Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

krealkalyn'i toime on vähe teine, kuna tegemist pole siiski monohüdraadiga...

krealkalyn peaks andma rohkem vastupidavust ja siduma vett rakusiseselt, ühesõnaga ei tohiks jääda selline vesine vorm nagu monohüdraadiga. isiklikult seda kaalu tõusu tähele ei pannud, ja vastupidavuse tõusust samuti aru ei saand. küll tõusis kaal tublisti monohüdraadiga ja vastupidavus kreatiin etüülestriga... osadel jälle mõjub erinevalt ja kiidavad krealkalyni, kuid kõigil on siiski mõju individuaalne. kui sa jõusaaliga tegeled, siis soovitaks sulle CreaBomb'i proteiin.ee'st.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi kasutab kreatiini Kre-Alkalyn® 1500 ?

Kas asi mõjub ka paremini siis kui tavalised monohydrate kreatiinid ?

Panin terve purgi Crea Combi kinni ja ei midagi, eriti, kui võrrelda monohüdraadiga, viimane on ikka hoopis teine asi.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panin terve purgi Crea Combi kinni ja ei midagi, eriti, kui võrrelda monohüdraadiga, viimane on ikka hoopis teine asi.

huvitav, sest CreaBomb sisaldab ka ju monohüdraati... aga krealkalyni oled proovind?

või on mul siin kohustus rääkida, et kõige paremad on siiski fitness.ee tooted? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav, sest CreaBomb sisaldab ka ju monohüdraati... aga krealkalyni oled proovind?

või on mul siin kohustus rääkida, et kõige paremad on siiski fitness.ee tooted? B)

Eiei, monohüdraati müüvad ju kõik, aga mulle annab see meeletu jõudu ja kehakaalutõusu, mis ka eesmärgiks :P . Mina pole kindlasti see, kes räägib seda, mida siin müüakse, vaid ikka seda, mis töötab minu puhul. Krealkalyni ei ole proovinud, aga tean, et mõni kasutab ja seda edukalt.

Huvi pärast aga proovisin ise CreaCombi ja ei andnud midagi (ju siis monohüdraati seal koguseliselt vähe, see 5 kreatiini segu ju).

No olen kasutanud enamust saadaolevatest lubatud lisanditest ja kreatiin monohüdraat on julgelt 3 seas, teine vist isegi mu pingereas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kas 1,5g kreatiini peale trenni tõstab mu lihasmassi ja kaalu(ostsin massilisaja taastusjoogiks teadmatusest et seal kreatiin sees)? Praegu need kaks asja kriitilise tähtsusega sest käsil kaalulangetus ja võibolla natuke lihast kaotada ka vaja ning ei taha et selline asi mõjutaks mu eesmärki . Ise tegelen vastupidavusspordiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kas 1,5g kreatiini peale trenni tõstab mu lihasmassi ja kaalu(ostsin massilisaja taastusjoogiks teadmatusest et seal kreatiin sees)? Praegu need kaks asja kriitilise tähtsusega sest käsil kaalulangetus ja võibolla natuke lihast kaotada ka vaja ning ei taha et selline asi mõjutaks mu eesmärki . Ise tegelen vastupidavusspordiga.

Kaalu mõjutab eelkõige toitumine, mitte see milliseid lisandeid võtad. Kreatiini üks omadus on see et ta seob vett nii et sa võid (kuid ei pruugi) veidi veekaalu tõsta kuid nagu ma ütlesin, kaal on enamasti ikkagi tavatoitumise teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krealkalyn'i toime on vähe teine, kuna tegemist pole siiski monohüdraadiga...

krealkalyn peaks andma rohkem vastupidavust ja siduma vett rakusiseselt, ühesõnaga ei tohiks jääda selline vesine vorm nagu monohüdraadiga. isiklikult seda kaalu tõusu tähele ei pannud, ja vastupidavuse tõusust samuti aru ei saand. küll tõusis kaal tublisti monohüdraadiga ja vastupidavus kreatiin etüülestriga... osadel jälle mõjub erinevalt ja kiidavad krealkalyni, kuid kõigil on siiski mõju individuaalne. kui sa jõusaaliga tegeled, siis soovitaks sulle CreaBomb'i proteiin.ee'st.

Kustostsast kre-alkalyn vastupidavust saab anda? kreatiin fosfaadist toodab keha energiat alati lühiajalistel, plahvatusliku iseloomuga tegevustel.

Kreatiin monohüdraat seob ka rakusiseselt vett. Mis kasu tast oleks, kui ei seoks? Lihtsalt et kuna monohüdraat ei imendu nii hästi, siis jääb ta ka naha alla üleliigset vett koguma ja võib selle arvelt kaalu tõsta, mis enamikule on ebasoovitav efekt.

