Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

kui ma ei eksi, siis trauben zucker ja puuviljasuhkur on kaks eri asja. viinamarjasuhkur ehk dekstroos on väga kiire imendumisega ja seda soovitatakse kreatiiniga võtta.

huvitav küll - vaatan praegu otsa oma traubenzuckeri pakile ning seal on selges eesti keeles öeldud: viinamarjasuhkur (dekstroos), sama ka saksa keeles...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav küll - vaatan praegu otsa oma traubenzuckeri pakile ning seal on selges eesti keeles öeldud: viinamarjasuhkur (dekstroos), sama ka saksa keeles...

nii? seda just öeldigi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust kurat need müüdid küll tulevad... piim on üks paremaid imendumise abivahendeid.

On sul kreatiini ja piima kohta mingit täpsemat artiklit? Sest piima vastunäidustuste kohta ravimite puhul on artikleid küll.

Ja kui, siis mis on parim rasvaprotsent homogeniseertul ja kuidas oleks täispiimaga.

Laktoos mulle muret ei valmista, see võib tõesti soodustada, aga just see rasva funktsioneerimine. Kui see tõesti homogeniseeritul imekiiresti imendub, siis tõesti vist sellist kaitsvat kihti ei jää..

Huvitav kas kohupiima-kodujuustu-hapukoort tehes homogeniseeritakse ka piim ära enne? Sest kui homonegiseeritakse ja homogeniseeritud rasv ka nii käitub, nagu AlanBastard seda väidab (homogen rasv valgu transporterina), siis on ju tohutu vahe, kas 5% kohupiim on tehtud homogeniseeritud v homogeniseerimata piimaga, esimese korral on see ikkagi kiiresti imenduv, ehk isegi kiiremini kui 0-protsendiline?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piim vallandab uljalt insuliini ja see on kreatiinile abiks. Aga piima rasv on ka naturaalsena stabiilne emulsioon, mida stabiliseerivad fosfolipiidid ja mis ilmselt ei käitu üldse samamoodi kui tavaline rasv.

Kaseiini teevad aeglaseks ikka ilmselt muud omadused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piim vallandab uljalt insuliini ja see on kreatiinile abiks. Aga piima rasv on ka naturaalsena stabiilne emulsioon, mida stabiliseerivad fosfolipiidid ja mis ilmselt ei käitu üldse samamoodi kui tavaline rasv.

Kaseiini teevad aeglaseks ikka ilmselt muud omadused.

Okei. Kui veidi ringi vaadata, siis tõesti, tundub et kuigi piimas pole väga palju piimasuhkrut, on ta lihtsalt väga suure insuliinivastusega? On sul selle protsessi enda kohta kohta mingit paremat artiklit?

Saan aru et sellepärast siis ka antson ei soovita seda.

Ise joon õnneks juba viimased pool aastat šeiki piimaga.

Veel huvitavat lugemist piima kohta:

Piim vs cola peale trenni: IGF-1

Ja teisest artiklist

"On the other hand, adults who drink a lot of milk have an average 10 to 20 percent increase in circulating IGF-1."

Jälle targem.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,mul on nüüd see 20g päevas laadimiskuur läbi. Kuna ma peaks nüüd 5 grammi sisse võtma? Mul on iga päev trenn,aga see algab alati peale kella 19:00. Kas siis natuke hilja peale ei jääks kreatiini võtmine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,mul on nüüd see 20g päevas laadimiskuur läbi. Kuna ma peaks nüüd 5 grammi sisse võtma? Mul on iga päev trenn,aga see algab alati peale kella 19:00. Kas siis natuke hilja peale ei jääks kreatiini võtmine?

ei, minu teada küll kellaaeg ei tohiks midagi halba teha. lihtsalt oluline on see, et võtad enne trenni ja peale trenni koos kiire süsivesikuga kreatiini sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei, minu teada küll kellaaeg ei tohiks midagi halba teha. lihtsalt oluline on see, et võtad enne trenni ja peale trenni koos kiire süsivesikuga kreatiini sisse.

Ma võtan nüüd ainult 1 kord päevas. Et siis kas enne või peale trenni? Peale trenni oleks alles kell 10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see võib mingitki moodi tõsi olla,et kreatiin teeb närviliseks ( nagu kõrvalmõju vms )

Mul üks tuttav on kreatiini kuuri ajal palju närvilisem ja kurjem, tal juba teine kuur ja mõlema kuuri ajal olen seda täheldanud, ei usu enam, et

halbade asjade kokkulangemine.

