Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

tühjale kõhule ära küll võta. kõige parem oleks trennieelse toidukorra ajal ja peale trenni sheigis. 5g iga kord. mina võtan hommikul 5g ja siis õhtul 5g, või kui on trenn siis hommikul ja peale trenni sheigis.

Koos toiduga ei soovita , tühja kõhuga võttes on kaod väiksemad , paremini omastatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seda et kõvaks ei lähe... see on igal mehel oma probleem.

Ise teate mis sodi endale sisse ajate. Ja kui kõvaks ei lähe olete ise süüdi.

Teisalt see toktor on ka veidi kahtlane.... Iga probleemi lahendamiseks soovitab kasvuhormooni :blink:

Loomulikult igaühe enda asi! Mis te tahate öelda siis, et võistlevad kulturistid, kes peaaegu et pidevalt kreatiini tarbivad, et neil varsti enam ei tõuse või? Minul täiesti vastupidine näide on kodus olemas, nii et ärge siin seletage midagi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere taas minupoolt üle pika-pika aja!

tekkis probleem tol ajal partneriga kahel moel. Ma muutusin nii agressiivseks kui ka seksuaalselt aktiivseks. Tagajärg oli muidugi lahkuminek. Tol ajal ma seda siiski kreatiini kaela ei veeretanud.

Hetkel olen trenni teinud taas nii umbes pool kuud ja olen silmnähtavalt muutunud agressiivsemaks ja seksuaalselt 3x aktiivsemaks.

agresiivseks muutusid sellepärast et ei saanud piisavalt ja siis muutusid aktiivsemaks et saada :blink: .... ei tegelt arvatavasti on tegu selles et intensiivse trenni järel paiskus verre suht palju testosterooni ...

loe lisa

http://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone

et see peabki su libiidot tõstma ja nohh agresiivsus käib ka testoga kaasas ... mäletan et vaatasin mingite noorte kulturistide kohta vändatud dokumentaali ... ja seal ka noored kurtsid et eriti intensiivsete treening perioodide ajal olid nad hullult agresiivsed ... pere ja elukaaslaste vastu ... vott..

aga mil moel näeb välja 3x aktiivsem seksuaalselt ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatavasti on välja töötatud erinevaid kreatiini vorme - Creatine Monohydrate, Creatine Ethyl Ester (CEE), Micronized Creatine, Kre-Alkalyn, jne....

Milliseid kreatiine olete tarbinud ja mis on andnud parimaid tulemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Kreatiin monohydraat ... soovitatakse tarvitada mikroniseeritud. See on k6igis p6hiaine. (doos 3-5 g)

Ylej22nud on kreatiini ja veel millegi yhendid. (Parandavad omastatavust, v6ib v2hendada tarvitatavate sysivesikute hulka, toimivad puhversysteemina jne).

2. Kreatiin-alfa-ketoglutaraat (2-5 g)

3. Kreatiin glykonaat (3-5 g)

4. Kreatiin etyylester (1-2 g)

5. Kreatiin metyylester 1-2 g)

6. Trikreatiin orotaat (5 g)

Ained 2-6 on modifitseeritud segud.

Kysitud kyll ei olnud, kuid lisan igaks juhuks ka tarvitamise soovitused:

. Drink plenty of water That means at least half of your bodyweight in ounces — for a 200-pound guy that’s 100 ounces or just over 3 liters a day. In addition to its effects on strength and energy in muscle cells, creatine also acts as a volumizer, increasing the size of muscle cells by pulling water into them, expanding them like a balloon. Drinking plenty of water ensures cells have enough to draw in and expand with.

2. If you want immediate results, do a five-day creatine-loading phase during which you take the recommended dose 4–5 times a day with food (this includes pre- and postworkout shakes). After that, follow the typical dosing guidelines below.

3. On training days, take your creatine dose before and after a workout with your pre- and postworkout meals.

4. On rest days, take only one dose of creatine with a meal. You can occasionally skip a day because research shows that once the muscle is loaded with creatine, you can miss a day of dosing without compromising your muscle-creatine levels.

5. Give each type of creatine you try at least a full month before deciding whether it’s right for you. Either try each of the different types on their own, or go with a mixed creatine product that provides several types of creatine to cover all the bases.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Either try each of the different types on their own, or go with a mixed creatine product that provides several types of creatine to cover all the bases.

see on päris hea mõte, kahju et kuskil sellist toodet pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ära proovinud Wrange, Tai Kane, Fasti ja MuscleTechi kreatiinid - kui suuremad vahed sisse teha, siis mõikasid päris hästi. Nüüd pole kreatiini tarbinud aasta ja peale jõulu-hullust hakkan katsetama Higher Power´i mikroniseeritud kreatini - eks näis kuidas mõikab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen ära proovinud Wrange, Tai Kane, Fasti ja MuscleTechi kreatiinid - kui suuremad vahed sisse teha, siis mõikasid päris hästi. Nüüd pole kreatiini tarbinud aasta ja peale jõulu-hullust hakkan katsetama Higher Power´i mikroniseeritud kreatini - eks näis kuidas mõikab.

