Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

loodame,et teemaalgataja sai Bulletproof-i antud teemast abi. Kui aga vaadata mõndade meeste foorumiga liitumise kuupäevi ja postitusi elementaarsete asjade kohta, siis :);):lol::D:D:D:D

tegelikult on nii, et kui keegi küsib midagi, võiks vastata siis kui tead. Ei ole mõtet küsijat lahmimisega veel suuremasse segadusse ajada.

Ehk ei käinud väga ego pihta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui trennieelne shake sisaldab 5g kreatiini ja trennijärgne samuti 5g kreatiini kas siis kreatiini võib tarbida pidevalt, ilma et peaks pikemaid pause tegema?(eeldades, et trenn on 3-4x nädalas)

Korra see küsimus esitati ühes teemas mingi aeg, aga sellele ei tulnudki asjaliku vastust, kuid mind jäi asi huvitama, niiet tõstatan uuesti teema üles... :lol:

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiire küsimus millest hästi aru ei saanud eelnevas juttus. Enne trenni ja peale trenni võib segada kreatiini, süsivesikud ja valgu kõik ühte potti siis jh? :)

Täpselt nii :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naqu aru olen saanud siis kui võtan ilma laadimisperioodita,siis ei kaota ma midagi?

Kahevahel,kas võtta laadimisega või mitte ;)

Pikemas plaanis ei kaota midagi, kui laadmisperioodi ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas laadimisperioodil peaks siis tihemini 5 päeva jookul ka trenni tegema? on mingit vahet selles suhtes?

Treeningud väga ei mõjuta kreatiini taset inimkehas, pigem loeb toitumine - pealegi ei ole laadimine vajalik sest uuringud on näidanud et optimaalse kreatiini taseme kehas saab juba peale 1-2x 5-10g manustamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis selline küsimus..sai nüüd tehtud kuu ajaline kreatiinikuur, et mida võiks kuuride vahel võtta kreatiini asemel? glutamiini?

Glutamiin on üks 20'st aminohapetest. Mis seost on aminohappel kreatiiniga, et sellise lahenduse peale tulid? Kui kindlasti tahad millegi peale raha raisata, siis ma võtaksin glutamiini asemel pigem juba BCAA'd, sisaldab lihtsalt rohkem aminohappeid: L-Leutsiin; L-Valiin ja L-Isoleutsiin.

Võid muidugi ka Glutamiini võtta, kui tahad. Olen seda eraldi manustanud ka ise, kuid mingist mõjust rääkida ei oska. Tegemist on vaid minu arvamusega.

EDIT: Viga parandatud.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Glutamiin on üks 20'st hargnenud ahelaga aminohapetest. Mis seost on aminohappel kreatiiniga, et sellise lahenduse peale tulid? Kui kindlasti tahad millegi peale raha raisata, siis ma võtaksin glutamiini asemel pigem juba BCAA'd, sisaldab lihtsalt rohkem aminohappeid: L-Leutsiin; L-Valiin ja L-Isoleutsiin.

Hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA) on kolm. Glutamiin nende hulka ei kuulu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere mis süsivesikuga jooki on kõige parem kasutada kreatiiniga ja kas kreatiin ajab südame pahaks eriti peale treeningut (nii et päeval tarbin ja öö otsa oksendan). :D

tänan abi andjat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere mis süsivesikuga jooki on kõige parem kasutada kreatiiniga ja kas kreatiin ajab südame pahaks eriti peale treeningut (nii et päeval tarbin ja öö otsa oksendan). :D

tänan abi andjat.

Võid lisada ise dekstroosi või juua koos viinamarja mahlaga. Kreatiin (õigetes kogustes) sul küll nüüd südant pahaks ei tohi ajada.

Edit: Trennist väsinud :huh:

Muudetud kasutaja JarmoOberst poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dekstroos ongi viinamarjasuhkur :D aga arvatavasti tahtsid sa öelda viinamarjamahl.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
õnneks mul pole veel olnud midagi aga alguses tahtsin rohkem teada sellest kreatiinist ja mujalt olen lugenud et hakkad oksendama.

See mingi iba, ma ei ole küll täheldanud sellist effekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×