Tarvitab liiga palju ?

Lihtsalt sooviks teada, kas kellegil on näiteid, tõestust või midagi sellest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see võib mingitki moodi tõsi olla,et kreatiin teeb närviliseks ( nagu kõrvalmõju vms )

Mul üks tuttav on kreatiini kuuri ajal palju närvilisem ja kurjem, tal juba teine kuur ja mõlema kuuri ajal olen seda täheldanud, ei usu enam, et

halbade asjade kokkulangemine.

Tarvitab liiga palju ?

Lihtsalt sooviks teada, kas kellegil on näiteid, tõestust või midagi sellest :)

Kõike on võimaik liiga palju tarvitada aga närviliseks tegemist kuulen küll esmakordselt. Olen ise umbes 3 aastat kreatiini tarbinud ja pole mitte mingisugust tuju muutust täheldanud. See on nii levinud toidulisand et kui tal tõepoolest oleks selline mõju siis oleks see ammu välja tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Närviliseks võivad teha muud tooted, kus peale kreatiini on kofeiinid ja muud ergutid sees... Aga usun, et ta närviliseks lihtsalt läinud sellest, et treeningkoormus suurem kui muidu ning muu stress...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind küll kreatiin närviliseks ei tee, aga krt kõik tahaks puruks tampida ja põlema panna! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see võib mingitki moodi tõsi olla,et kreatiin teeb närviliseks ( nagu kõrvalmõju vms )

Mul üks tuttav on kreatiini kuuri ajal palju närvilisem ja kurjem, tal juba teine kuur ja mõlema kuuri ajal olen seda täheldanud, ei usu enam, et

halbade asjade kokkulangemine.

Tarvitab liiga palju ?

Lihtsalt sooviks teada, kas kellegil on näiteid, tõestust või midagi sellest :)

ROIDRAGE?

Ise pole küll täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea kreatiin siis :D

Võiks juba muutusi testosteroonitasemes ka uurida, kui nii võimsalt mõjub :) platseeboefekt :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks olen ca 3 nädalat kreatiini peal olnud (7g päevas, ilma laadimiseta) ja tundub, et kuulun nende sellide hulka, kellele ta eriti suurt boonust ei anna.

Muidugi võin ka liiga ennatlik olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänaseks olen ca 3 nädalat kreatiini peal olnud (7g päevas, ilma laadimiseta) ja tundub, et kuulun nende sellide hulka, kellele ta eriti suurt boonust ei anna.

Muidugi võin ka liiga ennatlik olla...

kusjuures, täpselt sama siin... olen juba mõelnud, milleks üldse see tegevus :)

Nüüd võtan peale trenni sheigiga 10g ja thats it.... Kilo sai ostetud, kasutan siis ära hehe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea kreatiin siis :D

Võiks juba muutusi testosteroonitasemes ka uurida, kui nii võimsalt mõjub :) platseeboefekt :) ?

Ühes uuringus tõestis DHT-d aga rohkem pole uuritud ja seal oli palju mõjutavaid tegureid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline küsimus, et miks esimene nädal tuleb 20g kreatiini tarbida ja peale seda ainult 5g ja et mis vanuselt seda kreatiini üldse tarbima tohib hakata? Kui on kirjas, et kreatiin on ohutu, kas siis võib seda võtta ka nt. 15-17aastane inimene?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud mardusele!

Kopeerisin selle amazon.ee leheküljelt(wonxile kreatiini tarbimisest):

Kasutamise esimesel viiel päeval 4 x 5 g (tl) päevas. Edaspidi treeningupäeval 2 x 5 g, puhkepäeval 1 x 5 g. Soovitavalt koos süsivesikutega (mahl) ja kohvi tarbimist piirates.

Siit võid järeldada, et kui sa just päevas 4(hiljem 2) korda trenni ei tee, siis ei saa koguaeg kreatiini peale(enne) trenni manustada...Mina jaotan 20g(hiljem 10g) kreatiini päeva peale ühtlaselt ära, kusjuurs 5g võtan sisse alati peale trenni.

Mul on selline küsimus, et miks esimene nädal tuleb 20g kreatiini tarbida ja peale seda ainult 5g ja et mis vanuselt seda kreatiini üldse tarbima tohib hakata? Kui on kirjas, et kreatiin on ohutu, kas siis võib seda võtta ka nt. 15-17aastane inimene?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×