastat juba...

Tee lihtsalt tugevalt trenni ja küll nad lõppude lõpuks välja tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere tilluke algaja. Mul selline küsimus, mitte just paha pärast, aga ikkagi, miks sa omale sellise nime valisid? Võib-olla aasta pärast oled juba tegija ja ikka siin foorumis ning ikkagi tilluke algaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea mis see nimi siia puutub, aga noh ise ka väike trenni poiss :D ja nüüd nagu suvevaheaeg ja nagu täna läheb õluks ära niiet kui kõht peitu läheb siis annan teada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no jah kuidas võtta,kui vaatad tugitooli sportlasi siis on näha et punud on ees...kuid nad ei pea just sinna kõrvale sööma midagi soolast või rasvast...ma arvan õlle kohta nii,et kui siis liigtarvitamine tekitab et igapäev lased mingi 2-3l õlut siis võib midagi sinna ette arenema hakata.Kuid kui päevas lased mingi paar õlut siis sellest nüüd küll midagi ei teki...endal pole vähemalt tekkinud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no jah kuidas võtta,kui vaatad tugitooli sportlasi siis on näha et punud on ees...kuid nad ei pea just sinna kõrvale sööma midagi soolast või rasvast...ma arvan õlle kohta nii,et kui siis liigtarvitamine tekitab et igapäev lased mingi 2-3l õlut siis võib midagi sinna ette arenema hakata.Kuid kui päevas lased mingi paar õlut siis sellest nüüd küll midagi ei teki...endal pole vähemalt tekkinud :D

Ise ka said aru mis õelda tahtsid või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma nime kohta ütlen nii, et nime oli lihtsalt vaja kiirelt, sai siis see ka lambist valitud. Eelnevate postituste ajendusel küsiks, et kas aastaga on võimalik siis tegijaks saada? Muide, kes oleks üldse 'tegija' nime vääriline?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×