Jump to content
compu

Toit päeva jooksul

Recommended Posts

otsustasin siis minagi hakata hoolikamalt jälgima oma toitumist et saada vajalikud rasvad,süsivesikud ja valgud kätte. lihtsalt juhtme ajab kokku see menüü koostamine

järksu keegi tark inimene kirjutab mida ta näiteks päeva jooksul on söönud et oma kogus kätte saada mind huvitab lihtsalt mida tarbitakse, kogused on ju individuaalsed.

küsimust vast lolli alla ei liigitaks :unsure: näidismenüü eest oleks tänulik kui keegi viitsib postida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu tänane toit siis:

ärkasin kell 9 ja hommikusöögiks oli:

Kaerapuder (keedetud) (250 g):

- 290 Kcal, 10 g valku, 32.5 g süsivesikuid, 12.5 g rasva

Munavalge keedu (10tk ~350gr) (100 g):

- 47 Kcal, 11 g valku, 0 g süsivesikuid, 0 g rasva

Piim 2,5% (150 g):

- 78 Kcal, 3 g valku, 6 g süsivesikuid, 3 g rasva

Banaanid (150 g):

- 142.5 Kcal, 1.5 g valku, 34.5 g süsivesikuid, 0 g rasva

lõuna:

Kanafilee (küpsetatud) (60 g):

- 85.2 Kcal, 15.6 g valku, 0 g süsivesikuid, 2.4 g rasva

Leib tume (50 g):

- 109 Kcal, 4 g valku, 22 g süsivesikuid, 1 g rasva

Piim 2,5% (150 g):

- 78 Kcal, 3 g valku, 6 g süsivesikuid, 3 g rasva

Kurk ( värske) (50 g):

- 5 Kcal, 0 g valku, 0.5 g süsivesikuid, 0 g rasva

Makaronid(kuivaine) (70 g):

- 243.6 Kcal, 8.4 g valku, 53.2 g süsivesikuid, 1.4 g rasv

siis umbes kell pool 3:

Jogurt ( Gefilus õuna - pirni - aprikoosi) (400 g):

- 352 Kcal, 12 g valku, 56 g süsivesikuid, 8 g rasva

enne trenni 1 tund proteiin nr 1:

Protein No 1 ( Tai Kane) (40 g):

- 151.2 Kcal, 34.4 g valku, 1.6 g süsivesikuid, 0.8 g rasva

pärats trenni veel üks sheik: sama 40g + Glükoos (40 g):

- 157.6 Kcal, 0 g valku, 42 g süsivesikuid, 0 g rasva

Trenn lõppes kell 6

Pärast sheiki umbes tund:

kohupiim rosinatega lahja (150 g):

- 186 Kcal, 22.5 g valku, 21 g süsivesikuid, 0 g rasva

Õhtusöök kella 9 paiku:

Kartulipüree (300 g):

- 312 Kcal, 5.4 g valku, 46.5 g süsivesikuid, 12.9 g rasva

Sealiha karbon. (120 g):

- 398.4 Kcal, 33.6 g valku, 0 g süsivesikuid, 28.8 g rasva

Kaalikas (50 g):

- 11.5 Kcal, 0 g valku, 2 g süsivesikuid, 0 g rasva

Porgand ( värske ) (100 g):

- 35 Kcal, 0 g valku, 7 g süsivesikuid, 0 g rasva

Piim 2,5% (150 g):

- 78 Kcal, 3 g valku, 6 g süsivesikuid, 3 g rasva

Kaloreid kokku: 2911.2 Kcal

Valgud kokku: 201.8 g.

Süsivesikuid: 338.4 g.

Rasva: 77.6 g.

Ise kaalun 74 kilo 19a ja 176 pikk.

See pole just hea näidismenüü rasva on liiga palju ja valke ka aga mul muud moodi kaal ei tõuse niiet see on üsna isiklik. ei märkinud ära energiajooki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga raske tõesti süüa - eriti päevasel ajal! :D

ma vaatan lissalt pakenditelt kui palju pean sööma et valgud kätte saada ja nii palju sööngi! just sõin 3 juustu kuklit singiga ja 600g jogurtit ja sealt siis tuli umb. 42 g valku - ma süsivesikuid ei arvesta sest ainevahetus on kiire - rasvu ka ei arvesta!

tglt juba poes vaatan mida palju kuskil on ja eks siis selle järgi ostan ka!

edu igatahes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga raske tõesti süüa - eriti päevasel ajal! ;)

ma vaatan lissalt pakenditelt kui palju pean sööma et valgud kätte saada ja nii palju sööngi! just sõin 3 juustu kuklit singiga ja 600g jogurtit ja sealt siis tuli umb. 42 g valku - ma süsivesikuid ei arvesta sest ainevahetus on kiire - rasvu ka ei arvesta!

tglt juba poes vaatan mida palju kuskil on ja eks siis selle järgi ostan ka!

edu igatahes!

