Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

Väga haige ju tegelikult :rolleyes: Ma ei saaks kyll panna seda kui syda pahaks läheks.

Sina pole tema ;) Aga eks neid jutte liigu küll ja küll. Proteiin pidi samamoodi maksa per*e keerama nagu steroidid, olen kuulnud.

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Sina pole tema :o Aga eks neid jutte liigu küll ja küll. Proteiin pidi samamoodi maksa per*e keerama nagu steroidid, olen kuulnud.

Ütle siis neile rääkijatele, et ärgu enam grammigi valku söögu :rolleyes: Eks siis näeb, mis kõik p***e läheb ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa midagi aru, ainult vett hoiab kehas kinni (monohüdraat). Peale trenni on särk ikka korralikult märg ;) Aga siiski on kõik OK :rolleyes:

Lihased koosnevad ju 70% veest, kreatiin hoiabki vett kinni ja selle tulemusena on sul rohkem jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimelt siis 2 nädalat tagasi hakkasin manustama kreatiini 5g kaupa nagu pakendil/juhendites kirjas. Ehk siis laadimisperiood ja nüüd tavaline. Kreatiiniks on fast creatine.

Nüüd nahk sügeleb, sügades tekivad väikesed nahaärritused ja nahk on kuiv. Ainult kuiva naha tunnus see pole, ehk siis asi pole talveses kuivas keskkonnas. Endateada mingisuguseid allergiaid ei esine.

Siit siis küsimus:

Kas kreatiini manustamine võib tekitada allergiat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt siis 2 nädalat tagasi hakkasin manustama kreatiini 5g kaupa nagu pakendil/juhendites kirjas. Ehk siis laadimisperiood ja nüüd tavaline. Kreatiiniks on fast creatine.

Nüüd nahk sügeleb, sügades tekivad väikesed nahaärritused ja nahk on kuiv. Ainult kuiva naha tunnus see pole, ehk siis asi pole talveses kuivas keskkonnas. Endateada mingisuguseid allergiaid ei esine.

Siit siis küsimus:

Kas kreatiini manustamine võib tekitada allergiat?

Kuiv nahk on pigem talvest ,aga kreatiini kasutamisel võib tundlikul inimesel tõesti esineda väikseid punaseid täppe mis sügelevad. Võid vähendada kogust ja se läheb üle seni kui keha harjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan teadmiseks, kuid tahaks küsida, mida bilirubiini tase näitab ja mida mõjutab?

Bilirubiin on analüüs mis näitab sapi ainevahetust organismis. Mul hakkas see jõusaali treeningutega tõusma ja samamoodi keha hakkas sügelema... Kui tase liiga kõrge juba siis nahk läheb veidi kollakaks ja silmamunad samuti.

Aga nagu Ivo ütles, et kreatiin võibki allergiat tekitada, siis pigem vast ikka selles asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi väga hull on, siis proovi mõneks ajaks kreatiini kasutamisest loobuda. Kui asi paremaks läheb, siis tead täpselt, et see oli kreatiini süü. Kui ei lähe, tuleb põhjuseid mujalt otsida ning võid kreatiini segamatult tarbida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma olen lugenud siit foorumitestlugenud,et saun ja kreatiini kuur ei lähe kokku kuna higistad kõik vee välja.

Aga kui teha kardionaalset(jooksmine,ratas vms) treeningut korralikult siis kaotab organism ju samuti palju vedelikku.

Kas see peaks siis tähendama seda,et kreatiini kuuri ajal ei tohiks kardionaalset(cardio) trenni palju või üldse teha?

Muudetud kasutaja Fast_M poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma olen lugenud siit foorumitestlugenud,et saun ja kreatiini kuur ei lähe kokku kuna higistad kõik vee välja.

Aga kui teha kardionaalset(jooksmine,ratas vms) treeningut korralikult siis kaotab organism ju samuti palju vedelikku.

Kas see peaks siis tähendama seda,et kreatiini kuuri ajal ei tohiks kardionaalset(cardio) trenni palju või üldse teha?

Seega trenni tuleb ka nii teha, et higistama ei hakka? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
ja saunas tuleb kuumus nii madalale panna, et isegi soojaks ei saa, muidu tuleb kreatiini vesi välja....

Siis pole ju tegemist enam saunaga... Sel juhul võin öelda, et mul kodus on ka saun, sest kui temp tõuseb juba üle 25C hakkan ma higistama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellel on mõni põhjus ka? et kahjulik vms?

Alkohol viib vett kehast välja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×