Jump to content
splint

Kreatiin

Recommended Posts

No ma olen just enamikelt kuulnud, et üldse ei töödanud.Ise ka väga aru ei saanud kasutamise ajal.(samas mul kaal kõikus ka koguaeg)

Muudetud kasutaja LB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On kellegil monohüdraat üldse mõjunud korralikult w ?

Monohüdraat on alati kindel laks, midagi annab ta mulle alati juurde. Aga nüüd olen kuulnud, et paljud soovitavad kre-alkalyn'i. Ei teagi kas asi on platseebos või see tõesti toimib paremini kui monohüdraat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemustest võin öelda seda,et mono-hüdraat minu puhul ei toiminud/ei märganud toimet. Asi võis olla ka selles,et kasutasin seda ilma laadimiskuurita mis pidavat vajalik olema.

Hetkel olen kasutanud kaks nädalat kre-alkalyne ning viimased trennid on meeletu power sees olnud. Võtan ma teda rohkem kui purgil kirjas, sest kaal ka suurem kuid asja toimet on selgelt märgata. Seega kui võimalik siis soovitan kre-alkalyne, sest kapslitega on seda tunduvalt mugavam manustada ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas asi selles, et usun selle toimesse või tõesti monohüdraat juba toimib. Laen alles kolmandat päeva ja täna tegin rinnatrenni. Eelmine trenn tegin 80kg x 6 + 85kg x 3 + 90kg x 1. See rinnatrenn kui ma olen nüüd kolmas päev kread söönud olid tulemused sellised: 80kg x 8 + 85kg x 8 + 90kg x 2. Minu jaoks uskumatu. Kaal vist on ka natuke kerkinud. Kilo ehk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kre-Alkalyne tundub kuidagi stabiilsemalt ja konkreetsemalt mõjuvat ja ei pea nö laadimist tegema - lihtsam tarbida ja toime märgatavam.

Ma ei ütleks, et ta meeletult kallis oleks - mina saan 2 kuu jao USA kraami 450 krooniga... omadest allikatest. Beta-Alanine sinna juurde enne ja pärast trenni lisab veel powerit.

Monot enam tarvitada ei taha - kuidagi ammendanud on end hetkel, samas midagi halba ei ütle.

Etüülester on küll jama (isiklik arvamus)!

Jõudu... kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ma leidsin ühe huvitava artikli kreatiinist. Nimelt ma tegelen pallispordiga(saalihoki) ja antud artikli põhjal jäi mulle mulje, et saalihoki juures võiks sellisest kreatiinist väga palju abi olla. Aga probleem selles, et seal artiklis omistatakse kreatiinile omadusi, mida tavalistel kreatiinidel minu arusaama kohaselt ei ole, nii et ma tahtsin selle foorumi spetsialistide käest küsida, kas see CE2 kreatiin ikka on nii effektiivne kui seal väidetakse? Ja teiseks, kust sellist osta saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Ma leidsin ühe huvitava artikli kreatiinist. Nimelt ma tegelen pallispordiga(saalihoki) ja antud artikli põhjal jäi mulle mulje, et saalihoki juures võiks sellisest kreatiinist väga palju abi olla. Aga probleem selles, et seal artiklis omistatakse kreatiinile omadusi, mida tavalistel kreatiinidel minu arusaama kohaselt ei ole, nii et ma tahtsin selle foorumi spetsialistide käest küsida, kas see CE2 kreatiin ikka on nii effektiivne kui seal väidetakse? Ja teiseks, kust sellist osta saab?

pole spetsialist aga artikkel on päris muhe ilukirjandus, huumorit peab saama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK, sain ka oma monohüdraadi kätte, tänan fithsop :D nüüd miksin veits beta-alaniiniga ja vaatan kuidas selle jõudlusega olema hakkab.

Vaata, et siis kreatiini ikka koos Dextroga võtad ja kasutad nii, nagu ette nähtud.

Kindla peale minek oleks esimesed 5 päeva laadimist teha: 1 teelusikas kreatiini+1 spl Dextrot 4x päevas. Edaspidi siis 1-2 tl päevas koos Dextroga. 1 annuse võid loomulikult trennijärgse sheigi sisse panna:sinna paned ilmselt samuti süsivesikuid ja hea seda ära kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütlen enda seisukohalt ,et seni kõige parema puraka on andnud :monohüdraat ja etüülester.

Monohüdraati mõju on olnud kõige võimsam(kaalu ja jõu kasvu kohapealt). Aga samas kuu või natukene rohkem peale monoka "kuuri" lõpetamist täheldasin väikest jõu kahanemist....

Etüülester ei ole kehakaalu tõstnud ,kuid samas jõunäitajad on tublisti suurenenud...