Kas sa trenni ka nii teed,et näed saalis suvalist vaba kangi,millest jõud üle käib,veeretad natuke,siis jooksed käsikute juurde,siis varbseina juurde jne.? :D

Kulturismis sõltub tulemus 50 % õigest toitumisest .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:Jarmo

Valku on palju ja süsivesikuid vähe.Organism peab saama 50 - 65 % päevasest energiast süsivesikutest.Üleliigne valk viiakse jälle organismist tulutult välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oldman-ile

tulevikus kindlasti tähtsustan enda jaoks rohkem toitumist - praegu on ainevahetus kiire ja söön umbes 9 korda päevas - põhiliselt vaatan et valgud saaks kätte sest rasva % ei ole elus kordagi tõusnud üle 7 % !

kangi veeretamise kohapealt teen korraliku kava järgi 5-t aastat ja kasutan nii käsikuid kui ka varbseina!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to compu:

HOMMIKUSÖÖK KL 7-8: Suurem klaas 2,5% list piima ja kausitäis putru( kaera-, riisi-, neljavilja-) koos moosi, jogurti või pähklite-rosinatega. Lisaks pakk lahjat magusat kohupiima ja teed.

LÕUNAOODE KL 10-11: Pool liitrit hapupiima või keefiri, piima ja 1-2 puuvilja.

LÕUNASÖÖK KL 13-14: 100 - 150gr. küpsetatud kanafileed ( vahel ka loomafilee, valge kala, lõhe) koos riisi, pasta või kartuliga. Kastmeks ket?upit jne. Kõrvale toorsalat.

ÕHTUOODE KL 17: Pakk lahjat magusat kohupiima.

Pärast trenni kohe: 1 puuvili ja Whey Lemon Super(40g)

ÕHTUSÖÖK KL 21: 2 keedetud muna ja pakk kodujuustu koos kurgi, paprika ja hernestega jne. Kõrvale täisteraleiba ja teed.

Just alustasin sellega esmaspäevast, nii et veel ei tea kas võtan midagi juurde ka, kuid tunne on küll, et võtan. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valke peaks mul siis olema umbes 140g? ja süsivesikute hulka tuleks tõsta umbes 400-ni või rohkem? nimetage siis mingeid tooteid kus on kõrge süsiveiskute hulk. aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks veel, mul on alati süsivesikute tarbimisega probleeme alati jääb vajaka. kui söön siis teised toitained saab enam vähem. kas peaks tarbima süsivesikute rikast spordijooki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
valke peaks mul siis olema umbes 140g? ja süsivesikute hulka tuleks tõsta umbes 400-ni või rohkem? nimetage siis mingeid tooteid kus on kõrge süsiveiskute hulk. aitäh

Valgu normid kõiguvad 1,4 - 2,4 g kehakaalu kilogrammi kohta päevas.

Süsivesikurikkad toiduained on: täisteraleib, kartulid, riis, kaerahelbed, müsli, banaanid, mesi, kuivatatud puuviljad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga raske tõesti süüa - eriti päevasel ajal! ;)

ma vaatan lissalt pakenditelt kui palju pean sööma et valgud kätte saada ja nii palju sööngi! just sõin 3 juustu kuklit singiga ja 600g jogurtit ja sealt siis tuli umb. 42 g valku - ma süsivesikuid ei arvesta sest ainevahetus on kiire - rasvu ka ei arvesta!

tglt juba poes vaatan mida palju kuskil on ja eks siis selle järgi ostan ka!

edu igatahes!

Kas sa trenni ka nii teed,et näed saalis suvalist vaba kangi,millest jõud üle käib,veeretad natuke,siis jooksed käsikute juurde,siis varbseina juurde jne.? :D

Kulturismis sõltub tulemus 50 % õigest toitumisest .

Valkude lugemisest piisab täiesti, et korralikult toituda ja et trennist kasu oleks.

Ja mis juttu sa ise ajad???

Kirjutad pidevalt, et ideaalne toitainete suhe on

valke 10-15 %

rasvu 25-30 %

süsivesikuid 60 %.

ja nüüd, et 50% sõltub toitumisest. Sellises vahekorras pole õigest toitumisest juttugi.

