Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Nii sain kokku loetud, et osad kreatiinid seovad vett lihastesse osad mitte.. vb sain valesti aru... aga kui ei siis ikkagi küsimus kas see toode ka seob vett??: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=306

ootan vastuseid ;)

jah

see ei seo http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...;products_id=54

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige selle jutu peale tekkis väike hirm võtta 20g kreatiini päevas, kuid sooviks jõudu veits parandada.

Mis arvate kas näiteks sellest, kui ma võtan iga päev umbes 2g kreatiini ja umbes 5g glükoosi oleks mingit kasu?

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jaan666

Hakkasin ka kreatiini tarbima 10% -list koos proteiiniga. tavaliselt aitas proteiin jõudu lisada ja trennis kauem vastu pidada aga praegu kui võtan koos kreatiiniga tunnen et jõudu pole enam nii nagu ennem ja samuti lihased valutavad peale trenni kauem/rohkem . ei tea millest see võib olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mul seisab kapi nurgas pool purki kreatiini säiluvusajaga 04.08

Kõlbaks seda veel võtta v soetan uue?

Miks ei või, kui asi on korralikes tingimustes hoitud, siis pole tal häda midagi, seda enam, kui on 100% puhas kreatiin(puuduvad igasugused muud lisa ained: süsivesikud, maitseained jne.) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist on jah täiesti puhta kretiiniga mis on seisnud kinnises olekus kapis ja mille säilivusaeg lõppes tänavu aasta aprillis.

Et siis kindel et võib võtta, mõtlen just et ega tamingit kahju ei tee või oleks targem siiski uue poest osta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegemist on jah täiesti puhta kretiiniga mis on seisnud kinnises olekus kapis ja mille säilivusaeg lõppes tänavu aasta aprillis.

Et siis kindel et võib võtta, mõtlen just et ega tamingit kahju ei tee või oleks targem siiski uue poest osta?

Ei tee, olen ise võtnud ka kreatiini millel on säilivusaeg lõppenud. Mul oli isegi koos teiste lisadega mitte puhas ja oli enne avatud, maitse oli nats vastik, aga elas üle, tulemust andis ja midagi kõhus valetsi ei keeranud. Oleneb tootest, tavaliselt pulbrid(kuivained) ei lähe nii kiiresti halvaks, kui vedelas olekus(näiteks aminohapped vms.).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere,

Mul sõbra sõber ütles, et kreatiin on mõttetu, et selle mõju toimib ainult 1 kuu ja siis vajud kohe ära.

Ise kuulsin muidugi sellist asja esimest korda, aga kuulaks hea meelega teie arvamusi :D

Oodatud on kõigi kasutajate arvamused, eelkõige teadjate.

Võiks ka Kiivikas ise vastata, siis ta vast rohkem vastu ei vaidleks :D

Muudetud kasutaja aries poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere,

Mul sõbra sõber ütles, et kreatiin on mõttetu, et selle mõju toimib ainult 1 kuu ja siis vajud kohe ära.

Ise kuulsin muidugi sellist asja esimest korda, aga kuulaks hea meelega teie arvamusi :D

Oodatud on kõigi kasutajate arvamused, eelkõige teadjate.

Võiks ka Kiivikas ise vastata, siis ta vast rohkem vastu ei vaidleks :D

monohüdraadiga kuuritamine tõmbaba keha vett täis ja kui enam ei kasuta siis vesi läheb välja, kui lõpetad siis jõud läheb vähemaks, kuid lihas kasvab selle võrra rohkem kui sa tegid tugevamate raskustega.

Osadele inimestele kreatiin ei mõjugi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsiksin ka seda, et kas kreatiini tarbides suureneb ka rasvaprotsent?

Et praegu üritan rasva põletada ning tahaks teada, et kas kreatiin takistab seda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle kreatiin ei sobi näiteks psüholoogilistel põhjustel. Kreatiinikuuri ajal jõud kasvab üsna kiiresti, pärast kuuri aga mõneks ajaks jälle langeb. Jõu kasvu ajal on enesetunne suurepärane, kõik on ilus ja tore. Kui aga langema hakkab, siis satun ma mingisugusesse müstilisesse depressiooni, et trennis läheb halvasti, trenni teen kõvasti, aga jõud väheneb jne. Selline languse algus põhjustab mul veel suuremat langust, siis ma mõnda aega ei suuda lihtsalt psüholoogilist endast kõike anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle kreatiin ei sobi näiteks psüholoogilistel põhjustel. Kreatiinikuuri ajal jõud kasvab üsna kiiresti, pärast kuuri aga mõneks ajaks jälle langeb. Jõu kasvu ajal on enesetunne suurepärane, kõik on ilus ja tore. Kui aga langema hakkab, siis satun ma mingisugusesse müstilisesse depressiooni, et trennis läheb halvasti, trenni teen kõvasti, aga jõud väheneb jne. Selline languse algus põhjustab mul veel suuremat langust, siis ma mõnda aega ei suuda lihtsalt psüholoogilist endast kõike anda.

Endal ka täpselt sama moodi. Aga samas on mul selline keha mis ei tahagi midagi omaks võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidevalt siin foorumis kreatiini küsimused, aga keegi võiks ära seletada, et miks ei soovitata kreatiini algajatele? Alati vastus: Tee aasta aega trenni ja siis hakka kasutama. Tuulasin ringi, aga otsest vastust sellele küsimusele ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiini mõju on kõige suurem esimestel kordadel, seega ei tasuks seda effekti kohe ära raisata, vaid oodata kuni jõuad mingi piirini kus areng ei ole enam nii hea ja siis tuleb kreatiiniga hopsti juurde :D

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline küsimus, et kas kreatiintsitraadile võib samuti lisada süsivesikuid (trauben zucker-it), või toimitakse nii ainult monohüdraadi korral?

Olen foorumis tuhninud ka, aga ei ole nagu täpset vastust leidnud asjale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×