Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Kreatiini soovitatakse võtta vähemalt 15g Dextroga. Kas klaas viinamarjamahla suudab sama teha? Viinamarjamahl suudab üldiselt asendada Dextro?

Viinamarjamahl ongi sisuliselt vesi ja glükoos e dekstroos. Pole mõtet karva lõhki ajada, igasugune mahl on okei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pealkirjas juba mainitud teema küsimus siis. Küsimus ongi siis selline, et nii.. et teen 4-5 korda nädalas jõusaali, kaalulangetamise eesmärgil ning lihasmassi suurendamise eesmärgil, kasutan Thermogenic Fat Burnerit praegu ning tahakski teada siis.. et kui ma hakkaks kreatiini ka tarbima, et on see hea mulle ja mu kehale ning ega ohusta midagi? Samuti kas tegu on mõteka asjaga, või võiks selle kreatiini unustada.

Sooviks mõne kogenuma treenija kogemusi ja arvamusi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealkirjas juba mainitud teema küsimus siis. Küsimus ongi siis selline, et nii.. et teen 4-5 korda nädalas jõusaali, kaalulangetamise eesmärgil ning lihasmassi suurendamise eesmärgil, kasutan Thermogenic Fat Burnerit praegu ning tahakski teada siis.. et kui ma hakkaks kreatiini ka tarbima, et on see hea mulle ja mu kehale ning ega ohusta midagi? Samuti kas tegu on mõteka asjaga, või võiks selle kreatiini unustada.

Sooviks mõne kogenuma treenija kogemusi ja arvamusi. :lol:

Mis see kreatiin sind ikka ohustab ? Mis kreatiini võtad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealkirjas juba mainitud teema küsimus siis. Küsimus ongi siis selline, et nii.. et teen 4-5 korda nädalas jõusaali, kaalulangetamise eesmärgil ning lihasmassi suurendamise eesmärgil, kasutan Thermogenic Fat Burnerit praegu ning tahakski teada siis.. et kui ma hakkaks kreatiini ka tarbima, et on see hea mulle ja mu kehale ning ega ohusta midagi? Samuti kas tegu on mõteka asjaga, või võiks selle kreatiini unustada.

Sooviks mõne kogenuma treenija kogemusi ja arvamusi. :lol:

Milleks kreatiini tarbida tahad? Kuidas toitumisega lood on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis see kreatiin sind ikka ohustab ? Mis kreatiini võtad ?

Hms.. ma ei võtagi veel kreatiini.. pmst küsimus läks natuke nihu, ohustumine sellega ei kaasne, eks? Igatahes, kuna ma langetan kaalu, rasva seega.. aga tahan suurendada lihaseid piisavalt, ega see mu keha mingi väga üles ei pumpa lõpuks ning pärast pole mingi 2 korda suurem kui praegu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks kreatiini tarbida tahad? Kuidas toitumisega lood on?

Kreatiini tahaks lihaste suurendamiseks kasutada, et kuna langetan kaalu, ei taha, et jõud väheneks.. vaid suureneks.

Toitumisega.. hmm põhimõtteliselt nädalaõpuks peaks toitumiskava valmima. Eks näha ole siis. Praegu, no nii ja naa.. päris mingi shokolaadi ja krõpse jne selliseid asju ei pugi, aga no söön kuidas juhtub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hms.. ma ei võtagi veel kreatiini.. pmst küsimus läks natuke nihu, ohustumine sellega ei kaasne, eks? Igatahes, kuna ma langetan kaalu, rasva seega.. aga tahan suurendada lihaseid piisavalt, ega see mu keha mingi väga üles ei pumpa lõpuks ning pärast pole mingi 2 korda suurem kui praegu?

Kaalu langetades läheb ikka keha väiksemaks, Kui langeb kaal, langevad ka ümbermõõdud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiini tahaks lihaste suurendamiseks kasutada, et kuna langetan kaalu, ei taha, et jõud väheneks.. vaid suureneks.

Toitumisega.. hmm põhimõtteliselt nädalaõpuks peaks toitumiskava valmima. Eks näha ole siis. Praegu, no nii ja naa.. päris mingi shokolaadi ja krõpse jne selliseid asju ei pugi, aga no söön kuidas juhtub.

Arvestades, et vist suht algajaga tegemist, siis mina ei soovita küll mingeid lisandeid sisse sööma hakata, kõva trenn korralik toitumine, kui mingi hetk tunned, et areng stoppama jäänud, ssiis mõtle lisandite peale. P.S. Ei ole usku, et suudad korraga kasvatada lihast ja vähendada rasva, algajal mingi hetk ehk isegi õnnestub..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures, ümbermõõdud vähenevad juba päris piisavalt.. võrreldes algeliste möötudega. Ma ei ütleks, et ma päris algaja olen mingi spordivallas võinii.. jõusaalis, no ega ma just mingi kogenud oskaja ka pole, aga mingi täiesti algaja ka pole. 8 ujumistrenni aasta, 2 jalka ning 1 kossu aasta jooksul olen ma nii mõndagi selgeks saanud jõusaali osas ja alati on fitness.ee harjutustepank ning foorum abiks :lol: Kuid kindlasti kõvasti algajam jõusaali osas kui sina :)

Muudetud kasutaja marko1222 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiini kasutamisel on omad ohud. Keha toodab tegelikult ise kreatiini aga vähem kui sa seda lisandiga sisse sööksid. Nüüd kui hakkad lisandina võtma võib juhtuda et keha lõpetab selle tootmise või toodab küll aga vähemal määral. Kõige halvemal juhul võib juhtuda et keha "unustabki" selle tootmise ära.