Milline neist mõjus sulle kõige paremini? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wrange ja Fast olid täitsa hea toimega Cell-tech oli jama...sai ainult raha raisata... Mina tarbin kreatiini kuuridena ja vahed hoian suured - nüüd tuleb ligi aastane vahe sisse juba...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Wrange ja Fast olid täitsa hea toimega Cell-tech oli jama...sai ainult raha raisata... Mina tarbin kreatiini kuuridena ja vahed hoian suured - nüüd tuleb ligi aastane vahe sisse juba...

Nii pikad pausid muutuvad ju mõttetuks või mis sa arvad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu puhul toimivad pikad vahed väga hästi, iga trenn laon ainult raskust juurde - lühikeste pausidega jääb efekt liiga väikeseks parem ootan veidi kauem, siis edasi minek palju parem - üle öö ei juhtu ju kulturismis midagi... KANNATUST!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Fred! Mida arvad sina: kas kreatiin imendub paremini fruktoosi või dextroosiga? Muscletechi tooteid ja reklaame vaadates ütlevad nad, et kulturisti suurim viga on kreatiini võtta mahlaga (just viinamarja mahlaga)!!! Siinkohal märgin ära, et dextroosi glükeemiline index on 100 aga fruktoosil 20 ning viinamarja mahlal 58!? Mida arvab asjast Fred? :) Ja teised ka muidugi!

Kahtlemata dekstroosiga,samuti ka maltodekstriiniga,mis koosneb ju mõnekaupa kokkupakitud dekstroosimolekulidest. Ja ka viinamarjamahl ajab asja nii öelda kenasti ära,sest tema GI on ikkagi kõrgemapoolne.

Fruktoosil puudub insuliini stimuleeriv toime,mis on kreatiini paremaks omastamiseks vajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin öelda, et kuna kreatiinetüülester on keemiliselt ebastabiilsem kui kreatiinmonohüdraat ja laguneb kergemini kreatiniiniks, siis ta peaks säilima vähem kui kreatiinmonohüdraat.Samas ma ei usu, et õhus leiduks mõnda sellist ainet, millega see kuidagi reageeriks ja ta kreatiniiniks laguneks, niiet 90% kindlusega võib väita et ta säilib igavesti (kui miski üldse nii kaua saab säilida)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monohüdraat kogub vett, selle tulemusena võib kaal tõusta mõne kilo võrra. Andrei8 tegeleb minu teada jõutõstmisega ja need lisakilod võivad probleemiks osutuda, kui kaalu sisse on vaja ära mahtuda. Offseasonil võiks muidugi kasutada. Tsitraat kogub aga vähem vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole küll proovinud, aga ma olen kuulnud, et tsitraat pole pooltki nii efektiivne ja et see sobib pigem vastupidavusaladele, kuna selle imendumine on aeglane.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga mida sa selle efektiivsusega teed, kui sul enne võistlust kolm lisakilo on ja sa kaalu sisse ei mahu? Tsitraati soovitatakse vastupidavusalade harrastajatele eelkõige selle tõttu, et nende jaoks on tähtis, et kaal ei tõuseks, ja tsitraat seda väga ei tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kreatiini võib siis panna lihtsalt valguga segi ja ära sheiikida nt peale trenni?

Ja rääkige süsivesikutest, kust neid saab ja kui palju peaks neid tarvitama tavalise valgu ja kreatiini kasutamise juures?

Räägitakse viinamarjasuhktust,kui tõhus see on..?ja mida süsivesikud üldse aitavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kreatiini võib siis panna lihtsalt valguga segi ja ära sheiikida nt peale trenni?

Ja rääkige süsivesikutest, kust neid saab ja kui palju peaks neid tarvitama tavalise valgu ja kreatiini kasutamise juures?

Räägitakse viinamarjasuhktust,kui tõhus see on..?ja mida süsivesikud üldse aitavad?

Jah, võib võtta koos valguga ja lisa veel juurde süsivesikud, sheiki võid panna nad nii: näiteks: 30g valku(paned siis nii palju valgupulbrit, et saaks kokku 30g valku, sest valgupulbrites valgu sisaldus on erinev), 5g kreatiini ning 60g süsivesikuid ja lisad vett või, mis sulle meeldib. Süsivesikud tõstavad kiiresti insuliini taseme veres ja teevad lihasrakud vastuvõtlikumaks toitainetele ja taastavad kiiresti glükogeeni varud, kreatiin mõjub paremini koos süsivesikutega jne. Sheiki võid panna Trauben Zuckerit(viinamarjasuhkur), mida saad osta Konsumist(ise ostan sealt) hinnaga 15-20 kr.

KINDLASTI ON SELLES TEEMAS OLEMAS SAMA VASTUS, MIS MA SULLE ANDSIN, AGA EI VAEVU JU ISE LUGEMA, LIIGA PIKK TEKST, EKSOLE? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×