Arvan ,et tuleks järjest proovida erinevaid kreatiinivorme. Asi on nii individuaalne , mõned teevad maha ja mõned kiidavad... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laadisin juunis kreatiini ja saigi ta sisuliselt enne juulit otsa (300 grammine Fasti purk).

Nüüd on nii, et iga asi on seda vähem või rohkem sisaldanud (Serious Mass 1g per portsjon vist..?)(CGT-10 5g per ports).

Jõudu ikka tuleb, aga väheke ähmasem on seda ühe või teise arvele kirjutada (trenni tegemise loomulik kasu vs kreatiin) ja nii ongi, et enne trenni sai ligi 4-5g kreatiini alati ja peale seda sai 2g+ sheigiga.

Siinkohal olengi mõelnud, et mis edasi? (Trenni sai tehtud ideaalis 4x, hetkel töö tõttu ütleme 3.5-4x nädalas)

Kas lõigata kreatiin(& -i sisaldavad tooted) mingiks ajaks välja täitsa ja siis laadida uuesti või sujuvalt korraldada uus laadimine ilma pausita?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist,

Tegelen kergejõustikuga ja peamiseks alaks on 100 ja 200 meetri jooksud. Kõik ütlevad, et mul on võimsad jalad ja nõrk ülakeha. Olen käinud jõusaalis 1 aasta, pole teinud kava järgi vaid suht suvaliselt (peamiselt rinnalt surumine, biitseps, triitseps). Kõhtu ja selga teen ka ja jalgadest ei tasu üldse rääkida. Sangpommiga hüppan ja teen tõkkeastumisi. Suvel olen ainult jõutrenni teinud. Ostisn kuu aega tagasi endale Whey 100% standardi 2,2 tünni. Ei tea, kas on tarvis kreatiini tegema hakata, aga ühest artiklist lugesin, et see aitab sprindile kaasa. Tsiteerin: “Toime:

Kreatiin on kasutamisel peamiselt sprindi, jõu ja kiirusjõualadel. Kergejõustikus kasutatase peamiselt sprindis, seevastu alates 800m ei kasutata, sest kehakaal tõuseks

Tahaks sprindi tulemusi küll parandada, aga ennekõike huvitab mind see, kas see kuidagimoodi mõjutab tervist. Olen kuulnud, et tavaline inimene vajab seal 1 grammi juures kreatiini päevas ja treeniv inimene 3-6 grammi. Ei saa aru, miks peab seda siis 20 grammi päevas sisse ahmima. Olen ikka mitu tundi lugenud ja kuulnud õudusjutte peenise kahanemisest jne. Selle nimel ma küll seda võlupulbrit ei hakkaks manustama. Tahaks ikka säilitada endas ilu ja tervise ennekõike, alles siis tuleks sportlikud võimed. Sooviks teadjamatelt teada, kuidas ma peaks seda pulbrikest tarvitama, kui üldse pean. Ei ütleks ära ka üldisele lihaskasvule.Kui võimalik, siis sooviks teada sprinterite treeningkava (mu treener suht loll, ei luba trenni jal juua ja ajab suht tihti paska). Tahaks teada, kas Bolt ja muud sprinterid ka selliseid toidulisandeid taribvad. Olen 185 cm pikk ja kaalun 78 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pigem küsiks, kellele ei ole?

Mulle ei mõjunud. Ostsin Tai Kane monohüdraat kreatiini, üle poole purgist tarvitasin ära. Areng oli täpselt samasugune enne alustamist ja pärast lõpetamist. Mitte mingit vahet ei tundnud. Kreatiini purk vedeleb siiani kapis jalus, peaks prügikasti viskama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jõutreeningua tegeleva inimese puhul tulevad peenise ja/või suguvõimega seotud probleemid enamasti ikka steroididest. Samas vaevalt steroide ennem proovitakse kui kreatiini. Nii, lähebki nüüd üks tüüpiline ameerikamaa (sealmaal on jõusaal ja steroidid iseenesetmõistetavad asjad) jõusaalikoll oma kahanend munanditega arstile, arst küsib mis toidulisandeid tarbid, ega illegaalset streoidikasutamist naljalt igaükse ei tunnista, siis ongi vastus kreatiin...

20g päevas võib seedimisele mõjuda. Aga mina ei saa aru kuhu inimestel nii kiire on, et kreatiini laadimisega peaks võtma, v.a. jõutõstjad, kui see miskitpidi vormiajastamisele kasuks peaks tulema. 3-6g peaks kindlasti ohutu kogus olema.