Antud kre-alaklyni kasutasin just viimase dieedi ajal pikalt, sest mul pole vaja dieedi ajal mingit vesist väljanägemist ega lisasüsivesikuid, mida tavalisele kreatiinile juurde peab panema.

Kui selle kreatiini esimest korda sisse lülitasin, andis küll jõudu juurde. Dieedi ajal muidugi jõudu juurde ei tule, võtsin jõu hoidmise ja lihase säilitamise eesmärgil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kas 1,5g kreatiini peale trenni tõstab mu lihasmassi ja kaalu(ostsin massilisaja taastusjoogiks teadmatusest et seal kreatiin sees)? Praegu need kaks asja kriitilise tähtsusega sest käsil kaalulangetus ja võibolla natuke lihast kaotada ka vaja ning ei taha et selline asi mõjutaks mu eesmärki . Ise tegelen vastupidavusspordiga.

Ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kustostsast kre-alkalyn vastupidavust saab anda? kreatiin fosfaadist toodab keha energiat alati lühiajalistel, plahvatusliku iseloomuga tegevustel.

Kreatiin monohüdraat seob ka rakusiseselt vett. Mis kasu tast oleks, kui ei seoks? Lihtsalt et kuna monohüdraat ei imendu nii hästi, siis jääb ta ka naha alla üleliigset vett koguma ja võib selle arvelt kaalu tõsta, mis enamikule on ebasoovitav efekt.

Antud kre-alaklyni kasutasin just viimase dieedi ajal pikalt, sest mul pole vaja dieedi ajal mingit vesist väljanägemist ega lisasüsivesikuid, mida tavalisele kreatiinile juurde peab panema.

Kui selle kreatiini esimest korda sisse lülitasin, andis küll jõudu juurde. Dieedi ajal muidugi jõudu juurde ei tule, võtsin jõu hoidmise ja lihase säilitamise eesmärgil.

kreaalkalyn tootjad väidavad: fat free lean muscle gains, enhanced recovery time and increased stamina... krealkalyni puhul panin ise ka üksnes vastupidavuse tõusu tähele, see oli siis pikematel võrkpalli turniiridel. kaalu ja jõu nr.id ei muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kreaalkalyn tootjad väidavad: fat free lean muscle gains, enhanced recovery time and increased stamina... krealkalyni puhul panin ise ka üksnes vastupidavuse tõusu tähele, see oli siis pikematel võrkpalli turniiridel. kaalu ja jõu nr.id ei muutunud.

Nn. seerivastupidavust suurendab kreatiin küll. Sellest tulebki tema positiivne efekt jõutreeningul, et keha jõuab antud lühiajalise ja plahvatusliku iseloomuga pingutamiseks nagu seda on jõutreeningus üks seeria, oma energiavarud täis sünteesida. Maratonijooksus või selles mõttes tõelistel kestvusaladel ta selles mõttes kasu ei anna.

Võrkpallis, kus hüpped, spurdid jms plahvatuslik liikumine vaheldub rahulikuma perioodiga võib kreatiin kasu anda.

Jõudu ega lihasmassi ega vastupidavust ei saa anda ükski lisand ega toit, kui pole vastavat treeningut. Samamoodi ei saa tootja muidugi garanteerida rasvavaba lihasmassi lisandumist aga see selleks... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kustostsast kre-alkalyn vastupidavust saab anda?

vs

Nn. seerivastupidavust suurendab kreatiin küll.

kuidas sis ikkagi on? :S

mai ei väida absoluutselt, et sinu väited valed on, lihtsalt kui tegemist oli minul võrkpalli turniiriga (5-6 mängu, 3 geimi võiduni) sis see oli ikka üldfüüsilist rohkem kurnav, kui mingit konkreetset lihasgruppi.

su teooria on kindlasti korrektne, aga iga inimest tuleks siiski individuaalsena võtta. minul mõjus kre-alkalyn nimodi, sinul teistmoodi, teemaalgatajal vb kolmandat moodi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriavastupidavust suurendab. Lihtsalt vastupidavuse all mõtlen mina ikka pikki-pikki distantse hõlmavaid spordialasid.

Aitab kaasa aladel, mis koosnevad erinevate intensiivsusega osadest. Ehk kui teed ühe sprindi ja puhkad vahepeal paar minutit ja siis jälle spurdid vms. Mitte aladel, kus sa liigud tunde ja tunde sama ühtlase tempoga nagu maraton või suusatamine vms. Seal ei ole sellist intervalltreeningut ja keha kasutab energiaks rasvu, mitte kreatiinfosfaati.

krealkalyn peaks andma rohkem vastupidavust

Kui mõelda rohkem all suurendab ja vastupidavuse all seeriavastupidavust ehk seeriate vahelist taastumist siis küll.