Näita mulle üks tegev kulturist, kes sööks sellises vahekorras. See vend peaks olema piitspeenike ja maratonijooksija, mitte kulturist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oldman-ile

tulevikus kindlasti tähtsustan enda jaoks rohkem toitumist - praegu on ainevahetus kiire ja söön umbes 9 korda päevas - põhiliselt vaatan et valgud saaks kätte sest rasva % ei ole elus kordagi tõusnud üle 7 % !

kangi veeretamise kohapealt teen korraliku kava järgi 5-t aastat ja kasutan nii käsikuid kui ka varbseina!

Kõik on omavahel seotud.Kuna sul on toidus rasva (mis annab 1 g - 9 kalorit energiat) vähe,siis söödki nii tihedalt,et kompenseerida energia puudujääki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:erxs11

Otsi selline raamat ja loe:Atletizm.Rekomendatsi.Vene keeles.;

Teadmisi sportlase toitumisest. R.Jalak,V.Ööpik,M.Mardna 2001. Tallinn

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to:erxs11

Otsi selline raamat ja loe:Atletizm.Rekomendatsi.Vene keeles.;

Teadmisi sportlase toitumisest. R.Jalak,V.Ööpik,M.Mardna 2001. Tallinn

Ma olen sellest aru saanud jah, et Sa kirjutad oma teksti kusagilt raamatutest.

Ise eelistan aga tugineda kogemustele ja mitte ükski raamat ei suuda neid asendada.

Olen ka omajagu spordialaseid teoseid lugenud ja leidnud, et seal kirjutatu ei lähe kokku sellega, mis toimub tegelikult. 99% juhtudest tuleb kõiki teooriad vähemal või suuremal määral mugandada nii et need sobiksid sulle endale.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to:erxs11

Otsi selline raamat ja loe:Atletizm.Rekomendatsi.Vene keeles.;

Teadmisi sportlase toitumisest. R.Jalak,V.Ööpik,M.Mardna 2001. Tallinn

Ma olen sellest aru saanud jah, et Sa kirjutad oma teksti kusagilt raamatutest.

Ise eelistan aga tugineda kogemustele ja mitte ükski raamat ei suuda neid asendada.

Olen ka omajagu spordialaseid teoseid lugenud ja leidnud, et seal kirjutatu ei lähe kokku sellega, mis toimub tegelikult. 99% juhtudest tuleb kõiki teooriad vähemal või suuremal määral mugandada nii et need sobiksid sulle endale.

Edu!

Jääme ootama sinu teaduslikke saavutusi,millega sa lükkad ümber senised teadlaste ja professorite uurimustööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to:erxs11

Otsi selline raamat ja loe:Atletizm.Rekomendatsi.Vene keeles.;

Teadmisi sportlase toitumisest. R.Jalak,V.Ööpik,M.Mardna 2001. Tallinn

Ma olen sellest aru saanud jah, et Sa kirjutad oma teksti kusagilt raamatutest.

Ise eelistan aga tugineda kogemustele ja mitte ükski raamat ei suuda neid asendada.

Olen ka omajagu spordialaseid teoseid lugenud ja leidnud, et seal kirjutatu ei lähe kokku sellega, mis toimub tegelikult. 99% juhtudest tuleb kõiki teooriad vähemal või suuremal määral mugandada nii et need sobiksid sulle endale.

Edu!

Jääme ootama sinu teaduslikke saavutusi,millega sa lükkad ümber senised teadlaste ja professorite uurimustööd.

Jään ootama sinu meeliköitvaid tsitaate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei hakanud uut teemat tegema äkki keegi vastab siin. asi selles, et mul tuleb liiga palju valke päevas söögiga umbes 40g rohkem kui vaja oleks. ma võtan proteiin nr1 enne trenni tund ja pärast trenni kohe, et äkki ma peaks selle enne trenni ära jätma?, see oleks kokkuhoid ja üleliigset ei tekiks. hommikut söön 9 ajal lõuna 12 ajal siis 3 ajal jogurt ja buuviljad ja siis kell 4 enne trenni proteein. õhtuoode on umbes kell 7 kohupiim või midagi sarnast ja õhtusöök kell 9.30 umbes. et äkki keegi annaks nõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

välismaistes kulturismi teemades kirjutatakse et 2-4 g keha kg kohta valku võtta nii et jumal teab mis see paras on! väga kõvasti pole mõttet jah üle süüa aga arvan et see 40 g üle ei tapa sind !

Muudetud kasutaja kame poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×