Muudetud kasutaja mokdv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiini kasutamisel on omad ohud. Keha toodab tegelikult ise kreatiini aga vähem kui sa seda lisandiga sisse sööksid. Nüüd kui hakkad lisandina võtma võib juhtuda et keha lõpetab selle tootmise või toodab küll aga vähemal määral. Kõige halvemal juhul võib juhtuda et keha "unustabki" selle tootmise ära.

Kui suur on tõenäosus , et sedasi juhtuda võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina tarbisin esimesena kreatiin etüülestrit(fitcrea). sellega oli pigem nimodi, et andis energiat juurde ja tuli selline aeroobse tahtmine peale. raskelt ajas higistama ja kaal langes. siis kui monohüdraati hakkasin tarbima, siis sellist energiat ei täheldanudki, pigem hakkas vett korralikult lihasesse siduma ja kaal tõusis märgatavalt, mis võib kaalu langetamise juures sind ära ehmatada. monohüdraadiga oli veel selline jama, et laadimiskuuri ajal lõi seedimise ka päris sassi, mingi aeg vist isegi lõi põhja alt ära...

mina sis soovitaksin seda fitcrea'd, samas, kes mina selline soovitaja üldse olen. kindlasti keegi oskab professionaalset/teoreetilist nõu anda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üldjuhul taastub keha enda tootmine paari nädala jooksul, kui korraliku kuuri teed ja üle ei manusta...

See fitcrea. pakuks päris huvi, ajas higistama.. ega see mingi niimoodi pole, et koguaeg ajab higistama, et nagu trenniajal ikka rohkem, või kui kõnnid mingi paarsada meetrit ja keha märg?

Kreatiinidel ongi see, et sul on mingi 5 nädalat kreatiini sissesöömist, siis on 2 nädalat pausi , või kuidagi sedasi, iga tooteinfos peaks see üleval olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See fitcrea. pakuks päris huvi, ajas higistama.. ega see mingi niimoodi pole, et koguaeg ajab higistama, et nagu trenniajal ikka rohkem, või kui kõnnid mingi paarsada meetrit ja keha märg?

Kreatiinidel ongi see, et sul on mingi 5 nädalat kreatiini sissesöömist, siis on 2 nädalat pausi , või kuidagi sedasi, iga tooteinfos peaks see üleval olema.

fitcrea... räägitakse küll et ajab ka muidu mingil määral higistama, aga ma võtsin aint ennem trenni(5g st). ma päris täpselt ei oska öelda ka, kuna võtsin fitcread suvel, ja see suvi oli niigi higirohke :lol: . kindlast mingi määral higi eritus suureneb, kui palju?, see on juba individuaalne.

kreatiini kuur siis peaks välja nägema selline et esimene nädal tarbid 20g päevas, 5g kaupa ennem või peale sööki. peale nädalat ennem ja peale trenni 5g e. 10g päevas. kuskilt lugesin ka et võib ka kasutada pidevalt(mitte kuurina) aga sis 3g päevas, aga see ei pidanud nii efektiivne olema

fitness wiki'st võid lugeda täpsemalt kreatiini kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina tarbisin esimesena kreatiin etüülestrit(fitcrea). sellega oli pigem nimodi, et andis energiat juurde ja tuli selline aeroobse tahtmine peale. raskelt ajas higistama ja kaal langes. siis kui monohüdraati hakkasin tarbima, siis sellist energiat ei täheldanudki, pigem hakkas vett korralikult lihasesse siduma ja kaal tõusis märgatavalt, mis võib kaalu langetamise juures sind ära ehmatada. monohüdraadiga oli veel selline jama, et laadimiskuuri ajal lõi seedimise ka päris sassi, mingi aeg vist isegi lõi põhja alt ära...

mina sis soovitaksin seda fitcrea'd, samas, kes mina selline soovitaja üldse olen. kindlasti keegi oskab professionaalset/teoreetilist nõu anda...

Kreatiin etüülester ja neerud:

CEE is a form of commercially available creatine touted to have higher absorption rates and a longer serum half-life than regular creatine monohydrate by several supplement companies. However, no peer-reviewed studies have emerged on creatine ethyl ester which conclusively prove these claims. A study presented at the 4th International Society of Sports Nutrition (ISSN) annual meeting demonstrated that the addition of the ethyl group to creatine actually reduces acid stability and accelerates its breakdown to creatinine. The researchers concluded that creatine ethyl ester is inferior to creatine monohydrate as a source of creatine.

Link1

Link2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×