Kui sa tahad öelda, et kre-alkalyn annab vastupidavust, aga monohüdraat jõudu, siis ma ei saa sellega nõustuda. Inimkeha lihtsalt ei tööta niimoodi ja siin pole individuaalse mõjuga midagi tegemist.

See on a la kas tarbida valu, mida keha lagundab aminohapeteks ja siis laseb käiku või kohe aminohappeid. Monohüdraat on siis see nö aeglane valk ja kre-alkalyn see kiirema imendumisega aminohape, aga eesmärk on neil organismis mõlemal sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen näinud tabelit, kus 100m sprint oli 95% anaeroobne ja 5% aeroobne, ja pikemad distantsid olid aina suureneva protsendiga aeroobse kasuks.

Point selles et pikematel aladel ka anaeroobset, aga aina väiksemas osas. Et kui see osa muutuks efektiivsemaks siis mingi loogika justkui oleks.. B)

Samas ega uuringud vastupidavust ja kreatiini koos väga heas valguses ei näita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsisin siit foorumist enda vastust kuid ei leidnud kahjuks, vb jäi miskit kahesilma vahele aga selline küsimus siis. Nimelt ostsin Fast Creatine Monohydrate ja et kui ma alustan seda laadimis nädalat 20g päevas ning reedel tuleb puhkepäev kus võtan siis 5g hommikul ja õhtul tuleb sünnipäev ning pitsitõstmine , et kas viina võib juua?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin siit foorumist enda vastust kuid ei leidnud kahjuks, vb jäi miskit kahesilma vahele aga selline küsimus siis. Nimelt ostsin Fast Creatine Monohydrate ja et kui ma alustan seda laadimis nädalat 20g päevas ning reedel tuleb puhkepäev kus võtan siis 5g hommikul ja õhtul tuleb sünnipäev ning pitsitõstmine , et kas viina võib juua?:D

Mis sa vajad abi viinajoomisel või, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sa sellest kreast sis ikka võtad, kui viina isu suurem... ära liiga tee ja jäta krea võtmata reedel, ja kui väga rajult kallad, ära võta laup ka, lööb põhja veel alt ära...

Muudetud kasutaja harselius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa sellest kreast sis ikka võtad, kui viina isu suurem... ära liiga tee ja jäta krea võtmata reedel, ja kui väga rajult kallad, ära võta laup ka, lööb põhja veel alt ära...

et kui suurem viina joomine ees, siis dehüdratsioon on ka suurem ning arvatavasti ei jõua nii palju vett juua kui kreatiini tarbimisel vaja oleks?

aga kuidas see siis ikkagi laadimise perioodil on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen näinud tabelit, kus 100m sprint oli 95% anaeroobne ja 5% aeroobne, ja pikemad distantsid olid aina suureneva protsendiga aeroobse kasuks.

Point selles et pikematel aladel ka anaeroobset, aga aina väiksemas osas. Et kui see osa muutuks efektiivsemaks siis mingi loogika justkui oleks.. B)

Samas ega uuringud vastupidavust ja kreatiini koos väga heas valguses ei näita.

post-5767-1291713172_thumb.jpg

Nii on lood :)

Muudetud kasutaja Mart Muru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii on lood B)

Hea tabel, ise usun ka pigem seda.

Üritasin lihtsalt leida mingisugust põhjendust, miks mõni vastupidavusalal kreatiini kasutab ja sellest väidetavalt kasu saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin siit foorumist enda vastust kuid ei leidnud kahjuks, vb jäi miskit kahesilma vahele aga selline küsimus siis. Nimelt ostsin Fast Creatine Monohydrate ja et kui ma alustan seda laadimis nädalat 20g päevas ning reedel tuleb puhkepäev kus võtan siis 5g hommikul ja õhtul tuleb sünnipäev ning pitsitõstmine , et kas viina võib juua?B)

Seltsimehed koomikud. Ühesõnaga vaevab küsimus, et kui joon ja kreatiini võtan, kas siis kreatiin ikka "laksab" ja lihas kasvab? Loogiline on, et võtad sa kreatiini või ei, sel nädalavahetusel kui joon, on sul lihaskasv niikuinii häiritud.

Mina soovitaks muidugi üleüldse mitte juua. Just eespool nimetatud põhjusel. Kreatiin tõepoolest seob vett ja alkohol on diureetilise efektiga, kuid pole mõtet juuksekarva lõhki ajada. Arvan, et pole võimalik kindlaks teha, kui suur on nüüd diureetilisest efektist põhjustatud mõju vähenemine ja kui suur on lihtsalt alkoholi mõjust organismile põhjustatud töövõime langus järgmisel päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×