Muudetud kasutaja capoguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult võid võtta kreatiini. Mulle andis palju plahvatuslikust juurde. Kas ma sain õigesti aru et sa ei tee jõusaalis jalgu, sest need niigi tugevad? Mina soovitaks sul jalgu kindlasti teha, eriti kükki. Siis saavad jalad veel tugevamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ma hakkan päevas 5 grammi tegema, kas soovitate see mul ära jaotada või lasen peale trenni sisse? Treenin teen 3 korda nädalas, kuigi tahaks rohkem, arvan, et hakkan 4 korda tegema. Ja kas puhkepäevadel tarbin samuti siis 5 grammi?

Keegi küsis, kas ma jõusaalis jalgu ei teegi. Tegelt teen küll, aga jalgu käsib treener teha kui jalad olen ära teinud, siis treener läheb minema ja ma hakkan muid lihaseid tegema. Vabandust, mu võhiklikkuse pärast, aga nende masinate nimesid ma ei tea (on jalapress, siis on üks agregaat mis treenib sääri ja üks on reie tagaosa ja sääre jaoks). Aga kangiga kükke pole veel teinud, sest olen kuulnud, et see paneb kasvu kinni. Mina seda ei usu aga skeptiline olen siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Tegelen kergejõustikuga ja peamiseks alaks on 100 ja 200 meetri jooksud. Kõik ütlevad, et mul on võimsad jalad ja nõrk ülakeha. Olen käinud jõusaalis 1 aasta, pole teinud kava järgi vaid suht suvaliselt (peamiselt rinnalt surumine, biitseps, triitseps). Kõhtu ja selga teen ka ja jalgadest ei tasu üldse rääkida. Sangpommiga hüppan ja teen tõkkeastumisi. Suvel olen ainult jõutrenni teinud. Ostisn kuu aega tagasi endale Whey 100% standardi 2,2 tünni. Ei tea, kas on tarvis kreatiini tegema hakata, aga ühest artiklist lugesin, et see aitab sprindile kaasa. Tsiteerin: “Toime:

Kreatiin on kasutamisel peamiselt sprindi, jõu ja kiirusjõualadel. Kergejõustikus kasutatase peamiselt sprindis, seevastu alates 800m ei kasutata, sest kehakaal tõuseks

Tahaks sprindi tulemusi küll parandada, aga ennekõike huvitab mind see, kas see kuidagimoodi mõjutab tervist. Olen kuulnud, et tavaline inimene vajab seal 1 grammi juures kreatiini päevas ja treeniv inimene 3-6 grammi. Ei saa aru, miks peab seda siis 20 grammi päevas sisse ahmima. Olen ikka mitu tundi lugenud ja kuulnud õudusjutte peenise kahanemisest jne. Selle nimel ma küll seda võlupulbrit ei hakkaks manustama. Tahaks ikka säilitada endas ilu ja tervise ennekõike, alles siis tuleks sportlikud võimed. Sooviks teadjamatelt teada, kuidas ma peaks seda pulbrikest tarvitama, kui üldse pean. Ei ütleks ära ka üldisele lihaskasvule.Kui võimalik, siis sooviks teada sprinterite treeningkava (mu treener suht loll, ei luba trenni jal juua ja ajab suht tihti paska). Tahaks teada, kas Bolt ja muud sprinterid ka selliseid toidulisandeid taribvad. Olen 185 cm pikk ja kaalun 78 kilo.

Ma ütlen, et huvipärast tegin proovi, kiirusaladel ja kuul ja oda ning ketas, massi tuli , kusjuures veest, kui võtad kreatiini, siis proovi ikka seda nii võtta, et üleliigset vett naha alla ei kogu, ala mis kõige tähtsam, kui ma seda katset tegin muutus keha hästi tundvaks... oskasid igat pisi lihast eraldi kontrollida, mida ma pole varem suutnud, aga igal ühel, erinev areng, vot tak BY:Härra :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlen, et huvipärast tegin proovi, kiirusaladel ja kuul ja oda ning ketas, massi tuli , kusjuures veest, kui võtad kreatiini, siis proovi ikka seda nii võtta, et üleliigset vett naha alla ei kogu, ala mis kõige tähtsam, kui ma seda katset tegin muutus keha hästi tundvaks... oskasid igat pisi lihast eraldi kontrollida, mida ma pole varem suutnud, aga igal ühel, erinev areng, vot tak BY:Härra :D

Sellest kohast ei saa aru. Kuidas seda vee kogumist siis ära hoida? Ja kuidas ma peaks seda üldse tarvitama, kas 5 g ühtlaselt päeva peale ära jaotatuna või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelkõige tee baasharjutusi saalis.igasugused eraldi biitseps,triitseps pole eriti mõtekas ning ei anna tulemusi sprindis.tähtis on plahvatuslik jõud mitte mass.

vett peaks kohe kindlasti tarbima nii saalis kui eriti siis kui väljas pikemaid lõikke jooksed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×